"Avene" המותג הדרמו-קוסמטי הנמכר ביותר באירופה

לאחר התנסות במספר מוצרים, מהסדרות השונות של "Avene", אני מזכירה לעצמי את המותג המעולה, שהכרתי פעם – אין כמוהו לתת מענה לעור רגיש כמו שלי. עור, שעם העלייה בגיל פחות מוכן לשאת רכיבים קוסמטיים מסויימים. אם גם אתן במצב שאתן מרגישות חובה להעניק טיפוח איכותי לעורכן, אך מתקשות לשאת חומרים "פעילים נורמטיביים" – אז אתן כמוני, וב- Avene"" תמצאנה את המענה, שאתן מחפשות. יש גם מוצרים טיפוליים מעולים עבור ילדים או בכלל, עבור הסובלים מעור רגיש ונוטה להיות מגורה.

"Avene" הוא מותג דרמו-קוסמטי, הנותן מענה לכל סוגי העור. מוצריו פותחו במעבדות המחקר והפיתוח של חברת התרופות הצרפתית המובילה "פייר פברה" והם מבוססים על המים הטרמליים ממעיינות העיירה "Avene" בדרום צרפת. המים הטרמליים נחקרו במעל 150 מחקרים שונים, כאשר 50 מהם אף פורסמו במגזינים מדעיים מובילים. במחקרים נמצא כי הם בעלי תכונות מרגיעות גירויים, מסייעים להפחתת תחושת גרד ומרככים את העור. כל המוצרים מיוצרים על פי סטנדרטיים קפדניים ועוברים מבחני יעילות תחת בקרה דרמטולוגית. הם מכילים מרכיבים חדשניים שנבחרו ונבחנו בקפידה.

מוצר ותיק ומאוד מוביל, שחזרתי לשאת (את האריזה הקטנה שלו) בתיק שלי – הוא אריזת תרסיס רב-שימושי של המים הטרמליים של "אוון", המכילים 100% מים טרמליים ומיוצרים בתהליך סטרילי בכל שלבי הייצור, במהלכו הם נשאבים ישירות מהמעיין לבקבוקים. הם מתאימים לכל סוגי העור לשימושים רבים: להרגעת גירויים (כמו לאחר הסרת שיער), לפני שגרת הטיפוח היומית, בערב לאחר ניקוי הפנים, לקיבוע איפור ולרענון הפנים (לאחר ספורט, בים ובטיולים). היתרון שלהם הוא בשילוב שלושה היבטים: הם נשאבים מעומק מעיינות "אוון", יש בהם רק כמות מזערית של מינרלים והודות לכך אינם מייבשים את העור והם מועשרים בסיליקה, אשר מעניקה להם תכונות של ריכוך העור והם מתאימים גם לעור רגיש. באריזה הגדולה של המוצר 150 מ"ל והמחיר: 49.90 שקל.

מבחינת ההיבט הקוסמטי, אני יכולה לספר על התנסות מאוד חיובית בקרם לילה מסדרה חדשה עבורי: סדרת האנטי-אייג'ינג של "Avene" – "פיזיוליפט". זו סדרת אנטי-אייג'ינג חדשנית, המיועדת לתת מענה לעור בוגר, שמאופיין בקמטים עמוקים ובאובדן גמישות העור. בסדרה קרם יום וקרם לילה (באריזה 50 מ"ל והמחיר: 249.90 שקל), קרם למילוי קמטים, קרם עיניים וקרם אמולסיה (מרקם תחליב).

למותג סדרות קוסמטיות נוספות, ובעבר הכרתי והתרשמתי ביותר מסדרת הלחות "הידרנס אופטימל", שפותחה בהשראת מודל הלחות האופטימלי של העין לשמירת הלחות בעור לאורך זמן – וכך היא פועלת לטובת העור ומפצה אותו על אובדן הלחות. יכולות להינות ממנה גם צעירות, שכל מה שהן זקוקות לו הוא תוספת לחות וגם בוגרות יותר, שלפי גישתן הן רוצות רק לחות איכותית ובטיחותית ו"תעזבו אותי מנפלאות הקרמים". יש גם כאלו – ולהן סדרת הלחויות "הידרנס אופטימל" היא מענה מעולה. בסדרה סרום לעור חסר לחות, קרמים לעור רגיל עד מעורב (עם או בלי מסנן קרינה) וכן קרם לעור יבש ( עם או בלי מסנן קרינה).

