"קסידי בוטיק" בקולקציית קיץ 2018 בכיכוב אינסטגרמיות

מהלך חדשני, שיגרום גם לדור הצעיר להתאהב בפריטי הלבוש של המותג "קסידי בוטיק", שידועים באיכותם הגבוהה, המראה המיוחד והמחירים השווים לכל כיס ולכל גיל. אני שייכת לגיל הצרכניות שמבקשות בדים איכותיים, נטולי סינטטיות זולה, ועם תפירה מדוייקת – ואת זה אני תמיד מוצאת ב"קסידי בוטיק ". חייבת להודות, ששנים אני מכורה לבגדי הכותנה האיכותית שלהם. אבל העולם מתקדם והמותג "קסידי בוטיק" מתעניין גם בצעירות יותר – וגם אליהן (לא רק, הוא לא שוכח אותנו, הנאמנות הוותיקות) הוא מכוון את קולקציית קיץ 2018 שלו.

הקולקציה החדשה מיועדת גם לקהל הצעיר, אך מתאימה לכל אישה בכל גיל, באמצעות גזרות מחמיאות ומחירים נוחים בטווח של 150שקל – 400 שקל לפריט, בהתאם להרכב הבד ורמת המורכבות של הדגם. כמוני, גם הצעירות רוצות בגדים שלא "מעצבנים" את עורן בחום הקיץ הישראלי. במענה לכך, "קסידי בוטיק " מציע פריטים במראה משבצות יפהפה וג'ינסים התפורים בטכנולוגיות חדשניות. זאת, במטרה שיהיו קלילים ונושמים ויאפשרו לכל פאשניסטה להיראות נפלא גם בקיץ הישראלי הלוהט.

ככלל, בקולקציית הקיץ החדשה שלו, "קסידי בוטיק" מציע מראה קיצי ורענן, עם פריטים שעוצבו בהתאם לטרנדים בינלאומיים ועברו התאמה במיוחד עבור הקהל הישראלי ומזג האוויר החם בארץ. לצד שימוש בצבעוניות תוססת וצעירה, ניתן למצוא בקולקציה פריטים במראה הטרנד הפרחוני, המככב בבירות האופנה ברחבי העולם ומשתלב מעולה גם עם מראה הערב של הקולקציה וגם עם הלוק הספורט-אלגנט.

פתחתי בהצהרה על "מהלך החדשני" – ובו אסיים: "קסידי בוטיק" החליט לבסס את פנייתו לקהל היעד הצעיר יותר על ידי בחירתו לצילומי הקולקציה בפרזנטוריות שהן כוכבות אינסטגרם צעירות, שהביאו לצילומים את הרוח האופנתית והמעודכנת שלהן. הצילומים נעשו באווירה אורבנית ועדכנית והאינסטגרמיות, שהן כוכבות הרשת של הדור החדש ומובילות הדעה של הקהל הצעיר – התלהבו ביותר מהקולקציה ורצו לשמור את הפריטים שדיגמנו ולהשתמש בהם בארון הפרטי שלהן.

להשיג ב: פתח תקווה – קניון אבנת; כפר-סבא – קניון ערים; רעננה – קניון רננים; הרצליה – קניון ארנה; הרצליה – קניון שבעת הכוכבים; הרצליה – אאוטלט; בת-ים – קניון בת-ים; ראשון לציון – קניון הזהב; ירושלים – קניון מלחה; תל-אביב – דיזנגוף סנטר; קרית ביאליק – קריון; חיפה – גרנד קניון; חיפה – חוצות המפרץ; רחובות – קניון רחובות; חדרה – קניון לב חדרה; נס-ציונה- קניותר; אשקלון – קניון גירון; אשדוד – סיטי אשדוד; נתניה – השרון.

לפרטים נוספים:
אתר החברה: www.cassidi.co.il
בפייסבוק : Cassidi Boutique
אינסטגרם: Cassidi_boutique
טלפון: 03-9613010

צילום: רחלי פרידמן

סגור לתגובות.