"SACARA" מציגה: פריטי איפור ומראות לפורים 2018

את קולקציית האיפור "Party Time" של המותג הישראלי "סקארה", הכרנו השנה באירוע משמח, שהתקיים בחנות המותג בקניון "גינדי" TLV. בסדרה ליין עשיר של מוצרים מקצועיים לאיפור הפנים והגוף. הם פותחו בשיתוף מאפרת הבית של חברת "SACARA", מישל אדרי, מתוך מחשבה אמיתית על הצרכים של הילדים והמבוגרים כאחד ולכן הינם נעימים למגע, אינם מלכלכים, בעלי פיגמנטים עשירים, קלים להסרה, בטיחותיים לשימוש ועומדים בתקנים בינלאומיים ומקומיים מחמירים. נכיר את המוצרים:

1) 2 ערכות איפור מקצועיות, בכל אחת מהן 6 צבעים לאיפור אומנותי של הפנים והגוף. מחיר פלטה: 39.90 שקל.

בפלטת Metalica ישנם 6 גוונים מטאליים טרנדיים (כסף, זהב, כחול, ירוק, ורוד פוקסיה וסגול) לאיפור מקצועי של הפנים והגוף, החל מ"נגיעות" קלות של הגוונים באיפור קיים וכלה ביצירת אפקטים בוהקים ייחודיים.

בפלטת Earth Mood ישנם 6 גוונים, מתוכם 4 מטאליים עדינים (פנינה, ברונזה, כסוף, חמרה) ו-2 גווני בסיס (אדום ושחור) לשילוב הרמוני וליצירת לוקים מעניינים לשעות הבוקר והערב.

אופן השימוש: טובלים מכחול מסדרת Sacara Art Brush במים ובוחרים בגוון הרצוי להשגת האפקט המתאים. בסיום השימוש מקפידים על סגירה הרמטית של הערכה למניעת התקשות הצבע. להסרת הצבע מהעור מומלץ להשתמש במסיר איפור.

2) מייק-אפ לבן אטום – במרקם קרמי, בעל טכנולוגיית ייבוש ייחודית, הגורמת למייק-אפ להתקבע על פני העור ומאפשרת המשך שימוש בתכשירי איפור נוספים ללא חשש של מריחה או שינוי הגוון. יעיל ביותר להשגת לוקים פורימיים מגוונים. המחיר: 15 שקל.

אופן השימוש: בוחרים את המברשת המתאימה, מרטיבים מעט ומאפרים בחופשיות. להסרת המייק-אפ מהעור אפשר להשתמש במסיר איפור או בסבון ייעודי לפנים ומים.

3) סט מברשות איפור מקצועי לפנים ולגוף – 6 מברשות בגדלים שונים, המתאימים לעבודה על משטחים שונים ולשימוש על הפנים והגוף. המברשות משיער סינתטי איכותי, ארגונומיות ומתאימות ביותר לעבודה מקצועית, איכותית ומדויקת עם צבעי מים. מחיר לסט: 39.90 שקל.

אופן השימוש: טובלים במים ובגוון הנבחר ומציירים בחופשיות. לניקוי הצבע מהמברשת – ניתן לשטוף במים או להתיז מעט חומר ממנקה ומחטא המברשות של SACARA .

4) פלטת צבעי איפור מקצועית לפנים ולגוף – נקראת Body Art ובה 15 גוונים אופנתיים לאיפור אומנותי של הפנים והגוף לכל מטרה שהיא, החל מצביעת שטחים גדולים וכלה בקישוטים עדינים ובציורי גוף מדויקים. הודות לפיגמנטים החדשניים, מתקבל לוק עשיר ורב מימדי במיוחד. המחיר: 39.90 שקל.

אופן השימוש: טובלים מכחול (מסדרת סט המברשות המקצועי של SACARA) במים, בוחרים בגוון הרצוי (או שיוצרים גוון חדש על-ידי ערבוב של כמה צבעים) ומאפרים בחופשיות. בסיום השימוש מקפידים על סגירה הרמטית של הערכה למניעת התקשות הצבע. להסרת הצבע מהעור ניתן להשתמש במסיר איפור או במים וסבון.

באותו אירוע, בחנות המותג בקניון "גינדי" TLV , הציגה בפנינו מאפרת הבית, מישל אדרי, הצעות למראות איפור מסקרנים במיוחד. אפשר להשלים בתחפושת מלאה, או להסתפק באיפור מדהים של הפנים. אז היכונו למסיבות פורים 2018:

