ל"ברמן" לחמי כוסמין, חיטה ושיפון – פרוסים ומקמח מלא

לחם כוסמין פרוס שמוצע על מדף הלחמים בסופר – בדיוק עונה על הצרכים שלי. ככה, בנוחות, עם כל הקניות לבית ובלי לחפש אחר חנות מיוחדת. לא רק כוסמין, יש גם לחם פרוס מקמח חיטה מלא ולחם פרוס מקמח שיפון מלא – וכולם ללא תוספים מיותרים. זה החידוש האחרון של קבוצת "מאפיות ברמן", מהמאפיות הגדולות והוותיקות בישראל, שהשיקה לראשונה סדרת לחמים חדשה: "ברמן E-Free" לחמי מחמצת ארוזים מקמחים מלאים ללא חומרים משמרים ותוספים מלאכותיים.

באופן אישי, אוכל להעיד כי אני מאוד אוהבת את לחמי "ברמן" בגלל המרקם הרך שלהם. אני נוהגת לשמור את הלחם במקרר ולפני השימוש לחמם בטוסטר. חייבת להודות כי אלה של "ברמן" פחות מתייבשים ממותגים אחרים והם שומרים על נעימות המרקם והטעם שלהם. מאפיית "ברמן" הינה מאפייה ירושלמית ותיקה, שהוקמה בשנת 1875 והינה בין המאפיות הגדולות בארץ. המאפייה מתמחה בייצור מגוון רחב של לחמים ומאפים תחת מספר מותגים: "ברמן", "ודש" ומותג הפרימיום "לחם ארץ". 3 הלחמים החדשים מצטרפים לנבחרת 15 הלחמים המיוחדים של "ברמן", המומלצים ע"י משרד הבריאות לתזונה בריאה יותר ומציעים לצרכן מגוון רחב לבחירה מועדפת וטובה של צריכת המוצר הבסיסי והאהוב ביותר – הלחם.

3 הלחמים החדשים, מקמחים מלאים, במרקם רך ועדין, ב-3 טעמים המתאימים לילדים ומבוגרים ועם מחמצת טבעית, הפועלת כחומר משמר טבעי וגם מעניקה ללחם מרקם רך וחלק וטעם משובח, האהוב על ילדים ועל כל בני המשפחה. הקמחים המלאים מעניקים למערכת העיכול שלנו סיבים תזונתיים ומכיוון שהם נטחנים מהגרעין בשלמותו – הם שומרים על היחס הטבעי בין הרכיבים החיוניים שבגרעין: נוגדי חמצון, סיבים תזונתיים, וויטמינים מקבוצה B ומינרלים בהם אבץ, מגנזיום, ברזל וסידן. ללא תוספים מלאכותיים, ללא מתחלבים וללא מייצבים, ללא שומן טראנס וללא תוספת סוכר.

לחמי "E-FREE" משתלבים במהלכי קבוצת "מאפיות ברמן", שמובילה בשנים האחרונות מהלכים מתקדמים בענף הלחם ובעיקר חבירה למגמת הבריאות העולמית ולתווית "Clean Label", המתייחסת לרשימת הרכיבים במוצר. הרכיבים הם חומרי גלם פשוטים ומוכרים, ללא תוספים מלאכותיים, ללא ממתיקים מלאכותיים ועם ערכים תזונתיים מוספים. הלחמים האלה גם עומדים בדרישות "אייל" של האגודה הישראלית לסוכרת ובתו האיכות של משרד הבריאות ללחמים בריאים (תו "אפשרי בריא") – עד 250 קלוריות, מקס' 400 מ"ג נתרן ולפחות 80% קמחים מלאים (עבור 100 גרם).

מדייקת הדס יריב (M.Sc, MBA), טכנולוגית מזון ומוסמכת בתזונה יועצת מדעית בקבוצת "מאפיות ברמן": "הכמות הכוללת של הסיבים התזונתיים עבור 100 גרם (3 פרוסות) מהווה בלחמים אלה כ- 34% בממוצע מהקצובה היומית המומלצת לנשים וכ-29% מהקצובה היומית המומלצת לגברים. לחמי מחמצת מגבירים פעילות פרה-ביוטית, קלים יותר לעיכול, בעלי זמינות מינרליים גבוהה יותר ומסייעים באיזון רמות הסוכר בדם".

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 17 שקל לאריזת 750 גרם.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית והרבנות הראשית ירושלים.

צילום: אסף אמברם

סגור לתגובות.