ל"ד"ר פישר" מגבוני "Procto-Soft" לסובלים מטחורים

את זה, בדרך-כלל, לוחשים בשקט לרוקח בעמדת המוצרים ללא מרשם. מעכשיו, הסובלים מטחורים, תדעו היכן לחפש אותם בעצמכם. "ד"ר פישר" השיקו מגבוני "פרוקטו-סופט", המתאימים במיוחד לסובלים מטחורים וגירויים באזורים האינטימיים ומבקשים מוצר שיעניק להם ניקוי יסודי, הקלה והרגעה מקומית – בלי לגרות עוד יותר את עורם "הזועק".

מגבוני "פרוקטו-סופט" של "ד"ר פישר" עברו בדיקות "סנסיטיב", המאשרות התאמתם לעור רגיש. הם מועשרים בתמצית מהצמח קמומיל (בבונג) להרגעת העור ובתמצית מאוד חשובה מהצמח הממליס (Witch Hazel), הידוע כבעל תכונות מכווצות ובכך משפיע לטובה על הטחורים המאוד כואבים כי הם תפוחים. המגבונים נטולי בושם ופראבנים כי שני אלה עלולים לגרות את העור והם מותאמים לחומציות הטבעית של העור – pH 5.5.

מאוד חשוב להדגיש כי מדובר במגבונים מבד והם עבים ורכים במיוחד וטכנולוגיית הייצור שלהם ייחודית להענקת ניקוי יסודי ויעיל יותר. הם מתאימים לשימוש יומיומי לניקוי טיפולי אינטימי. אפשרי כתחליף לנייר טואלט ואפשרי לאחריו – כקומפרס מרגיע.

את מגבוני "Procto-Soft" של "ד"ר פישר" ניתן להשיג באריזה גדולה של 50 מגבוני בד עבים ורכים והמחיר: 19.90 שקל וכן באריזות אישיות, המתאימות לנשיאה בתיק ובכיס. במארז 20 מגבוני בד עבים ורכים באריזות אישיות הרמטיות והמחיר: 24.90 שקל.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.