ל"Nany" טפנד זיתים שחורים מזן פישולין וקלמטה

מבחינתי, הנהדר ב"פיצה פיתה", שזה סליחה על ההגדרה "פיצה מהירה לעצלנים" – פרוסת גבינה צהובה בחצי פיתה בטוסטר. השידרוג הכי קל שלי הוא תוספת מעט מטפנד הזיתים השחורים של "Nany", שמעצים את הטעם ברמות ומוסיף את היבט הזיתים. יתרון מאוד ברור הוא שכולם נשמרים במקרר – פיתה, גבינה צהובה, טפנד זיתים של "Nany", לשימוש מיידי – כשמתחשק.

טפנד הזיתים השחורים, מזן פישולין וקלמטה, הוא ממרח זיתים שחורים, טעים להפליא ואיכותי, עשוי מחומרי הגלם המשובחים ביותר, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים ושומנים מזיקים וללא חומרי טעם מלאכותיים. הוא מתאים למריחה על לחם, להגשה עם יין וגבינות ולשילוב בתבשילים, קישים, פשטידות ומאפים.

למתכון המושלם של הטפנד אחראי השף נדב חג'ג', העומד בראש חברת "Nany", שנוסדה בשנת 2012 ומתמחה בפיתוח ויצור מוצרי מזון טבעיים וטבעוניים, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, וללא שומנים מזיקים וחומרי טעם מלאכותיים. ממרח הטפנד החדש הינו Vegan Friendly, אינו מכיל רכיבים מהחי ומתאים לטבעונים. כמוהו, מוצרי החברה, ביניהם: מיונז טבעוני ללא ביצים, ממרחים ורטבים. בין המובילים והמבוקשים ביותר: ממרח ארטישוק ומחית כמהין, לימון כבוש, קציפת ארטישוק ופסטו, איולי צ'יפוטלה, קרם פלפלים קלויים, פלפל צ'ומה ועוד.

מוצרי "Nany" נמכרים ביותר מ- 200 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ ודרך אתר האינטרנט של החברה. היבט מאוד מרגש הוא בידיעה על האנרגיות החיוביות המלוות את מוצרי חברת "Nany", שהיא עסק חברתי המעניק עזרה לקהילה. במפעל המתפקד כמשפחה חמה מועסקים בעלי מוגבלויות, נוער במצבי סיכון, לצד פנסיונרים המעוניינים להשתלב בשוק העבודה.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ בית יוסף.

המחיר המומלץ לצרכן: כ- 22 שקלים לאריזת 185 גרם.

להשיג בחנויות המתמחות והמובחרות וכן באתר החברה: www.nany.co.il

צילום: נועה סטרלינג

סגור לתגובות.