ל"לוריאל" סדרת "בוטניקלס" לשיער עם תמציות סויה וקוקוס

רק מהנראות על המדפים, ברשת "סופר פארם" ובפרפומריות נבחרות, של מוצרי השיער בסדרת "בוטניקלס" החדשה של "לוריאל פריז" – אפשר להיות בטוחים שהפעם השיער שלנו יזכה בטוב ביותר ובמחיר אטרקטיבי. אריזות בחום-כהה (מחומרים ממוחזרים, הניתנים למחזור חוזר), איורים מתאימים ואותיות כיתוב שמזכירות בתי מרקחת ישנים. "תיקון מהטבע", מציעה סדרת הטיפוח לשיער, שמבוססת על רכיבים עוצמתיים מהטבע, ללא פראבנים, ללא סיליקון וללא חומרי צבע. מובילות בהם תמציות טבעיות של סויה וקוקוס ולצידם תמצית שלישית, האופיינית לסוג השיער שאליו מיועדת כל משפחת מוצרים.

בסדרת"Botanicals Fresh Care" של מותג טיפוח השיער הבינלאומי "L'OREAL PARIS" מוצרים המיועדים לשלוש משפחות: שיער יבש, שיער עדין או נוטה להישבר ושיער צבוע. בכל משפחה 4 מוצרים לשיער: שמפו, מרכך, מסיכה וטיפול ייחודי (סרום או קרם). במשפחת Safflower המיועדת לשיער יבש, נוספת תמצית מהצמח קורטם הצבעים, המספקת הזנה עשירה; במשפחת , Corianderהמיועדת לשיער עדין ושביר נוספה תמצית מזרעי גד השדה, לחיזוק סיבי השערה; במשפחת Geranium המיועדת לשיער צבוע נוספה תמצית מהצמח גרניום, להענקת זוהר וברק מהטבע.

אני בחרתי, לפי העדפתי האישית, את משפחת המוצרים לשיער יבש. אמנם שערי צבוע, בצביעות חוזרות הרבה שנים – אבל תמיד אני מעדיפה מוצרים לשיער יבש כי בהם ריכוז מרכיבי הלחות גבוה ביותר, וזה מה שלי הכי חשוב. חייבת להודות כי מעבר להתנסות המוצלחת ולרכות שהוענקה לשיער – הניחוח הרענן מיטיב ביותר עם ההרגשה האישית. הניחוחות נוצרו בשיתוף פעולה עם רוקחי הבשמים של הקבוצה, על מנת להשיג חוויה ארומטית חדשה ועוטפת, שנשארת כהילה סביב השיער לאורך זמן. נכיר את מוצרי סדרת "Botanicals Fresh Care":

לשיער יבש: תמצית פרח קורטם הצבעים (שצבעו כתום חי) מיועדת לסייע בשמירה קבועה של שיער רך ומבריק, ולדברי החברה, אף תורמת לצמיחת שיער בריא. כבר בשלב הראשון, השמפו עצמו העניק לשערי תחושת הזנה אינטנסיבית, מראה חיוני ומגע רך כמשי. לאחריו בא תורו של המרכך, שאף הוא העניק לשיער תחושת הזנה אינטנסיבית ומגע רך כמשי ואף סייע בהתרת קשרים. אותו יש לפזר על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות ובסיומן לשטוף היטב. פעמיים בשבוע, במקום המרכך – אני משתמשת במסכת ההזנה האינטנסיבית, שפעולתה עמוקה ואינטנסיבית משל המרכך ויש להשאירה על השיער כ-3 דקות לפני שטיפתה. עוד פריט מאוד שימושי לי הוא קרם לחות להזנה אינטנסיבית וללא שטיפה, שמעניק תחושת רכות מבלי להכביד על השיער.

לשיער עדין ושביר: תמצית זרעי גד השדה, הידוע גם כ"כוסברה", עם רכיבים טבעיים המועילים במיוחד לעידוד וחיזוק צמיחת שיער. הניחוח רענן ואנרגטי. הפורמולה מעניקה טיפוח עוצמתי ומראה שיער חזק וחיוני מהשורש ועד לקצוות. לאחר שטיפת השמפו, יש לפזר את המרכך על כל אורך השיער ולהמתין כ-2 דקות או להשתמש במסכה ולהשאירה כ-3 דקות. המרכך מעניק מראה שיער חזק וחיוני ומסייע בהתרת קשרים. לטיפוח אינטנסיבי ולחיזוק סיבי השערה מיועד הסרום ללא שטיפה. יש לטפטף מספר טיפות על אורכי השיער ועד לקצוות, לחיזוק והגנה מפני נזקי הסביבה ונזקים חיצוניים.

לשיער צבוע: תמצית פרח הגרניום מיועדת לשיקום והשבת הזוהר לשיער צבוע. הניחוח רענן ופרחוני. הגרניום ידוע כבעל סגולות מצוינות בטיפוח השיער ובנוסף על הריח המשכר שלו, הוא גם מאזן הפרשת סבום (שמנוניות) מהקרקפת (מועיל לשיער יבש ושמן כאחד), ובעיקר – מעודד את צמיחת השיער. בין מוצרי משפחת הגרניום גם סרום ללא שטיפה, שיש לטפטף מספר טיפות על שיער יבש לקבלת ברק מידי והענקת ניחוח רענן לשיער.

באריזת כל שמפו 400 מ"ל ומחירו הרגיל 44.90 שקל; באריזת המרכך 200 מ"ל ומחירו הרגיל 36.90 שקל; באריזת המסכה 200 מ"ל ומחירה 44.90 שקל ובאריזת הסרום 150 מ"ל ומחירו 44.90 שקל.

במהלך חודש פברואר 2018, ניתן להשיג את כל מוצרים במחירי השקה במיוחדים. שמפו וקונדישינר – 29.90 שקל כל אחד, מסכה, סרום, קרם – 35.90 שקל כל פריט.

לפרטים נוספים באתר המותג: www.loreal-paris.co.il

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.