ל"ג'ייד" מסקרת "וולומטריק" מנצחת וקמפיין עם נועה קירל

בפגישתי עם המדריכה הראשית של "ג'ייד", במתחם המיוחד של המותג ליד חנות "סופר פארם" בקניון רמת אביב, למדתי להכיר את המסקרה החדשה – מסקרה "וולומטריק",  שכבר הספיקה לזכות בפרס מוצר השנה לשנת 2018 בקטגוריית מסקרה. הייחוד שלה בכך שהחוד אינו "מסמרי", אלא גם בו יש שערות קטנות למריחה מוצלחת. הודרכתי להניח את המסקרה כך: קודם עם שערות החוד לעבור על הריסים ורק אז לסרק אותם עם מברשת המסקרה. התוצאה: איפור עיניים מרשים כמו בסרטון הווידאו-קליפ, שכבר משודר בטלוויזיה, בהובלת נועה קירל.

לפני שאעבור לנועה קירל, אני חייבת לספר לכן כי יש גם שתי ערכות חדשות של צלליות עיניים בגוונים מדהימים -"Velveteen Eyeshadow Palette". מהתנסות אישית, מעולה להניח מהצלליות הנצנציות על העפעפיים, מעל איפור קיים – ורק עם כריות האצבעות. המחירים מאוד אטרקטיביים: המחיר המלא של המסקרה 79.90 שקל וכעת במחיר מבצע של 55.00 שקל ומחיר ערכת צלליות 69.90 שקל.

כולנו כבר הספקנו לצפות בקליפ הווידאו בטלוויזיה עם נועה קירל ששרה "One look into my eyes" (מילות השיר בסוף) – אז לידיעתכן: הקליפ הוא פרסומת למסקרה החדשה המנצחת של "ג'ייד" "Volumetric" – וחברת הקוסמטיקה "GA-DE" היא זו שכתבה עבורה את השיר המקורי המוביל לקמפיין הטלוויזיוני–דיגיטלי. כאן, לראשונה בישראל, נכתב שיר עבור אמן המשתלב בפסקול של קמפיין פרסומי ובהמשך יופץ גם לערוצי המוסיקה השונים, ככל השירים. נועה קירל (17), על אף גילה הצעיר, שוברת שיאים בכל הקשור לרבגוניות של הקריירה השלה. היא שחקנית, זמרת, מנחת טלוויזיה וכוכבת רשת בפני עצמה, המחזיקה בדף אינסטגרם עם מעלה מ- 400 אלף עוקבים ומייצגת היטב את דור ה-Z .

הקמפיין מקדם גם מוצרי איפור, טיפוח ובישום מובילים של המותג "ג'ייד" והוא מבוסס על סרטונים משולבי חוויה, המציגים סיטואציות  מחיי היומיום של נשים צעירות ועכשוויות, עסוקות, מלאות עוצמה ומעצימות בזכות עצמן –  בשפה ובויז'ואלים קצביים, התואמים את הלך הרוח העכשווי בעולם הביוטי. לצד נועה קירל, מככבות בקמפיין של "גייד" גם הדוגמניות המובילות דורית רבליס ואביטל לנגר – כל השלוש הן בנות צעירות, מצליחות מאוד כל אחת בתחומה ומהוות מודל לחיקוי למאות אלפי נשים צעירות בארץ. שלושתן כוכבות רשת מקומיות ומחזיקות כל אחת בדפי אינסטגרם עם עשרות אלפי עוקבים.

"ג'ייד" הכריזה על חודש מאי 2018 – כחודש הלקוחות עם נועה קירל וכחלק מהקמפיין, מוקמים  ברחבי הארץ, לצד מספר סניפים של רשת "סופר פארם",  מתחמי איפור חווייתיים שיהיו פעילים לאורך כל חודש מאי. למתחמים אלו, יוזמנו הלקוחות ליהנות מאיפור מקצועי, צילום על ידי צלם אופנה בסט צילום מקצועי, השתתפות בקטלוג הדיגיטלי של "ג'ייד" ובהזדמנות לזכות בפגישה אישית עם נועה קירל. המעוניינים ומעוניינות לפגוש את נועה קירל, מתבקשים להעלות תמונה של עצמם עם מסקרה "וולומטריק" , לתייג את "ג'ייד"  ב- gade_israel ,#gademascara@

תאריכי המפגשים ומיקומם;

10.5 – היום, המפגש הראשון בסופר פארם ביג באר שבע

13.5 – סופר פארם קריון

14.5 –  סופר פארם ביג כרמיאל

15.6 – סופר פארם ביג בית שמש

16.5 – סופר פארם קניון השרון

22.5 – סופר פארם קניון הזהב

23.5 – סופר פארם קניון איילון

27.5 סופר פארם גיון אשקלון

29.5 כל בו יהודה רחובות

הקמפיין החדש עולה לא רק בטלוויזיה ובדיגיטל, אלא גם בערוצי המדיה הדיגיטילית של המותג ובהם דף הפייסבוק של "ג'ייד", המונה למעלה מ- 220,000 עוקבים, דף האינסטגרם המונה למעלה מ- 50 אלף עוקבים ועוד. לדברי סיבל בן ריטן, מנכ"ל "דניה קוסמטיקס", יצרנית המותג "ג'ייד": "שנת 2018 הולכת להיות, באופן חד- משמעי, שנת הדיגיטל של המותג ג'ייד". הפנינו את מאמצי השיווק והפרסום לעולם זה, שהולך ומתפתח בשנים האחרונות. הצרכניות האדוקות של תחום זה לא מסתפקות יותר בפרסום תדמיתי, כפי שהיה נהוג לאורך שנים בעולם הביוטי, אלא מבקשות להעצים את חוויית המשתמש. כל התחזיות המקצועיות צופות כי מגמת הצריכה בתוכן ווידאו בדיגיטל רק תלך ותגדל. הביוטריות, ברמה העולמית וגם בהיבט המקומי, הן סמן ימני לכך שעולם התכנים של קהלי היעד שלנו עובר שינוי ואנו פועלים בהתאם על מנת לתת לקהל הלקוחות שלנו מענה עכשווי בכל הרמות. הסרטים שיעלו לאוויר משלבים שימוש במשפיעניות עכשוויות וויז'ואלים מעוררי השראה".

קרדיטים לצוות הקמפיין: מנהל אומנותי ובמאי – סיימון אלמלם, צילום וידאו מוביל – רומן לינצקי, צילומי וידאו דיגיטל – חן וגשל, צילום סטילס – יניב אדרי,  איפור – מיקי בוגנים, שיער – יניב זאדה

מילות השיר –One look into my eyes

You know I'll hypnotize

our heart

Your heart

Oh baby don't be shy

Just stay with me

And we'll find out

How fire burns out

Tel me, tell me about your dreams

I'll paint it into purple wishes

Tell me anything you want

I promise I won't tell a soul yeah !

Chorus:

Paint the sky

I'll be your magic dreamer

Paint the sky

My eyes will keep your secret

Paint the sky

I'll be your magic dreamer

Paint the sky

My eyes will keep your secret

צילום: יוסי סליס (מסקרה וערכת צלליות העיניים)

סגור לתגובות.