ל"HL" סדרת "ג'ובילסט" קוסמטית מקצועית לשיקום עור יבש

אתחיל, הפעם, מהמרקם – והוא מעולה. לא להאמין שקרמי יום ולילה, המיועדים לשיקום עור פנים יבש, כן נספגים מהר והם נעימים על העור וממש לא כבדים וסמיכים, כפי שעלולים לחשוב לאור ייעודם. עוד הצלחה של חברת הקוסמטיקה המקצועית "HL" בסדרת "ג'ובילסט" החדשה שלה. הפטנטים והטכנולוגיה המיוחדת של המותג, נותנים מענה איכותי לעור פנים בוגר ויבש שכידוע, מהבחינה הקוסמטית, קשה ביותר לטפל בו ולשקמו – מכיוון שהוא מאופיין בדקיקותו ובנקבוביותיו הסגורות. סגירותן מקשה על החדרת חומרים פעילים לתוך העור.

בין נזקי העלייה בגיל בעור יש מקום משמעותי לפגיעה במחסום האפידרמלי, שתפקידו העיקרי להגן על העור ולמנוע אובדן הלחות הטבעית. כתוצאה מאובדן הלחות, שכבות העור מתדלדלות והעור הופך דק, מקומט, יבש, חסר ברק ובעל נטייה לקמטים. כמו כן, עם העלייה בגיל, חלה ירידה בייצור רכיבי מבנה ותפקוד חשובים וחלה האטה בקצב התחדשות התאים ופעילות בלוטות החלב. כל אלה חמורים יותר בעור יבש כי ממילא, מטבעו, חסרה לו שמנוניות טבעית מזינה ומגוננת.

עבור בעלות עור פנים יבש עד יבש מאוד, פיתחה חברת הקוסמסטיקה המקצועית HL סדרה ייחודית, שלדבריה מבוססת על פטנט בלעדי שלה – DNA CoFactor מס' פטנט B29,333,159 אשר נבדק והוכח מדעית, במחקרים קליניים, כיעיל במיוחד להזנה אינטנסיבית וממושכת ולהעלאת רמת הלחות, שיפור טקסטורת העור, הפחתת עומק הקמטים, טשטוש סימני גיל, חיזוק מוצקות וגמישות העור והאטת תהליך הזדקנותו. משולבים בו הרכיבים הפעילים האפקטיביים הבאים:

קומפלקס נחושת פפטידי – קומפלקס של חומצות אמינו מחוברות לפפטידים והוא פועל כנשא טבעי להחדרה מקסימלית של נחושת, מעורר את ייצור הקולגן והחומצה ההיאלורונית וכתוצאה מכך מאיץ את תהליכי התיקון בעור.

ליפוזום אנזימי תיקון דנ"א- ליפוזום מתמצית הצמח "הארבידופסיס" המכיל אנזימים שמתקנים את נזקי הדנ"א , אשר נגרמו על ידי רדיקלים חופשיים. הליפוזום פועל כמערכת שיגור חכמה, המובילה את האנזימים ומשחררת אותם בתוך תאי העור.

סרמידים- מולקולות שומניות חיוניות הפועלות לשמירה על המחסום האפדרמלי ובכך משמרות את הלחות הטבעית בעור, מאטות את תהליך הזדקנות העור ותורמות לחידוש התאים.

חמאות מורו מורו וקפאוסו – חמאות עשירות בחומצה אוליאלית, ויטמין C ותמציות צמחיות הפועלות כנוגדי רדיקלים חופשיים ותורמות לריכוך העור ולטשטוש קמטים.

חומצה היאלורונית – מעלה את רמת הלחות בעור באופן משמעותי ומונעת את התאדות הלחות, ממצקת ומצמצמת את מראה הקמטים.

בסדרת "ג'ובילסט" 7 מוצרי טיפוח לשימוש ביתי. נכיר אותם:

Juvelast Cleansing Soap – סבון פנים במרקם ג'ל ניקוי מרענן, לניקוי יסודי ללא תחושת יובש, תוך שמירה על רמת הלחות הטבעית של העור והאטת תהליך הזדקנותו. מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב. באריזה 250 מ"ל והמחיר: 152 שקל.