גיבורת על:
1) יוצרים את הבסיס – על פנים נקיות, מורחים פריימר (לעמידות מקסימלית של האיפור) ומעליו מייק אפ מאט בגוון 04 וקונסילר קרם בגוון 03 לטשטוש כהויות, אדמומיות וכדומה. מפדרים בעדינות עם פודרה בתפזורת בגוון 100. להענקת רב מימדיות, מניחים על עצמות הלחיים ברונזר מספר 06 ובצמוד אליו, בטפיחות קלות, שימר מספר 02 להארה. לחמימות אביבית מוסיפים סומק על הלחיים (בתמונה: עם סומק מספר 04).
2) מעצימים את העיניים – בעזרת סט מברשות איפור מקצועי של "סקארה", מניחים (בתנועות טפיחה על העפעף) צללית מטאלית בגוון זהב. לאחר מכן, תוחמים את הצללית בעזרת פרו-ארטליינר מספר 03: בצמוד לקו הריסים ובקו הבננה, בהשראה חתולית. מוסיפים תיחום (עם הארטליינר) גם בצמוד לקו הריסים התחתון. מורחים ג’ל לגבות בגוון 04 לקיבוע ומוסיפים ריסים בודדים בהדבקה לפי הצורך, למראה פתוח וסקרני.
3) משקיעים בכתר – בעזרת עיפרון (עם חידוד) לתיחום העיניים מספר 22 שחור, משרטטים משולש הפוך (לפי התמונה) וצובעים את חלקו הפנימי בעזרת מברשת רחבה מתוך סט מברשות איפור מקצועי של "סקארה" ומוסיפים צללית מטאלית כסופה בהתאם להוראות השימוש.
4) מבדלים את הלוק- ( ראו בתמונות) בעזרת מברשת מסט מברשות איפור מקצועי של "סקארה" וצללית שחורה, משרטטים את תווי הפנים הייחודיים, כולל אזור השפתיים .
5) מדגישים את השפתיים – בשלב הראשון ממלאים אותן עם תוחם שפתיים אדום מספר 10 ומעצימים את הגוון בעזרת ליפסטיי אדום מספר 04.
6) לסיום: מוסיפים נגיעות של בודי ארט לבן בשפתיים, באף ובסנטר.
7) טיפ: השתמשי במקבע איפור של SACARA לשמירה על עמידות לאורך זמן

ליצן אומנותי בהשראת פריז של שנות ה-20 וה-30:
1) יוצרים את הבסיס – על פנים נקיות, מורחים בעזרת מברשת לחה מסט מברשות האיפור המקצועי של "סקארה", את המייק-אפ הלבן. מסיימים בקיבוע על ידי הנחת פודרה בגוון 100.
2) תוחמים את העיניים – על כל העפעף מורחים צללית מטאלית שחורה למראה מעושן דומיננטי. להדגשה, תוחמים את כל מסגרת העין בעזרת עיפרון (עם חידוד) שחור מספר 22 ומסיימים בשכבה נדיבה של מסקרה Gold.
3) מוסיפים נגיעות של אדום – על השפתיים מורחים ליפסטיי מספר 4 ובעזרת תוחם שפתיים אדום מספר 4, משרטטים את הקווים (ראי בציור).

בתולת ים – מראה שמצליח לשלב בין אלגנטיות לרעננות מתפרצת.
1) יוצרים את הבסיס – על פנים נקיות מורחים פריימר (לעמידות מקסימלית של האיפור) ומעליו מייק-אפ מאט בגוון 04 וקונסילר קרם בגוון 03 לטשטוש כהויות, אדמומיות וכדומה. מפדרים בעדינות עם פודרה בתפזורת בגוון 100 ומסיימים במילוי והדגשת הגבות עם ג׳ל לגבות מספר 4.
2) מאפרים את העיניים – בעזרת מברשת לחה, מסט מברשות האיפור המקצועי של "סקארה", מניחים על כל העפעף צללית מטאלית ורודה ומוסיפים נגיעה של צללית מטאלית לבנה בצמוד לקו הריסים התחתון ובסמוך לגשר האף. להדגשה – מורחים מסקרה Gold.
3) מציירים על הפנים – ליצירת השבלונה הייחודית, מלבישים על הפנים גרביון רשת ומניחים צלליות מטאליות בגווני סגול, לבן וכסף (לפי התמונה). בסיום שלב זה, מסירים את הגרביון.
4) מדגישים את השפתיים – להשגת הגוון הייחודי, מערבבים בכלי קטן ליפגלוס ג’וסי מספר 3, ליפגלוס ג’וסי מספר 10, צללית מטאלית לבנה וצללית מטאלית כסופה. מורחים על השפתיים בעזרת מברשת ייעודית מסט מברשות האיפור המקצועי של "סקארה".
5) טיפ: השתמשי במקבע איפור של לשמירה על עמידות לאורך זמן.
6) להשלמת המראה, הצמידי את הציפורניים המלאכותיות של "סקארה"בעיצוב בתולת ים (שאלי עליהן את המוכרת).

את המוצרים המוצרים החדשים ואת אלה המיועדים ליצירת מראות האיפור, ניתן להשיג ברשת חנויות SACARA ברחבי הארץ ובאתר www.sacara.co.il

צילום: קית' גלסמן (מוצרים), יניב אדרי (קמפיין פורים – נטע אלחמיסטר)

סגור לתגובות.