"אליזבת' ארדן" במבצע הקפסולות החדשות ב"ג'יימס ריצ'רדסון"

היום זה מתחיל ואם את עוברת בדיוטי פרי בנתב"ג, אסור לך להפסיד את מתחם היופי של "אליזבת' ארדן" ב"ג'יימס ריצ'רדסון". מתחם היופי "Get Your Daily Dose of Beauty" יפעל (בטרמינל 3 בלבד) עד 11.6.18 וכל הנוסעות שתבקרנה בו תקבלנה בחינם שתי קפסולות של Advanced Ceramide" Youth Restoring Serum" או של "Skin Illuminating Brightening Night". בנוסף, ברכישת שני מוצרי אנטי-אֶייג'ינג של "אליזבת' ארדן", תוענק מתנה מדהימה מסדרת "Prevage", ששוויה למעלה מ-100 דולר!

כמו כן, המתחם מציע התנסות במסך האינטראקטיבי. באפליקציה תבחרי באיזו קפסולה את רוצה יותר לראות את עצמך, לפי צבעה: זהב או כסף? תצלמי את עצמך ותמונתך תהפוך בין רגע לקפסולה מרחפת מהממת, בצבע שבחרת. תוכלי לשלוח לעצמך את התמונה באימייל ולשתף בפייסבוק ובאינסטגרם בציון ההאשטאגים: DUTYFREE_IL , #JR_ARDEN@

קפסולה נראית כמו טיפת מים גדולה ויש לסובב את ה"צוואר" בקצה שלה עד שינתק ויאפשר להוציא בלחיצה קלה את תכולתה. הכמות בה מתאימה לשימוש אחד ולא ניתן לסגרה חזרה לאחר שנפתחה. היא עשויה מחומר מתכלה, אינה מכילה חומרי שימור ואריזתה עושה אותה אידיאלית לנסיעות ולחופשות מחוץ לבית – ולכן מאוד מתאים להציע אותה לטסות לחו"ל. כמובן, שעדיף למרוח פעמיים ביום, אך גם מריחה מתמידה אחת אמורה להניב תוצאות.

הקפסולות של "אליזבת' ארדן" הן שם דבר בתחום טיפוח העור האיכותי, הסלקטיבי והיבט מאוד חשוב בהן הוא היותן פריט טיפולי בפני עצמו, שאינו משתייך לסדרה קוסמטית מסויימת ויכול להשתלב בכל תכנית טיפוח אישית. הסוד בהן הוא תכולה של חומר בשם סרמיד, שבאופן טבעי ממלא את המירווחים שבין תאי העור וכמותו הולכת ומתפוגגת עם העלייה בגיל. הידלדלות הסרמידים הטבעיים בעור, פוגעת בתאחיזה שבין התאים וגורמת להתרופפות מארג העור ולרפיונו. הסרמיד שבקפסולה חודר בצורה מלאה לעור, ממלא את החסר בו. עור "מלא" נראה יותר חלק, מתוח, מוצק וגם הקמטוטים פחות בולטים ומכאן תועלות האנטי-אייג'ינג של הסרמידים במראה עור הפנים.

אני הכרתי את הגירסה הראשונה של הקפסולות, כבר בתחילת שנות ה-90. אז הן כיכבו כקפסולות בלעדיות וכל מבינת עניין רכשה לפחות אריזה אחת ב"דיוטי פרי" כי אז, המחיר בארץ היה גבוה, בשמים, וללא הנחות או מבצעים. אלו הן קפסולות סרום היום הוותיקות והמוצלחות, שעברו שידרוג לנוסחה מתקדמת של סרום סֶרָמיד יומי לחידוש הנעורים של העור. קפסולות סרום היום "Advanced Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum" מחדשות מיידית את מרקם העור ומעניקות עור רך יותר, בעל מראה חלק יותר. הן פועלות גם למזעור ההופעה של קווים עדינים וקמטים ומשפרות באופן בולט את המראה הזוהר של העור.

הרחיבו והסבירו אודותן, באירוע הפרזנטציה, אורחי המותג שהגיעו במיוחד מחו"ל: סבסטיאן קליפטון וולקר, מנהל שיווק ויחסי ציבור "אליזבת' ארדן" וברונו אורבה, מנהל הדרכות בינלאומי "אליזבת' ארדן". לדבריהם, הגם שאת את תכולת הקפסולה מורחים על עור פנים נקי, מתחת לקרם היום או קרם הלילה, במקום סרום – יש להן שימוש מעולה במהלך יום העבודה או הטיסה – מעל לאיפור. לרענן ולהחיות את עור הפנים בלי לפגוע באיפור. אריזתן הקטנה והנוחה, לשימוש חד פעמי, מעניקה להן מעשיות מוצלחות בתיק היומיום שלנו. באירוע הפרזנטציה, הדגימה בפנינו ג'ני גרובה, מנהלת מכירות אזורית "אליזבת' ארדן" איך להשתמש בהן במהלך הטיסה כדי להיטיב ולהעניק נינוחות לעור. זאת מכיוון שגורמים רבים עשויים לגרום לחוסר איזון ולייבוש העור במהלך הטיסה, כגון אוויר יבש, לחץ אוויר גבוה בתא הנוסעים, כמו גם המתח והחששות לפני הנסיעה, שכולנו סובלים מהם.

פריט חדש בסדרת הקפסולות של המותג הן קפסולות סרום הלילה "Skin Illuminating Brightening Night" והן יוצגו לראשונה במתחם החדש. בנוסף לסרמידים המובילים וליכולת לחזק את מחסום הלחות ולהעצים את זוהר העור – בקפסולות אלו שולבו רכיבים המבהירים את גוון העור. לדברי החברה, פעולתן מתמקדת בכתמים, בשינויי הגוון ובאובדן הזוהר והבהירות של העור. לכך תורמים קומפלקס Advanced MIX Concentrate – תערובת רבת עוצמה שהוכחה קלינית, הכוללת ויטמין C וניאצינמיד בתוך כמוסה אחת ומסוגלת להתמקד בנקודות שחורות, בכתמי שמש, באדמומיות ובגוון עור בלתי אחיד – למזער את הופעתם ולהעניק עור בהיר יותר, בעל גוון אחיד ויכולת החזרת קרני אור טובה יותר; לצידו, Licorice Extract – תמצית הלקריצה היא נוגד-חמצון עוצמתי, המבהיר את מראה העור; SpectraBright – תמצית רבת עוצמה המופקת מצמח הכישוּת והמסייעת בהבהרת המראה הכולל של העור תוך כדי מזעור הופעת כתמים ושינויי צבע; Paracress and Date Palm Kernel Extracts – חומרי הגנה צמחיים רבי עוצמה, כמו תמציות של צמח הפָּרָקרֶס וגרעיני תמרים, פועלים נגד ההשפעות המזיקות של זיהום אוויר ותומכים בהפקת קולגן ואלסטין טבעיים – בפרק הזמן האידיאלי של השינה, שאז העור נח ומתאושש ממאמציו המתישים להדוף את מתקפת היומיום.

מחיר קפסולות סרום הלילה "Skin Illuminating Brightening Night Capsule" הוא 104 דולר לאריזה ובה 50 יחידות ומחיר קפסולות סרמידים ליום "Advanced Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum" הוא 49 דולר לאריזה ובה 30 יחידות ו- 100 דולר לאריזה עם 60 יחידות.

jr_arden@dutyfree_il , #dutyfree_il#

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.