ל"תום בראון" משקפיים שכבשו את העולם

מסגרות משקפיים הוקפצו להיות אקססורי בפני עצמו, פריט חובה לגברים ונשים שמבינים שמשקפיים מרשימות הן חלק בלתי נפרד מהלוק האופנתי שלהם. זאת, ללא קשר לצרכי ההגנה על העיניים או שיפור הראייה. ברור שזו האמירה האופנתית וברור שגם אתם רוצים משקפיים ייחודיות, המשלבות אלגנטיות עם חדשנות – הכתובת היא המותג "תום בראון" של מעצב השנה "תום בראון", שהינו מעצב העל מבית האופנה היוקרתי בניו יורק, שמעצב פיסים ייחודים, יוצר קולקציות מרשימות ביותר, עם תעוזה אופנתית מעודכנת.

באופן אישי, הוקסמתי ממראה משקפי הראייה כי הן מרשימות ביותר עם מסגרות במראה נקי ועיצוב מאופק, בשילוב צבעוניות פסטלית רגועה ועדינה ועיצובים שובבים, המעניקים פרשנות חדשה לעולם משקפי הראייה.

למי שמחפש יותר נועזות ואופנתיות בועטת – בהחלט, יש למותג העילית "תום בראון" היצע מרשים בקולקציית המשקפיים שלו לקיץ 2018. ביניהם, דגמים בועטים ונועזים יותר הכוללים מסגרות עבות בעיצוב שיש ייחודי ומעניין, צבעים כהים בעלי נוכחות, מסגרות עם מסגרת חלקית עליונה, במראה חתולי שובב וגם מסגרות משקפיים במראה יוניסקס.

הפנמנו שמשקפיים – אופטיים או שמש – הם כבר מזמן פריט אופנה לכל דבר ואנחנו מחפשים אחר עיצוב מוקפד הקשוב לטרנדים הבינלאומיים בתחום ובהחלט מקפיד על איכות. את זה בדיוק מציע לנו המותג הניו יורקי "תום בראון", שמייצר את המשקפיים שלו מחומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים ביותר ומקסים אותנו במבחר יפיפיה, עשיר ואיכותי.

להשיג בחנויות האופטיקה המובחרות:
אופטיקה "למראית עין" תל אביב, "בעין יפה" תל אביב, "בעין יפה" רעננה, "מסגרת אחרת" אשדוד, "אופטיקה וורובל" דיזנגוף סנטר, "איי אופטיק" קניון הזהב, "דורון" רמת אביב, "אופטיקנט" כיכר המדינה, "אופטיקה עיניים" מרום נווה, "אליסון איי בוטיק" תל אביב.

לרשימת הסניפים המלאה:

פייסבוק: Duke Optics

אינסטגרם: dukeoptics

אתר : www.duke-optics.com

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.