ל"Amika" מסיכת שיער לטיפול נגד קשקשים

שימושים עקביים וחוזרים אכן הוכיחו עד כמה מוצלח הרעיון של "Amika" לפתח מסכה לשיער לטיפול בקשקשים – ולא רק בהם. את הקשקשים נוטים לראות כבעיה חורפית – רק בגלל הלבוש החורפי הסגור יותר והכהה יותר ולפיכך הקשקשים בולטים עליו במיוחד. לאמיתו של דבר – אצל מי שסובל מקשקשים, הבעיה קיימת בכל עונות השנה, אם כי יתכן שתחמיר מעט יותר בחורף בגלל האוויר היבש והמייבש.

בדרך-כלל, אנחנו רגילים לשמפו ומרכך ייעודיים למטרה זו, אלא שמטבעם של שני מוצרים אלה – יש להניחם על השיער, להקציף או לעסות ולשטוף. באמת שכך לא מתאפשר לקרקפת, שבה ממוקמת בעיית הקשקשים, להינות מספיק מהתועלות. המסיכה החדשה של "Amika" מיועדת להנחה במקום קונדישינר לאחר החפיפה בשמפו ושטיפתו. יש למרוח בנדיבות את המסכה בהתאם לכמות השיער ולעסותה היטב תוך דגש על הקרקפת ושורשי השיער. להמתין 2- 3 דקות ולאחריהן לשטוף היטב במים פושרים.

בנוסף לייחודה כמסיכה לטיפול בקשקשים, המכילה רכיבים למטרה זו – מסיכת "Take Care" של "Amika" תורמת לשיער תועלות נוספות, כמסיכה טיפולית, הודות למכלול רכיביה: אומגה 6 ואומגה 7, שמן אובליפיחה וחמאת שיאה אפריקאית. שמן האובליפיחה מספק הזנה לשיער פגום, ריכוך, גמישות, מגע משי לשיער וסגירת קצוות מפוצלים. הודות לרכיבים אלה, המסכה פועלת לאיזון והרגעת הקרקפת, שיקום השיער והענקת לחות והזנה, הפחתת חשמל סטטי והגנה מפני נזקי הסביבה. מתאימה גם לשיער שעבר תהליכים כימיים כגון: צבע, החלקה, הבהרה וכו'.

כך שאם את סובלת מקשקשים – המסיכה החדשה של "אמיקה" יכולה לתרום רבות לטיפול בהם, לשיקום שיערך – ובואי לא נשכח את הריח הנפלא שלה, כמו של שאר מוצרי המותג. המותג "Amika" נוסד בברוקלין ובסיסו בניו-יורק, אחת מבירות האופנה העולמיות החשובות ביותר, משם נוצר הקשר הבלתי נפרד בין איכות המוצרים לאופנות ולטרנדים האחרונים. בהשראת תצוגות האופנה ומסלולי הדוגמנות, "אמיקה" שינתה את עולם האופנה בכך שהביאה את הרצון להבעה עצמית שנשים מחפשות בבגדים – אל תחום עיצוב השיער.

המותג משווק בלמעלה מ- 43 מדינות ברחבי העולם וחדר כמעט לכל שוק אפשרי בתחום הטיפוח והיופי החל ממספרות וסלונים יוקרתיים ועד לרשתות הכל-בו היוקרתיות כגון ספורה, ליין קרופורד, גאלרי לפאייט בצרפת, רשת חנויות סאלי בבריטניה ועוד.

באריזת המסיכה 250 גרם ומחירה: 80 שקל.

להשיג ברשת "אפריל", באתר המותג www.loveamika.co.il ובמספרות נבחרות ברחבי הארץ

לפרטים נוספים באתר וברשתות החברתיות:

www.loveamika.co.il

www.instagram.com/amika_israel

www.facebook.com/AmikaIsrael

www.youtube.com/amikanyc

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.