"קרייזי ליין" עם קולקציית הקפסולה של "סיגל דקל"

הקולקציה החדשה כבר הגיעה לחנויות ולאתר המקוון – ובמיידי זוכה לביקושים מרשימים, מה שמעיד עד כמה נכון עשתה "קרייזי ליין", כשהזמינה אליה את מעצבת האופנה הידועה והמוערכת "סיגל דקל" לעצב עבור הרשת קולקציית קפסולה ייחודית לאביב-קיץ 2018. בעבר, סיגל דקל ניהלה רשת אופנה מצליחה משלה – והשילוב שלה בחברת האופנה המובילה "קרייזי ליין", מעיד עד כמה לקוחות המותג צמאות לאמירה אופנתית וחדשנית ובהחלט מבינות עד כמה כדאי להן להינות מעבודה של מעצבת ידועה ומוערכת – במחירי הרשת.

באירוע הפרזנטציה, סיפרה לנו סיגל דקל: "קולקציית הקפסולה החדשה שעיצבתי לקרייזי ליין עוצבה מתוך גישה של חקר והבנת השוק, מגמותיו וצרכיו. היה לי חשוב לשמור על כתב היד המאפיין אותי ועם זאת להנגיש לקהל רחב ומגוון". בהתאמה מדוייקת לביקושי הלקוחות של "קרייזי ליין" – הגזרות מגוונות מאוד, אך לכולן מכנה משותף: הן מלוות את קווי הגוף ולא נצמדות אליו. הקולקציה מאופיינת בצבעוניות קלאסית, נקייה עד מונו-כרומטית של שחור אוף וייט ושמנת עם נגיעות קלות של ורוד ותכלת עתיקים.

החיבור של "סיגל דקל" ל"קרייזי ליין" היה מהיר וטבעי ויחד נולדה קולקציה אופנתית ונשית עם הקפדה על הפרטים הקטנים, בדים עשירים ואיכות בלתי מתפשרת. "סיגל דקל" המעצבת בחרה להדגיש את הנשיות בפריטים שמתאימים לכל שעות היום ונתנה מקום חשוב לבדי פשתן, כותנה וויסקוזה – כולם חומרים טבעיים ו"נושמים", המתאימים לאקלים הישראלי ובמיוחד לעונת הקיץ. כמו כן, בקולקציה גם פריטים רבים מחויטים ועשויים בצורה מדויקת ומוקפדת, וכמובן שגם בהם נעשה שימוש בחומרים טובים ואיכותיים.

עוד סיפרה לנו סיגל דקל באירוע הפרזנטציה כי אחד ממקורות ההשראה שלה היו "קיפולי נייר של האוריגמי" – שהובילו אותה למחשבה עיצובית על בדים משולבים בעלי צורות גיאומטריות שונות (פסים, משבצות וכו'). שילובי הבדים בולטים בשמלות ארוכות באורך מקסי וקצרות יותר באורך מידי. החיתוכים הגיאומטריים מופיעים בשלל חולצות. אלה חיתוכים גיאומטריים בגזרות עצמן – ובמיקומים לא שיגרתיים, כמו מתפרים בקווים אלכסוניים המלווים את קווי הגוף. בהזזת קו התפר מהצד לכיוון הקדמי – נוצר גב שגולש לכיוון הקדמי ועוטף אותו.

טווח המידות: 38 – 48

טווחי המחירים:

חצאיות: 299.90 שקל,

ז'קטים: 239.90 שקל,

וסט: 329.90 שקל,

מכנסיים: 179.90שקל – 289.90 שקל,

טי שירט: 99.90 שקל – 269.90 שקל,

שמלות: 289.90 שקל – 399.90 שקל.

את קולקציית הקפסולה של המעצבת "סיגל דקל" ניתן להשיג ברשת חנויות "קרייזי ליין" הבאות: חנות האינטרנט, רמת אביב, איילון, עזריאלי, גבעתיים, גן העיר, הזהב, רוטשילד, אונו, ביאליק, חולון, בת ים, גינדי, ערים, פקר, שבעת הכוכבים, רננים, הגדול, חובבי ציון, רחובות, הרצל רחובות, קניותר, קריון, גרנד חיפה, חדרה, חיפה, הרצל חיפה, נהרייה, עיר ימים, השרון, ביג נצרת, נצרת, עמק סנטר, ביג כרמיאל, אשקלון, גרנד באר שבע, ביג באר שבע, סטאר, ביג אשדוד, אילת, ביג אילת, מודיעין, מלחה, הדר, יפו, קינג גורג, אשקלון, סיטי אשדוד,ביג באר שבע, גראנד באר שבע, כרמיאל, חוצות אלונים, ביג טבריה,עמק סנטר, סטאר אשדוד,אורות, הראל, ביג אשדוד, צ'ק פוסט חיפה.

צילום: דודי חסון, דדי אליאס

סגור לתגובות.