ל"גרנייה" סדרת "בוטניקל" צמחית ל-4 סוגי עור

במענה להעדפה הצרכנית המתחזקת של מוצרי קוסמטיקה, מזון ואחרים המבוססים ברובם על רכיבים טבעיים – מותג הטיפוח הצרפתי "גרנייה" פיתח את סדרת "בוטניקל". ללא פראבנים, סיליקון וצבעים סינתטיים ועם רכיבים פעילים שמקורם מהצומח: דבש (מאתיופיה), ענבים (ממקסיקו) ורדים (מבולגריה) ותה ירוק (מסין). סדרת "Botanical" החדשה של "Garnier" מתחלקת ל-4 תתי-סדרות, בהתאמה ל-4 סוגי עור והיא מנגישה שגרת טיפוח מלאה, פשוטה וטבעית: ניקוי – סבון או חלב פנים; טיהור – מי פנים ולסיום – קרם לחות, שאותו מניחים פעמיים ביום, בוקר וערב.

כאמור, בסדרה 4 תתי-סדרות ובכל אחת מהן מכלול המוצרים לסוג עור מסויים, כשבכל אחת מהן רכיב צמחי מוביל אחד, בהתאמה לסוג העור. לפני הכל, חייבת להודות שאותי הסדרה מאוד משמחת בגלל המוצרים הבסיסיים שאני אוהבת וחברות מסויימות משום מה מתרחקות מהן והם: חלב פנים ומי פנים. יתרון נוסף הוא ששני אלה, בסדרה החדשה של "גרנייה", מותאמים לסוגי העור ואני מאוד מרוצה מאלה שבחרתי מהסדרה לעור רגיש. בדיוק מה שעורי זקוק לו בעונה זו של השנה. חלב הפנים מסיר איפור ולכלוך בעדינות וביעילות ומותיר את העור בתחושת נינוחות מושלמת ולאחריו באה הפעולה המשלימה של מי הפנים שמסירים את שאריות האיפור, הלכלוך והזיהום הסביבתי – וגם את שאריות חלב הפנים.

רבות מכן מאוד אוהבות את ג'ל הניקוי, שלמעשה הוא סבון ניקוי במרקם ג'לי. "גרנייה" מציעה אותו בשתיים מהתת-סדרות. ובינינו, אין שום בעיה להימנע מלהשתמש בו גם אם הוא לא בדיוק-בדיוק מיועד לסוג העור האישי של כל אחת ובהחלט ניתן לבחור בכזה מתת-סדרה קרובה. אוסיף היבט מאוד חשוב והוא המחירים המאוד אטרקטיביים: קרם לחות באריזת 50 מ"ל – 40 שקל, מוצר ניקוי באריזת 200 מ"ל המחיר: 25.90 שקל. את מוצרי הניקוי לפנים של "Garnier" על גרסאותיהם השונות – אני מכירה הרבה מאוד שנים וחייבת להודות שהם מצויינים. עושים בהצלחה מרובה את העבודה שלשמה נוצרו, מאוד נעימים על עור הפנים ולא מגרים אותו. הסכום של 25.90 שקל לפריט מאוד משתלם – ותאמינו לי, אנחנו לא זקוקות למוצר יקר-יקר כדי לעשות מה שעושים מוצרי הניקוי של "גרנייה".

נכיר את 4 תת-הסדרות:

1) לעור רגיל עד מעורב – תת-סדרה עם כיתובים בצבע ירוק והרכיב הצמחי המוביל הוא מי ענבים, בעלי תכונה נוגדת רדיקלים חופשיים. מוצרי הסדרה תורמים לתחושת רעננות ומראה עור פנים רענן.

2) לעור מעורב עד שמנוני – תת-סדרה עם כיתובים בצבע ירוק-כהה והרכיב הצמחי המוביל הוא תמצית עלי תה ירוק, הידוע בסגולות הטיהור. קרם הפנים מעניק לחות ומראה עור מאט ומוצרי הניקוי תורמים לאיזון העור.

3) לעור רגיש – תת-סדרה עם כיתובים בצבע ורוד והרכיב הצמחי המוביל הוא מי ורדים, הידועים ביכולתם להעניק תחושת נינוחות לעור. פורמולות המוצרים מסייעות בהענקת לחות ומחזירות לעור תחושה של רכות וגמישות.

4) לעור יבש עד יבש מאוד – תת-סדרה עם כיתובים בצבע צהוב והרכיב הצמחי המוביל הוא דבש, הידוע ביכולותיו המזינות, המעשירות והמחטאות. השימוש במוצרי הסדרה מסייע בהזנת העור ומותיר בו תחושת גמישות.

את מוצרי" גרנייה" ניתן להשיג ברשתות ה"פארם", "המשביר לצרכן", "H&O", המזון, רשת 4 ובפרפומריות נבחרות. לפרטים נוספים באתר המותג: www.garnier.co.il

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.