ל"AHAVA" שתי מסכות בוץ חדשות: להבהרה ולניקוי עמוק

הצלחה מזמינה "עוד", הרבה "עוד ועוד" – הגיוני. "AHAVA מעבדות ים המלח", שהיא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח, קראה היטב את הצלחת המסכה המינרלית שלה, המבוססת על טכנולוגיות חדשניות יחד עם סגולות המינרלים מים המלח – והחליטה לייפות אותנו עם שתי מסכות נוספות: מסכת הבהרה ומסכה לניקוי עמוק. שתי מסכות "Mineral Muds" המשלבות את הבוץ עם חומרים פעילים עוצמתיים ומאפשרות, בנוסף לפעילות הייחודית של כל אחת מהן, גם להזין את עור הפנים ב-10 דקות – למראה עור בריא, זוהר וקורן. למה חשוב שנהייה יפות כל כך מהר? סלפי, זה כל הסיפור.

חטיבת המחקר והפיתוח של "AHAVA" ממוקמת לחופי ים המלח ושוקדת כ-30 שנים על חקר המינרלים. היא רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור. כך גם הבוץ מים המלח, העשיר ביותר במינרלים על פני כדור הארץ משולב במרכיבים פעילים מתקדמים המספקים הזנה רבת עוצמה ותועלות מיידיות לבריאות ומראה העור. פטנט רשום ופורץ דרך, המשולב גם בשתי המסכות החדשות הוא – OSMOTER תמצית מרוכזת של מינרלים טבעיים מים המלח, פטנט של "AHAVA", המעלה את רמת הלחות, החיוניות והזוהר בעור ומעכב את הופעת סימני הגיל.

הבוץ הטבעי של ים המלח נוצר לפני אלפי שנים, כאשר שכבות רבות של סחף מאדמת ההר ספגו ריכוז גבוה של מינרלים ממימי ים המלח. לאורך עשרות שנים, "AHAVA מעבדות ים המלח" עושה שימוש בבוץ העשיר במינרלים (דוגמת סידן, מגנזיום, אשלגן, אבץ ועוד) ובעל יכולות מוכחות מדעית במוצרי טיפוח העור שלה. כעת, ב-2018 משיקה "AHAVA" שתי מסכות טיפוליות לפנים, המשלבות את הבוץ העשיר יחד עם חומרים פעילים נוספים המעצימים עוד יותר את תועלותיו המזינות. לדברי יפעת יפה, סמנכ"ל השיווק של "AHAVA": "בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד הבוץ בענף הקוסמטיקה, בעיקר מסכות המכילות בוץ וחימר לטיפוח העור, זאת משום חשיבותם העולה וחוזרת של מרכיבים טבעיים בקרב הצרכנים. הבוץ הטבעי מים המלח, העשיר ביותר במינרלים על פני כדור הארץ, נמצא בשימוש מאז ימי קדם ומהווה חלק מהותי מהדנ"א של מותג AHAVA. אנו למעשה החברה היחידה הרשאית לאסוף את הבוץ הטבעי באזור ים המלח. עם ריכוז המינרלים הגבוה שבו".

מסכת הניקוי החדשה של "אהבה": "Clearing Facial Treatment Mask" מומלצת במיוחד לעור שמנוני עד שמנוני מאוד. היא מעניקה לעור ניקוי בעומק הנקבובית, מסייעת בשיפור מרקם עור לא אחיד הסובל מפצעונים, כתמים ונקודות שחורות, מעודדת היווצרות עור בעל מראה בריא יותר מזין, מרגיעה ומרעננת את העור מבלי לייבש אותו. הפורמולה שלה מבוססת על הבוץ המינרלי העשיר מים המלח וסגולותיו הטבעיות בטיפול בעור, בתוספת תמצית צמח המגנוליה לטיהור וניקוי העור, בתוספת גרגרי חוחובה המרגיעים את ומרכיבים פעילים מתמצית קליפת עץ מגנוליה. אופן השימוש: 3-2 פעמים בשבוע (לפי הצורך) יש להניח שכבה נדיבה על הפנים (להימנע מאזור העיניים), להשאיר למשך 10 דקות ולשטוף במים פושרים.

מסכת ההבהרה החדשה של "אהבה": "Brightening & Hydrating Facial Treatment Mask" במרקם קרמי, על בסיס בוץ מים המלח ובניחוח זנגביל וואסאבי נעים במיוחד, מיועדת להבהיר, ללחלח לעומק ולהאיר את העור. אני התנסתי במסכה זו וחייבת להודות, שלמרות שאינה מסכת ניקוי מייעודה – לאחר הסרתה הרגשתי שעור הפנים שלי נקי יותר, עשיר בלחות וגם נראה הרבה יותר רענן ויפה. אופן השימוש: 3-2 פעמים בשבוע (לפי הצורך) יש להניח שכבה אחידה על הפנים, להשאיר למשך 10 דקות ולשטוף עם מים חמימים.

לגבי השתי המסכות: באריזה 50 מ"ל והמחיר 119 שקל.

להשיג ברשת חנויות "AHAVA", "סופר-פארם", דיוטי פרי "ג'יימס ריצ'רדסון" וחנויות נבחרות. מוצרי
"AHAVA" נמכרים בלמעלה מ- 40 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד. האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-"AHAVA" שם עולמי ובקרב הישראלים "AHAVA" היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים לחו"ל.

מידע נוסף בדף הפייסבוק.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.