"דורקו" מותג סכיני הגילוח חזר לישראל

מותג סכיני הגילוח הקוריאני " DORCO" חזר לישראל לאחר היעדרות של קרוב לשנה והוא מיובא ומשווק בלעדית ע"י "PHARMERS". הגם שזה לא ממש נחשב ל"מתנה", לרגל הוולנטיין, מותג סכיני הגילוח "דורקו", מציע לכם לקבל את מארז המתנה שלו (שמחירו בהחלט אטרקטיבי) עם השליח עד הבית – ללא תשלום נוסף (תוקף המבצע: עד 20.2.18). במארז רביעיית סכינים PACE 4 – סכין מעולה בעלת ארבעה להבים ורביעיית סכינים PACE 6 – סכין פרימיום, הסכין הראשונה בעולם בעלת שישה להבים. המחיר: 80 שקל. להשיג באתר . www..mydorco.co.il

"דורקו" הינה חברת סכיני הגילוח השלישית בגודלה בעולם, הקומה בשנת 1955 וממוקמת בקוריאה הדרומית. לפני כעשור, החלה לפתח מספר מוצרי איכות שיעניקו תמורה מעולה למחיר, על מנת להתחרות במובילה העולמית והם נחלו הצלחה בארה"ב.

PACE 4 – סכין גילוח אל-חלד, במבנה ארגונומי המאפשר אחיזה נוחה וזווית גילוח אידיאלית ועם 4 להבים, לטובת בעלי זיפים קשים ועבים (לא רק בפנים). הסכין מתנקה בקלות רבה והשערות לא נתקעות בזכות צפיפות הלהבים. הודות לכך, הסכין מבטיחה גילוח מהיר, חלק ועדין יותר. לדברי החברה, אורך חיים שלה עד יותר מ-30% מהסכין האיכותית המקבילה.

מידע חשוב נוסף: לסכין ציפוי עדין של פולימר סיכה המאפשר מגע חלק ועדין עם העור, ציפוי נגד קורוזיה וציפוי להגברת עמידות הלהב וחיזוק קצה הלהב. על הסכין יש רכיבים להגנה על העור וביניהם תמצית זיתים המסייעת להתחדשות הקולגן ולמניעת פטרת, תמצית קמומיל ואבקת אלנטואין אנטי אלרגנית, אנטי-דלקתית ומרגיעה.

PACE 6 – סכין פרימיום אל-חלד, הראשונה בעולם בעלת שישה להבים (פלוס טרימר – להב אחורי לעיצוב הזקן והפאות) ועם ידית בעלת מבנה ארגונומי, המאפשר אחיזה נוחה וללא תחושה שהיא גדולה או מסורבלת. 6 הלהבים עדינים במיוחד ולכן מעניקים גילוח חלק. ציפוי עדין של פולימר סיכה מאפשר מגע חלק ועדין עם העור. יש גם ציפוי נגד קורוזיה וציפוי להגברת עמידות הלהב ולחיזוק קצה הלהב. מיועד לאנשים עם עור רגיש ומגורה ולצורך זה מכיל ויטמין E, אלוורה ושמן לבנדר, שמרגיעים ומיטיבים עם עור רגיש ביותר.

צילום: עומרי מרון

סגור לתגובות.