"נפרטיטי" במידות 40 – 54 בקולקציית אביב-קיץ 2018

אתחיל בסיפור פרטי: בת משפחה, במידה גדולה, חיפשה שמלה מתאימה לאירוע חתונה אבל לא אצל מעצב ולא במחיר מפוצץ כיס. חברות המליצו לה על החנות של "נפרטיטי" בקניון איילון. היא רכשה את השמלה הראשונה שהמוכרת התאימה לה. שמלה מרשימה, עונה על דרישות הנראות באירוע, סגורה היטב היכן שצריך ועם שסעים גבוהים שאיפשרו לרגליה היפות לתת ביטוי לרוח החופש שלה.

עבודה מעולה של המעצבת עדנה פז, שבתחילת דרכה, המותג "נפרטיטי" היה ענף קיבוצי בקיבוץ "אילון" שבגליל המערבי וכיום נמצא בבעלות משפחת פז ומנוהל על-ידי עדנה ובעלה גיא. למלאכה חוברים המעצבת גילה גירשטיין וצוות מעצבים נוסף. כדי להבטיח את האיכות הגבוהה של הבגדים. כל תהליכי עיצוב הפריטים, התדמיתנות, הגזירה, התפירה והגיהוץ – מתבצעים במפעל שבקיבוץ "אילון".

כעת, נחשפת קולקציית אביב-קיץ 2018 של "נפרטיטי" ושמנה לב: זו רק ההתחלה. ב"נפרטיטי" מקפידים על חידוש הקולקציה מספר פעמים בעונה, על-מנת לשמר את הרוח הצעירה והעדכנית ולעצב פריטים עכשוויים בהתאם לטרנדים המשתנים בעולם האופנה. החזון המוביל הוא רצון להעניק לכל אחת ואחת את ההזדמנות לבטא את הנשיות, התשוקה והיצירתיות שלה ולפיכך, מציעה קולקציית אביב-קיץ 2018 של "נפרטיטי" מגוון סגנונות במגוון מידות. שמנה לב: כאן תמצאנה בגדים ממש מחמיאים החל ממידה 40 ועד מידה 54. פריטים במראה קז'ואל בעלי קו אלגנטי ונוח לצד אאוטפיט לערב ואירועים, מגוון ומרשים הכולל חליפות ושמלות ערב.

הפריטים בקולקציה מאופיינים בתפירה איכותית במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם יוקרתיים וייצור של מספר פריטים קטן מכל דגם וגוון, כך שכל אחת יכולה לשמור על הייחודיות שלה בחיי היום-יום, הקריירה, אירועים משמחים ועוד. כל זאת, תוך יצירת מראה עם נוכחות ואמירה אישית, לנשים עוצמתיות, נשיות שבטוחות בעצמן ורוצות להיראות נפלא.

הפרזנטורית החדשה היא הדוגמנית ירדן רוקח.

להשיג בסניפי הרשת: קיבוץ כברי (ליד נהריה), קריון – קריית-ביאליק, קניון איילון – רמת- גן, קניון הדר – ירושלים ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ.

לרשימת הסניפים המלאה ניתן להיכנס לאתר האינטרנט: www.nefartiti.co.il ובטלפון: 04-9858192

פייסבוק: נפרטיטי

צילום: דביר כחלון

סגור לתגובות.