ל"קרליין" תרחיץ פנים עם פעולה משולשת

אם אין לך עניין בעודף מוצרים על מדף האמבט שלך ואת רוצה לנהוג ביעילות ולקצר תהליכים, או פשוט חייבת בכך בגלל עומס המשימות של חייך – תרחיץ הפנים החדש של "קרליין" מסדרת "Clear Skin" הוא המענה שאת מחפשת. מתאים לעור רגיל, מעורב ושמנוני ומעניק All In One פעולה משולשת עם יתרונות של מסכה, פילינג וסבון פנים. לדעתי, חובה בתיק של כל חיילת ובעיקר בטירונות הדחוסה. גם לנערים, בואו לא נשכח, והאריזה בצבע הנכון מעניקה לגיטימיות למוצר חובה שימושי ביותר.

הפורמולה מכילה קומפלקס ויטמינים (C,E,B3 ו-B6), גרגירים עדינים וחומצה סליצילית להסרת תאים מתים. לתחושת נינוחות ורעננות מתמשכת. אופני השימוש:

1) אם רוצים להשתמש במוצר כמו במסכה – יש למרוח שכבה על הפנים ולהמתין 2- 3 דקות עד לשטיפתה. המסכה מטהרת ומסייעת בספיחת שומנים מהעור ומותירה אותו בהיר יותר, רך ונעים למגע, ללא ברק שמנוני.
2) אם רוצים להשתמש כמוצר למטרת פילינג – יש לעסות את החומר על עור פנים רטוב. בפורמולה יש גרגירים וחומצה סליצילית ועיסוי שניהם על העור גורם להסרה של תאים מתים, לכלוך ושמנוניות, המצטברים בפתחי הנקבוביות.
3) לניקוי יומיומי – משתמשים כמו עם סבון על עור פנים רטוב. בנוסף לניקוי, התרחיץ החדש של "קרליין" מעניק תחושת רעננות מתמשכת, הודות לאלנטואין ולמנטול שבפורמולה.

באריזה 150 מ"ל והמחיר: 29.90 שקל.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.