"גאיה קוסמטיקס" המינרלית במבצעי 3 + 3 עד 18.8.18

המובילה בארץ, בקולקציית פריטי האיפור והטיפוח המינרליים, היא "Gaya Cosmetics" הישראלית. היתרון המאוד משמעותי של מוצריה בכך שמלבד היופי שהם מעניקים מבחינה איפורית ומבחינת נראות העור המטופח – הם אינם מזיקים לעור ואפילו תורמים לו בהיבט הטיפולי. נקודה מאוד חשובה לגבי כל אחת מאתנו, שכבר אימצה לעצמה שגרת איפור לאורך שעות רבות ביממה.

אספר לכן מהתנסותי האישית כי לעור פני תמיד הייתה נטייה לרגישות, שהתחזקה עם העלייה בגיל. דווקא שני פריטים, שלכאורה עושים רושם של נייטרליים ומה זה משנה באיזה חברה משתמשים – אלה של "גאיה קוסמטיקס" עושים הכי טוב לעור הפנים שלי. שואלות מהם? התשובה אולי תצחיק אתכן אבל מסיר איפור העיניים מעולה שמעולים וחלב הפנים. אני מעדיפה חלב פנים כשלב ראשון בהסרת האיפור ואחרי השימוש בחלב הפנים של "Gaya Cosmetics" העור שלי מרגיש מאוד נינוח. הרגשה רגועה חשובה ביותר.

מוצרי "Gaya Cosmetics" מכילים אבקה מינרלית טבעית, של אבן מיקה סלעית, שעברה טחינה דקה ביותר, בלי שיוסף לה מרכיב תחליבי, המחייב גם הוספת חומרים שידאגו לשמירת החיבור ביניהם וגם משמרים, הדרושים כדי שהתחליב יהיה עמיד. כדאי לדעת שחלק נכבד מהרגישויות למוצרי קוסמטיקה הם בגלל רכיבים שמוסיפים להם – ואצל "גאיה קוסמטיקס" הם לא נכנסים ולכן לא מחבלים.

אבן המיקה עמידה בחום, מרגיעה אדמומיות, מגוננת על העור מפני נזקי קרני השמש, הכל כך חזקות במזג האוויר המקומי ובנוסף – יש לה ברק טבעי, שאותו היא מעניקה ליפי העור. מרכיבים טבעיים נוספים במוצרי "גאיה קוסמטיקס" הם: טיטניום דו-חמצני, שהינו חסם שמש טבעי ולכן מספק שכבת הגנה בלי חשש לחסימת הנקבוביות בעור; תחמוצת אבץ, שהיא מינרל טבעי מחזיר אור, בעל סגולות אנטי-דלקתיות, מזין ומרפא את העור. סופג את הלחות העודפת, מונע גירויים והיווצרות פצעי אקנה; תחמוצת ברזל שיש לה יכולת צביעה טבעית המשמשת כבסיס לצבעוניות פיגמנטים עשירה. מקנה לעור ברק טבעי, ועמידות לאורך זמן.

אחרי שהפנמתן כל זאת, אתן מבינות בעצם כמה חשוב שפריטי האיפור והטיפוח שלכן יהיו מבית "גאיה קוסמטיקס". וכעת, ועד 18.8.18 – המותג מקיים בסניפיו ובאתר שלו מבצע מדהים של 3 מוצרים מתנה – ברכישת 3 פריטים. את בוחרת מה את רוצה, מה עדיף לך וברור שיכולה לשלב. לצאת עם 6 פריטים איכותיים ביותר במחיר של 3 – זו באמת הצלחה שחבל לפספס.

מהתנסות אישית, אני חייבת לספר לך, שאנשי המקצוע בחנות מאוד חביבים ויעילים. הם יודעים להתאים לך את מה שנכון עבורך וביחד עם זאת אינם מסתירים ממך מה אחרות בחרו. ובניינו, הרבה פעמים בחירת נשים אחרות מצביעה על הנכון גם לנו. עוד אציע לך להיכנס לאתר המותג ולבדוק בו את המידע לגבי המוצרים השונים. המידע מוצג בחלוקה נוחה להתרשמות בין הקטגוריות: איפור פנים, איפור עיניים, איפור שפתיים, מברשות, טיפוח העור, ערכות ויש גם חשיפה של בחירת נשים אחרות.

את מוצרי "גאיה קוסמטיקס" ניתן להשיג בחנויות הרשת בארץ: דיזנגוף סנטר, תל אביב / קניון איילון, רמת גן / הקניון הגדול, פתח תקווה / קניון הזהב, ראשון לציון / קניון רחובות / קניון עיר ימים, נתניה / קניון מלחה, ירושלים / גרנד קניון, באר שבע / קניון רננים, רעננה / קניון G כפר סבא ובאתר המותג: www.gayacosmetics.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.