תכשיטי "Colara By Me" של מאיה ינוב – אביב 2018

מה שאני כל כך אוהבת בשרשרת הקולר החדשה שלי הוא בתחושה שהיא מאוד-מאוד אישית שלי, כאילו בול מתאימה לבגדים שאני אוהבת ולהתנהלותי הכללית. בהחלט, הצלחה משמחת של מעצבת התכשיטים מאיה ינוב, שבשנת 2014 הקימה את המותג שלה – "Colara By Me". מותג תכשיטי קולר ייחודיים בעבודת יד. מותג מתוחכם – אך משדר רעננות. משלב הרבה צבע וססגוניות- וביחד עם זאת, נעים מאוד למראה, בלי לצעוק וללא תחושת עומס. פריטים בולטים: שרשראות עם חרוזי עץ גדולים, שרשראות עם אבני חן, שילוב טקסטיל ואלמנטים מטאליים, ליין של סיכות דש, סדרות טוליפ בגווני שמנת, שחור ואפור, סט סיכות צבר במגוון צבעים, סדרת עצים ועוד.

כך היא מספרת ומשתפת אותנו בדרכה הייחודית: "הרצון לעצב דווקא קולרים נולד כמענה לצורך שלי ושל רבות מחברותיי ליצור הצהרה אופנתית, מתוחכמת ומאוד אישית מבלי לענוד יותר מדי תכשיטים. פריט אחד שאומר מי אני. משלים את הבגד ובעל נוכחות משל עצמו ויותר מכל – מעביר מסר של חתימה אישית בסגנון. כל אחת יכולה להיות בטוחה שאין ולא יהיה עוד קולר כמו שלה, כי כל אחד מהם עשוי מהחומרים שאספתי וחיברתי באותו רגע של יצירה והשראה, כמו בציור. גם בתוך הקולקציות שיש להן כמובן קונספט מאחד, לכל פריט יש הרכב מיוחד במינו, וזה מדבר היום מאוד לנשים שמחפשות יותר ויותר את האמירה האישית במראה שלהן. חשוב לי שמי שתענוד את אחד הקולרים תוכל להביט על עצמה במראה ולהגיד: זאת אני. בוודאות".

מאיה ינוב, הקימה את המותג שלה בשנת 2014 ועד כה התרכזה בשיווקו בבריטניה, ארה"ב ובמזרח אירופה. היא בת לאב צורף ואמא לשתי בנות, שהחליטה להצטרף לבית הספר לצורפות של יעל שקדי ובסיומו – הקימה את המותג שלה. כעת, לקראת אביב 2018, הרחיבה את פעילות המותג בישראל ומציעה להתחדש בפריטים ייחודיים, בעלי שילוב חד-פעמי של חומרים, המגיעים מכל העולם: אבני אגת, ג'ייד וטורקיז, סוגי עץ שונים, קריסטלים וחרוזי סברובסקי, לבה וולקנית וטקסטיל – מצעיפים וסרטי משי עדינים עד לחבלים בעלי טקסטורות מתוחכמות יותר.

הסגנון אקלקטי ביחד עם נגיעות קלאסיות, אתניות ולעתים ספורטיביות. קולקציה אביבית, המשדרת מחווה לחוויה, לטיול, לתמונה שנחרטה בזיכרון, לעתים אף לספר או לסרט טוב. במרבית העיצובים, נמצאת במרכז הקולר אבן האגת, כמלכה הבלתי מעורערת של התכשיט ומכתיבה את חגיגת הטעם סביבה, כאשר את המסגרת המשלימה יוצרים אבני החן, הקריסטלים והטקסטיל.

לכבוד אביב 2018, מאיה ינוב העשירה את היצע התכשיטים שהיא מעצבת עם קולקציה חדשה של סיכות דש, בגוונים ירוקים עדינים ורעננים של פרחי האביב הראשונים ובאלמנטים של עץ זית בגוונים שונים – כולם גווני התחדשות, כמיהה לעתיד, לחיוך ולאור השמש בשילוב נגיעות עדינות של אבני אגת בצבע כתום-אפרוח וסגול- לילך טרנדי ואופנתי.

לפרטים נוספים באתר החברה: אתר החברה: www.colara.co.il/?page_id=44

ניתן להשיג גם דרך www.colarabyME.etsy.com

חשבון האינסטרגם הרשמי: colarabyme

עמוד הפייסבוק הרשמי: www.facebook.com/colarabyME

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.