בישול בוואקום (סו-ויד) לשימור ערכים תזונתיים

במסגרת ביקורי בתחרות "אליפות ישראל לשפים" לשנת 2018 ב"דן גורמה" תל-אביב, הכרתי, ביחד עם בלוגריות אחרות, מכשיר קומפקטי לבישול בוואקום. צורת בישול זו צוברת פופולריות רבה, בשנים האחרונות, ומבוססת על בישול אחיד בטמפרטורה מדויקת, הניתנת לשליטה.

השף יאיר פינברג, בעלי חברת "FeinCook", הסביר לנו כי בישול בטמפרטורה מדויקת מפיק פעם אחר פעם אוכל רך ועסיסי, המבושל כולו באופן מושלם. בנוסף לתוצאות המצוינות (ללא מאמץ), הוא הדגיש כי הבישול בוואקום שומר על הערכים התזונתיים של האוכל תוך שימוש מועט בשמן ומלח, שומר ומפיק את המיטב מחומרי הגלם ושומר על הטעמים הטבעיים. היבט חשוב לא פחות – הבישול בוואקום מאפשר בישול מראש ושימור במקרר עד שבוע ימים, כך שקל לסיים את ההכנות במהירות לפני הארוחה. מכאן היתרון לא רק לבשלנים (מנוסים ומתחילים) אלא גם לרוצים לאכול בריא ומזין ולאנשים עסוקים, שרוצים שתמיד יהיה אוכל איכותי במקרר הביתי.

מדובר במוצר בשם CIRCU – המיוצר בבלעדיות בסין עבור חברת FeinCook העשוי מפוליקרבונט ופלדת אל-חלד. סירקולטור טבילה קומפקטי, המתאים לבישול בוואקום במטבח הביתי שאותו מציבים בסיר עם מים (מתאים לבישול בכלי עמיד בחום, בעומק 19 ס"מ לפחות), מכוונים אותו לטמפרטורה ולזמן הרצויים, אוטמים בשקית וואקום את חומר הגלם ומכניסים את השקית לבישול בסיר. הסירקולטור מצויד במשאבת סירקולציה לפיזור חום אחיד ובגוף חימום חדשני, חזק ויציב במיוחד, המאריך את חיי המכשיר ומונע עומס יתר. יש גלגלת שליטה לתפעול פשוט ונוח ובקר חכם לחיווי מפלס המים, המכבה אוטומטית את המכשיר במקרה הצורך.

לפרטים נוספים ורכישה , דוא"ל: info@feincook.co.il, 077-7107744

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.