Juvelast Rich Nourishing Serum – סרום הזנה עשיר, הפועל להאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי וליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, הפועלים לנטרול נזקי הרדיקלים החופשיים; תמצית שמנים טבעיים העשירים בחומצות שומן חיוניות להזנת העור וסרמידים המגוננים על המחסום האפידרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור. לשימוש יומיומי, בוקר וערב, על עור פנים נקי ומעל להניח את קרם היום או קרם הלילה. באריזה 30 מ"ל והמחיר: 316 שקל.

Juvelast Active Day Cream – קרם יום אקטיבי המעניק לחות והזנה, פועל לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור וחיזוקו, להשבת החיוניות לעור ולהאטת תהליך ההזדקנות. הקרם מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, ובנוסף מכיל חומצה היאלורונית, נוגדי חמצון וסרמידים לשמירה על המחסום האפידרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 298 שקל.

Juvelast Intensive Night Cream – קרם לילה אינטנסיבי הפועל להזנה ולהחייאת העור, לשיפור גמישותו, לטשטוש הקמטים ולהאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור, ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, חמאת שיאה הפועלת להזנה ולמניעת תחושת יובש בעור, ויטמינים המעניקים לעור גמישות וחיוניות וחומצה היאלורונית הפועלת להעלאת רמת הלחות בעור, לשיפור נפח העור ולטשטוש קמטים וקמטוטים. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 304 שקל.

Juvelast Nourishing Eye Cream – קרם עיניים להזנת העור וטשטוש קמטי הבעה ונפיחויות, לשימוש בוקר וערב. מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים. בנוסף, מכיל חמאות קפאוסו ומורו-ומורו לריכוך העור ולשיפור הגמישות, שמן אגוז ברזילאי העשיר באומגה 6 ואומגה 9, וכן פפטידים וסרמידים לצמצום עומק הקמטים. באריזה 15 מ"ל והמחיר: 222 שקל.

Juvelast Nourishing Mask – מסכת הזנה עשירה, הפועלת להחייאת העור, לשיפור מרקמו, להאטת תהליך הזדקנות העור ולהענקת מראה בריא וקורן. המסכה מבוססת על קומפלקס נחושת פפטידי, ויטמינים A, E וחומצות שומן חיוניות, תמציות סויה ובטטת הבר המאיצות את תהליך התחדשות העור, סרמידים לצמצום הקמטים ועמילן המופק מאורז להענקת גוון אחיד וזוהר לעור. לשימוש פעם עד פעמיים בשבוע. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 257 שקל.

Juvelast NutriI Drops – תמצית טיפולית להזנת מתמשכת של העור מבוססת על חמישה שמנים טבעיים, המועשרים בחומצות שומן חיוניות, שתורמות לעידוד תהליך ההתחדשות, Q10 להאצת הפעילות התקינה של העור וויטמינים להאטת תהליך הזדקנות העור. ההמלצה לשימוש יומיומי, בוקר וערב. מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL ממליצה להוסיף 2 – 3 טיפות לקרם היום או הלילה במטרה להעצים את שיקום העור היבש והזנתו האינטנסיבית. באריזה 15 מ"ל והמחיר: 187 שקל.

אני משתמשת למעלה מחודש בקרם היום, ובגלל התחושה הנעימה שהוא מעניק לעורי – אני משתמשת בו גם בלילה. חייבת להודות שקרם היום מעניק לעורי תחושת נינוחות מאוד רבה, כך שאני מוצאת את עצמי מתמידה עם השימוש בו ולא מנסה קרם אחר שיש לי בבית (מה שקורה לא פעם כשהעור במצב עייף, מיובש ורגיש) – אולי יעשה טוב יותר. רמת הלחות בעור עלתה והוא הרבה יותר רך ונעים. פחות מוצאת את עצמי נוגעת שוב ושוב בעור כי כאילו משהו מציק לי, מה שקורה כשהוא יבש ומגורה, אחרי רוחות החורף ואוויר המזגנים המייבש. בהחלט – מרוצה.

לפרטים נוספים, באתר www.hl-labs.co.il

hlskincare_official , #hlskincare_official@

להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL. לבירור נקודת המכירה http://bit.ly/1M8BSB9

צילום: אורי גרון

סגור לתגובות.