"Oxygenetix" מייק-אפ רפואי בייבוא חברת "אלפאמדיקס"

למייק-אפ "אוקסיג'נטיקס", החדש והמאוד מיוחד שלי, התמכרתי במיידיות בגלל התחושה המדויקת של עור רווי לחות, נינוחות ורעננות, שהוא מעניק לעור הפנים. נראה שחוכמת הפטנט שלו, שיועדה במקורה לעור לאחר טיפולים אסתטיים, למטרת הענקת כיסוי מלא במראה טבעי וזירוז החלמת העור – מועילה לכולן, ובעיקר לבעלות עור בוגר.

מייק-אפ "אוקסיג'נטיקס", שמייבאת ומשווקת חברת "אלפאמדיקס", מבוסס על פטנט שפותח, במקורו, כדי לתת מענה ישיר לצורך חזק שקיים בקרב המגיעות לטיפול אסתטי אנטי-אייג'ינג ומעוניינות לצאת ממנו כפי שהגיעו – ללא רמז, ולו הקטן ביותר, לסוג הטיפול שעברו בחדרי חדרים. להסוות – ולחזור מיידית לשיגרה. למען האמת, המייק-אפ הזה לא מסתפק בהסוואה והאחדת גוון העור, אלא משולבים בו רכיבים התורמים להאצת החלמת העור ולהגנה מפני קרני השמש. ואגב, לצד המייק-אפ יש גם קרם לחות תואם להשלמת הטיפול האסתטי.

העור הופך למאוד רגיש לאחר טיפולי אנטי-אייג'ינג אסתטיים, שנעשים באמצעות מכשור לייזר /IPL / גלי רדיו, או פילינג TCA, מזותרפיה ובמקרה הכי קיצוני ניתוחים פלסטיים בפנים. משום כך, טיפולים מסוג זה כרוכים בימי החלמה לא מעטים – בין מספר ימים לשבועות. ההמלצה הרפואית המקובלת שניתנה, עד כה, הייתה לשמור על פנים נקיות מחומרי מייק-אפ, מוצרי לחות וסבונים, על מנת להימנע מזיהומים ולאפשר לעור לנשום ולהגליד מהר ככל שניתן, ואף להירגע מהטיפול שהעור עבר מבלי לחסום את נקבוביותיו.

המייק-אפ הרפואי "Oxygenetix" מציע מענה חדש, הודות לפטנט שבו – המעניק לעור כיסוי אופטימלי וזירוז החלמתו ולפיכך מאפשר לו חזרה מיידית לשיגרה ללא פגיעה בתהליכי החלמתו. הפורמולה הקלילה והנושמת שלו, נטולת שמנים כבדים, אלכוהול או מים – מאפשרת המשך החלמה וריפוי של הרקמה לאחר הטיפול. לדברי החברה, הוא נבדק ונמצא כי אינו אלרגני, אינו מכיל בקטריות, אינו קומודוגני ואינו יוצר רגישויות. הוא מספק לעור לחות תוך שימוש במרכיבי לחות טבעיים ואף מספק לעור הגנה נרחבת מפני השמש SPF25. ככל שהמייק-אפ נמצא יותר זמן על העור, העור נראה טוב יותר והכיסוי נשמר עד ששוטפים אותו (למעלה מ- 24 שעות). אידיאלי להסתרת פיגמנטציה, כתמי שמש, מלזמה וכיו"ב. הוא עמיד במים ומאפשר שהייה של כ- 90 דקות תחת המים.

הוא מבוסס על פטנט ייחודי של החברה ומכיל ג'ל אלוורה וקומפלקס של Ceravita – (פפטיד האחראי על זירוז חידוש התאים ע"י העברת כמויות חמצן רבות). בפורמולה שלו יש 8 צורות מלאות של ויטמין ,E הנחשב לאנטי-אוקסידנט עיקרי בהגנה על העור מרדיקלים חופשיים. המינרל סיליקה, המשמש כמרכיב בולט בתעשיית הקוסמטיקה – נמצא גם הוא בפורמולת המייק-אפ ונועד לספוג לחות וזיעה ובכך עוזר במניעת השתקפות האור על העור ואף משפר את הנחת המייק-אפ. הוא אינו מכתים את הבגדים ואומץ לאיפור כוכבי סרטים הוליוודיים בגלל יכולתו למנוע חזרה של אור בצילומי ווידאו, מה שמבטל את הצורך להניח על הפנים כמויות רבות מאוד של פודרה, ובלעדיה – מתקבל בצילומי HD מראה טבעי לחלוטין ואמיתי.

מייק-אפ "Oxygenetix" מוצע במבחר של 14 גוונים שונים, לשם התאמה מלאה לגוון עור המטופלת. באריזת 15 מ"ל, המספיקה לכ-3 חודשי שימוש, כי די במריחת שכבה דקה מאוד בטפיחות קלות. המחיר: 550 שקל.

להשיג במרפאות האסתטיקה ברחבי הארץ. לבירור אודות קליניקה הקרובה למקום מגוריך: חברת אלפאמדיקס – 03-7589090. www.alphamedix.co.il . בפייסבוק: אלפאמדיקס.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.