ל"אביבי מטבחים" מטבח חדש עם "משטח חכם"

להנאה היותר מלאה שלנו מאזור המטבח מצטרף החידוש האחרון של "אביבי מטבחים", שמאפשר לנו לבצע המון פעולות דרך משטח העבודה. ביניהן: בדיקת מתכון ללא צורך בחיפוש אחר המחברת הוותיקה, שיחה בסלולרי, שקילה, עדכון מלאי ועוד. הכל כדי שיהיה לנו קל, נוח – ומהנה. בהחלט כיף במטבח עם "משטח חכם", שמאפשר ביצוע קל ונוח של פעולות שונות, מה שמותיר לנו זמן לשדרג את תרבות הפנאי ומאפשרו לנו לבלות יותר זמן בפיתוח תחביבים, מנוחה או בילוי בחיק המשפחה וחברים.

קו העיצוב של חברת "אביבי מטבחים", מהמובילות בארץ בתחום תכנון ועיצוב מטבחים והמייצרת מטבחים למעלה מ-40 שנה, משלב בין הטרנדים האחרונים והעכשוויים ביותר בעולם העיצוב – לבין פרקטיות, יעילות ונוחות. הם מיוצרים במפעלים המצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם, המאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים, שיטות ותקנים אירופאיים ושימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים.

כבר לפני מספר שנים, החברה פיתחה את הדור הראשון של "המטבח החכם" – ה-"Smart Kitchen" – קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המשפרת משמעותית את חווית השימוש היומיומי בחלל המטבח. המטרה שהוצבה והושגה הייתה ניצול בצורה חכמה של שטח החלל הנתון, ומתן מגוון של פתרונות עבודה ואחסון, תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל המתאימים גם לחללים קטנים (כגון פתרונות נשלפים המגדילים את אזור העבודה והאכילה, שימוש במגירות צוקל בתחתית המטבח המגדיל את שטח האיחסון וכדומה) וכעת הגיע זמנו של החידוש: "Smart Kitchen 2"

באירוע ההשקה, באולם התצוגה של המותג, ברח' לישנסקי 4 בראשון לציון, בהנחיית השחקנית והמגה-כוכבת ילדים מיכל ינאי, הוצג בפנינו החידוש. במטבח "2 "Smart Kitchen משולבת מערכת טכנולוגית ייחודית, כחלק אחיד ממשטח העבודה והיא הופכת את חווית השימוש במטבח לקלה, נוחה וידידותית. בין האפשרויות המפתות שבה:

* תוכנת מתכונים אינטראקטיבית, המדריכה ומלווה באופן חוויתי בהליך הבישול.

* מערכת שקילה מובנית בכל שטח פני התצוגה.

* ברקוד מובנה המאפשר סקירת מוצרים ושליטה על ניהול מלאי וניהול קניות מיידי.

* מערכת ניהול שיחה המאפשרת שיחות כדיבורית וסנכרון למכשירי הסלולר.

* שליטה על מערכות שמע ואודיו במטבח.

* גלישה באינטרנט.

* שימוש במשחקים.

* סנכרון עם מערכות בית חכם שונות.

כל זה מתאפשר הודות למערכת KVISION, שהוטמעה במשטח העבודה במטבחים אלו. זו מערכת פורצת דרך, הראשונה מסוגה בעולם, בפיתוח חברת MMTech, שתוכננה במיוחד עבור הקולקציה ומצעידה את המטבח הביתי לדור העתיד.

מערכת זו הינה אינטראקטיבית למשתמש ומופעלת במגע בעזרת מסך, המוטמע בשטח העבודה במטבח. גוף המערכת דק ומותקן בדיסקרטיות בתוך גוף הארון כך שניתן לראות את תצוגת המסך בלבד. המערכת ללא שוליים ובקו אחיד וחלק עם משטח העבודה כחלק אינטגרלי ממנו ואינה קוטעת את רצף משטח העבודה. המערכת אטומה לנוזלים ובעלת זכוכית מחוסמת, עמידה לחום, anti-glair, extra clear. למערכת פאנל חיצוני המותקן בחזית הארון וכולל: speakers, Mic, HDMI, USB, ON/OFF Button Barcode Sensor.

המערכת קיימת במספר מידות: "32, "43, "55 רזולוצית מסך 4K

את המערכת ניתן לראות בחלק מסניפי הרשת, מוטמעת ופועלת במטבחי התצוגה.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.