ל"IL MAKIAGE" צלליות עיניים "GEMSTONE" עתירות פיגמנט ועמידות

אבני חן ותחושת הפאר האופפת אותן, העניקו השראה למותג האיפור המצליח "IL MAKIAGE" ליצירת סדרה חדשה של צלליות עיניים – "GEMSTONE". בסדרה 20 גווני צלליות עיניים, 5 בגימור מאט ו-15 בגימור מטאלי מבריק. הפורמולה שלהם מועשרת בפנינים ופיגמנטים, המעניקים לגוונים עומק וברק ויוצרים כיסוי אחיד, עשיר ומלא. כולם עמידים ובעלי מרקם קרמי חדשני. האריזה קלאסית עגולה בעלת סגירה מגנטית, המבטיחה פתיחה קלה ונוחה. מחלקה העליון של האריזה נשקף גוון הצללית שבתוכה, בעיצוב המדמה חיתוך יהלום מלוטש.

גווני המאט – כולם גוונים שימושיים, המתאימים לכל גוון עור, מגווני ניוד ואפרסק טבעיים ועד לגווני חום-שוקולד ושחור קלאסיים. שכבה אחת של גווני המאט יוצרת אפקט זהה לזה המתקבל באמצעות בנייה בשכבות.

הגוונים המטאליים – מתאפיינים בברק מתכתי עמוק, המעניק טוויסט ייחודי לטרנד העכשווי של איפור מטאלי. במגוון הצבעים המטאליים יש גווני ניוד ושמפניה, זהב, ורוד וקוניאק, טרקוטה ופלדה, כסף, פחם ועוד גוונים מרהיבים. שכבה אחת של הגוונים המטאליים יוצרת אפקט רב-ממדי, כאשר אותו גוון מקבל מראות שונים, בהתאם לזווית ממנה מביטים בו.

שימוש באופן רטוב – אפשר לקחת מהצללית עם מכחול שהורטב קלות והרטיבות מעצימה את הפיגמנטים של גווני המאט, מגבירה את הברק המתכתי של הגוונים המטאליים ויוצרת גימור חלק ואחיד. התוצאה: מראה מושלם וזוהר לאורך היום, עמיד במים ובזיעה ואיננו דוהה למשך כ- 12 שעות.

באופן אישי, מה שהרשים אותי במיוחד, מעבר לגוונים המופלאים הוא המרקם הייחודי של הצלליות. מאוד-מאוד נעימות למריחה ונעימות על העפעף, הצבע מיטשטש בקלות, מתקבע במהירות ונותר עמיד ומלא חיים במשך היום. המרקם הייחודי בשילוב הפיגמנט העז של הצלליות בסדרה יוצרים מראה אחיד ועשיר כבר מהמריחה הראשונה, בקלות וללא צורך בשכבת בסיס. בסופו של דבר, מעבר ליופי שמושג, יש כאן היבט מאוד חסכוני כי כיסוי מושלם של העפעף המאופר באמצעות כמות מעטה של חומר – מאפשר למקסם את השימוש בצללית לאורך זמן.

מחיר כל צללית: 139 שקל.

להשיג ב- 42 סניפי "IL MAKIAGE" ברחבי הארץ.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.