"איסתיאל" היא סדרת אנטי-אייג'ינג נוספת של "אוון" והיא מיועדת לטיפול ומניעת הקמטים הראשונים וכן בתופעה של חוסר מוארות העור. שילוב המרכיבים בה תורם ליעילות מוגברת בשמירה על העור, בתהליך עיכוב הופעת סימני הגיל וצמצום אלה שכבר הופיעו. בסדרת "איסתיאל" קרם בעל מרקם עשיר, תחליב לעור רגיל עד מעורב וכן קרם עיניים ושפתיים.

נקודת המוצא של התפתחות המותג הדרמו-קוסמטי הצרפתי המוביל באירופה, "Avene", הוא מתן מענה לעור רגיש, פגום ומגורה. למטרה זו קיימות שתי סדרות מובילות: 1) סדרת "סיקלפאט" מיועדת לטיפול בעור מגורה או פגום. מוצריה מבוססים על פורמולה ייחודית מוגנת בפטנט (שילוב סוקרלפאט וקופר זינק) ליצירת פעילות סינרגטית חזקה למניעת זיהומים ולשיקום העור; 2) סדרת "קסרה קאלם" מתאימה לתינוקות, ילדים ומבוגרים הסובלים מעור יבש באופן קיצוני (למשל במקרה של אטופיק דרמטיטיס), אדמומיות ורגישות בעור. מוצרי הסדרה מזינים את העור ומסייעים להרגעת הגירויים בעור הפנים והגוף. הסדרה כוללת שמן ניקוי ורחצה לפנים ולגוף וקרם לחות (קרם מחדש לעור) וקרם עשיר במיוחד.

סדרה אחרונה שאזכיר, בגלל העכשוויות הבולטת שלה, היא סדרת מוצרי ההגנה מהשמש של "Avene", שהינה אחת מסדרות הדגל של המותג. הייחוד של סדרת שמש זו וחשיבותה לבעלי עור רגיש הוא בכך שמוצריה מספקים הגנה בטווח רחב של קרני ה- UVA ו-UVB עם מסנן קרינה גבוה במיוחד, בדרגה 50 פלוס – SPF50+ – וביחד עם זאת, הם מכילים מספר נמוך ביותר של מסננים. להיבט זה חשיבות גבוהה במיוחד שכן מסנני-קרינה עלולים לגרום לרגישויות שונות בעור. במסננים שבסדרה זו יש גם היבט מרגיע, בפני עצמו, הודות לשילוב בפורמולה של המים הטרמליים של "אוון", שהינם בעלי תכונות מרגיעות ונוגדות גירויים בעור. כמו כן, המוצרים מכילים גם פרה-טוקופריל שהינו אנטי אוסקידנט עוצמתי, המגן מפני רדיקלים חופשיים.

הפריטים בסדרת ההגנה מהשמש מיוצרים במספר מרקמים וצורות, להעדפה אישית: קרמי ותחליבי הגנה, עם בישום או ללא בישום (SPF50+), ספריי הגנה SPF50+ ותחליב הגנה לילדים SPF50+. באופן אישי, אני מוצאת את מרקם האמולסיה מאוד נעים לעורי, שממילא סובל מיובש וכך הוא מקבל גם לחות איכותית. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 109.90 שקל. עוד אספר לכן על התנסותי במוצר סינון, שהוא בעצם מייק-אפ מסתיר פגמים עם ההגנה הגבוהה של המותג ועם איכויותיו לעור רגיש: ללא פילטר כימיקלי, ללא חומרי ריח, היפו-אלרגני ועמיד במים. קופסה לבנה יפה, עם מראה וספוגית מריחה איכותית – כדאי מאוד להחזיק בתיק. באריזה 10 גרם והמחיר: 149.90 שקל.

לסיום, אספר לכם על המרכז ההידרותרפי של "Avene", הממוקם סמוך לעיירה "אוון" וכולו מוקדש לטיפול במצבי עור שונים בתחום הדרמטולוגי. אל המרכז מופנים מטופלים מכל רחבי העולם. במרכז מותאמת למטופל תכנית טיפול אישית תוך בקרה דרמטולוגית ופיקוח צמוד של צוות המרכז. נקודה מעניינת נוספת: המותג התחייב להגנה על האוקיינוס ולכן הוציא ממוצריו סיליקונים, כדי שבתהליך שטיפתם מהעור לא יפגעו באלמוגים והחיים באוקיינוס -"Skin Protect, Ocean Respect".

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.