"ורדינון" מכינה אותנו לטיסה עם Travel 1st class

האם אתם כבר מאורגנים כראוי, לטיסה שלכם לחו"ל? האם לא שכחתם ברשימות שלכם, גם אם מדובר רק בטרולי עלייה למטוס את הכרית הנוחה לצוואר, את הכיסוי לעיניים ואת מוצרי הקוסמטיקה ההכרחיים בגודל הנכון? ל"ורדינון" יש תשובה מעולה עבורכם. במבצע שכבר התחיל ויימשך עד 11.8.18, תוכלו לרכוש ברשת החנויות ובאתר המותג את הערכות הכי שימושיות שאתם חייבים ומתאימות בדיוק לטרולי. למה רק לכם? – זו בפרוש יכולה להיות מתנת תשומת לב קטנה ונעימה למי שיקר לכם וטס לחו"ל.

Travel 1st class הכירו את מה שאתם בדיוק צריכים:

1) מארז המכיל כרית לצוואר מעוצבת ויפה עם כיסוי עיניים מבד תואם. תוכלו להניח את הראש בנוחות ולהירדם. מענה מצויין למי שמחפש יותר נוחות ורצון להעביר את הטיסה בשינה מרגיעה. המחיר: 39.90 שקל.

2) תיק קוסמטיקה קטן ויפה, המאובזר בשלושה בקבוקונים (100 מ"ל שמותר להעלות לטיסה) ובהם: קרם גוף, קרם ידיים וג'ל רחצה בניחוחות עדינים. המחיר 69.90 שקל.

3) מוצרים נילווים, שניתן להוסיף לערכת הקוסמטיקה: תיק לאריזה נוחה של גרביים והלבשה תחתונה (כדי שלא יתפזרו במזוודה); תגי מזוודות בצבעי שחור ולבן, שיקלו על איתור המזוודות שלכם ועליהם הכיתוב Hello Gorgeous. כל האביזרים קומפקטיים וקלי משקל לנשיאה בתיק האישי והמחיר: 29.90 שקל.

ככה תוכלו להצטייד עם מה שאתם צריכים לנסיעה בתוך הטרולי הקטן שעולה אתכם למטוס.

להשיג ברשת חנויות "ורדינון" בפריסה ארצית ובאתר: www.vardinon.co.il

צילום: שירה רז

סגור לתגובות.