ל"קרליין" ערכת קונסילרים וספריי לקיבוע האיפור

הפצעון החודשי או הכתם הכהה הקבוע – לאכזבתך, המייק-אפ שאת מניחה ומפזרת באופן אחיד על עור פניך, בפרוש לא מסתיר אותם מספיק טוב. מה שאת צריכה לעשות הוא להסוות, איך את יכולה לעשות זאת? אפשרות אחת היא למרוח, נקודתית, כמות נוספת מאותו המייק-אפ, או של מייק-אפ אחר שהגוון שלו כהה יותר, האפשרות השנייה, וההרבה יותר מוצלחת ומומלצת היא להשתמש במוצר ייעודי בשם "קונסילר". קונסילר הוא סוג של מייק- אפ מרוכז, המיועד לטשטוש-הסוואתי נקודתי. יש קונסילרים שמיועדים להסוות נקודתית כדי הביא לגוון עור אחיד ואותם מגדירים כ"קונסילרים" ויש כאלה שמטרתם לתקן נקודתית – והם מוגדרים כ"קורקטורים".

הכירי את החדש בשוק: "קרליין" השיקה ערכת קונסילרים מקצועית למראה עור אחיד ומושלם, בסדרת "PRO". בערכה המקצועית "Conceal & Correct", משולבים גוונים שונים של קונסילרים ליצירת אחידות מושלמת בגוון עור הפנים, העלמת כתמי פיגמנטציה, צללים כהים, אדמומיות וקמטים. מגוון הקונסילרים מאפשר יכולת הסוואה עמידה ומותאמת לכל סוגי הפגמים, כדי שאנחנו נוכל ליצור גוון אחיד ומושלם ולהכין את הפנים למריחת מייק-אפ ופודרה – בקלות ובמהירות.

בערכה 3 "קונסילרים" מאחדי גוון: מתאימים ליצירת גוון אחיד של הפנים, ללא משטחים כהים ועמוקים. הסוואת צללים כהים בזוויות העין, החלקת מראה קמטי הבעה סביב האף והפה, העלמת כתמי פיגמנטציה ופגמי עור. הגוונים בערכה המקצועית "Conceal & Correct" בגוונים בהיר עד כהה ואת המתאים לך, בחרי בהתאמה לעורך. תוכלי לבחור אחת מבין שתי האפשרויות: קונסילר בגוון זהה ומשלים למייק-אפ שלך, או קונסילר בגוון בהיר מהמייק-אפ בדרגה אחת, בלבד.

אופן השימוש: מרחי מעט מהקונסילר על האזור המיועד להסוואה. יש שתי אפשרויות: קודם קונסילר ולאחריו מייק-אפ, או להפך. האפשרות הראשונה: להתחיל עם מריחת הקונסילר כדי שיתקבל אזור בהיר יותר, בעיקר סביב העיניים או האף – ומעל הקונסילר, כשלב שני, להניח מייק-אפ ו/או פודרה. האפשרות השנייה: קודם למרוח את המייק-אפ, ומעליו רק בנקודות הזקוקות להסוואה ואפילו להסוואת קמטים עמוקים – למרוח מהקונסילר המאחד, לטשטש היטב עם מברשת קונסילר ולהשלים את האיפור במריחת סומק, או ברונזר.

בערכה גם 3 "קורקטורים" מתקני גוון: מיועדים למריחה ישירות על העור, באזורים שבהם תתי-גוון, הנוצרים מתחת לשכבת העור העליונה, משתקפים על הפנים ויוצרים אזור אדמדם, נימים, פצעונים וכהויות כחלחלות סביב העיניים. יש לבחור בגוון לפי צרכי התיקון של עור הפנים הפרטי, למרוח מעט בטפיחות קלות ולטשטש בעזרת מברשת מס' 01 של "קרליין" ורק לאחר מכן למרוח מייק-אפ ו/או פודרה.

קורקטור ירוק – מתאים לנטרול אדמומיות בעור כי הצבע הירוק מנוגד בקשת הצבעים לאדום. להסוואת עור מגורה, פצעונים, קופרוז או צלקות.

קורקטור כתום בהיר: מתאים לבעלות גוון עור בהיר, הסובלות מאזורים עם כהויות ותת-גוון כחלחל. מסווה בהצלחה צללים כהים סביב העיניים.

קורקטור כתום כהה: מתאים לבעלות גוון עור כהה, הסובלות מכהויות ותת-גוון כחלחל. מסווה צללים כהים סביב העיניים.

המחיר לערכת 6 הגוונים: 69.90 שקל.

בטוח שאת רוצה לשמר את מראה האיפור שלך, המושקע והרענן – לכל שעות היום ובכל מזג אוויר. למטרה זו, "קרליין" השיקה תרסיס מקבע איפור: "Fix & Go – Makeup Finishing Spray" – זהו תרסיס אוורירי וקליל, שבמגעו עם העור, יוצר שכבת הגנה מקרוסקופית השומרת על חיוניות וגוון הפיגמנטים, מונעת זליגה ומקבעת איפור נוזלי או אבקתי. לדברי החברה, הוא מתאים לשימוש על איפור נוזלי או אבקתי, מעניק לאיפור עמידות בפני לחות גבוהה או זיעה, מעניק מראה חלק לפנים ומונע ברק שומני, מונע שקיעת האיפור לנקבוביות ולקמטוטים ומקבע כל סוג איפור ל-16 שעות. עוד חשוב לדעת כי הוא היפואלרגני, נטול שומן (Oil Free) ואינו מותיר תחושת יובש בעור.

אופן השימוש: בסיום האיפור, יש להחזיק את התרסיס אנכית לפנים, לעצום את העיניים ולרסס בעדינות ממרחק של 20 ס"מ.

המחיר: 39.90 שקל.

את הפריטים החדשים של "קרליין" ניתן להשיג ברשתות ה"פארם" ובאתר החדש של המותג: www.careline.co.il

צילום: מוטי פישביין

 

סגור לתגובות.