משקפי "טום פורד" קולקציית קיץ 2018 ב"אירוקה"

שיק אלגנטי, מינימליסטי ויוקרתי הנע על סקאלה שבין מודרני-קלאסי לרטרו – זה הקו העיצובי המוביל את קולקציית משקפי השמש החדשה של בית האופנה המוביל "טום פורד" לקיץ 2018 ותוכלו להשיגה ברשת "אירוקה" – הבית של המותגים, המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל. בית בהחלט מתאים למותג "טום פורד", שהינו שם נרדף לאיכות ועיצוב עילי וממשיך להוביל את רשימת מותגי המשקפיים החזקים בעולם.

המותג "טום פורד", שכיום מפעיל למעלה מ -100 חנויות ברחבי העולם ואהוד מאוד על הסלבס בהוליווד, נוסד בשנת 2004 על-ידי האמריקאי טום פורד. פורד התחיל את דרכו המקצועית כסטייליסט של המותג "גוצי" ומהר מאוד הפך להיות המעצב הראשי של "גוצי" ובהמשך שימש גם בתור המעצב הראשי של המותג "איב סאן לורן".

אלגנטיות מתוחכמת עם שיק מינימליסטי. פריטים קלאסיים, יוקרתיים, דגמים על-זמניים עם מסגרות אוברסייז המסתירות את כל הפנים ולצידם, דגמים קטנים ומדוייקים. קולקציית המשקפיים של "טום פורד" לקיץ 2018 מריצה את העיצוב עד הקצה ומדגישה באופן מוחצן את זהות המותג ואת האג'נדה העיצובית שלו – כי במהותו, "טום פורד" אוהב לחזק את החזקים, חסרי הפחד האופנתי ומובילי הדעה ולכן עיצב מסגרות בולטות במיוחד, שמשדרות כוח ובטחון.

אלה שכבר לא יכולים בלי "טום פורד", מכירים היטב את הצבעוניות המונוכרומטית שמאפיינת אותו. עבורם ועבור קהל המצטרפים החדשים, שיודעים מה נחשב לנכון, המותג צרף השנה עדשות בצבעוניות ייחודית ברמות שקיפות רבות, חלקן עם אפקטים של מראה, שמשווים מראה עתידני, אך בפיתוחים ייחודיים למותג.

עוד מחידושי קולקציית הקיץ החדשה – שימוש רב במתכת שטוחה שמוסיפות לתחושת החוזק והעוצמה של הקולקציה ונותנת לה אופי וינטאג'י מעניין. ניתן לראות גם חיבור מעניין של העדשות על המסגרת (במקום בתוך המסגרת). וכמובן סימן ה-T המובהק של "טום פורד" , המחבר באלגנטיות בין הפרונט לזרועות, או מופיע באופן מלא על זרועות המשקפיים.

נזכיר לעצמנו כי המשקפיים המזוהים ביותר עם המותג "טום פורד" הם משקפי ג'יימס בונד, שמאז שנת 2008 ובכל סרטיו , ג'יימס בונד מופיע רק עם משקפי "טום פורד". המשקפיים שהרכיב ג'יימס בונד בסרטים הפכו בן לילה לבסט-סליירים ואהובים על הסלבס. כיום, סלבס רבים נראים עם משקפי שמש של "טום פורד" ביניהם: בראד פיט, ג'ניפר לורנס, מיילי סיירוס, ביונסה, כל בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר, ג'ייק ג'ילינהול ועוד

להשיג ברשת "אירוקה" בטווח המחירים: 1,120 שקל – 1,610 שקל (בהנחת השקה).

צילום: ערן תורגמן

סגור לתגובות.