ל"אייזנברג פריז" קולקציית בשמי יוקרה ב"ג'יימס ריצ'רדסון"

כל השישי-שבת לא הפסקתי לרחרח את התזות הבושם החדש שלי ולגמרי התאהבתי בריחו החמים-רענן. יש בו שילוב קסום של חמימות – שאינה מכבידה, ביחד עם רעננות – שאינה חריפה מדי וחושניות ממכרת. ניחוח העוטף בנעימותו, מעניק לי הבושם החדש שלי: Rose Talisman" – Secret I", מסדרת בשמי היוקרה החדשים "Les Orientaux Latins" מבית Eisenberg" Paris". אני נשבתי בשילוב הניחוחות של פטל, זעפרן, פצ'ולי ווניל. ויותר בהרחבה אודות השילוב הייחודי שלו: תווים עליונים של דומדמניות, פטל וזעפרן; תווי הלב של ורד, יסמין, איריס, עץ ארז ופצ'ולי; תווי הבסיס של עץ פוליסנדר, אלגום, פולי טונקה, וניל, ענבר.

בסדרת "Les Orientaux Latins" בעלת הניחוחות האוריינטליים המיוחדים והלא שיגרתיים מבית "Eisenberg Paris"  ישנם 12 בשמים: 6 לאישה ו-6 לגבר, את כולם ניתן להשיג בארץ רק ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג. הלב של כולם הוא מפגש חושני והרמוני בין המזרח למערב, שילוב ייחודי ובלתי נשכח של ריחות בנוסחאות מופלאות ומסתוריות. איזון עדין ומושלם בין דיסקרטיות מתוחכמת ועדינות – שמגיעות מהמסורת הצרפתית הפרחונית, לבין התרבות האוריינטלית העוצמתית והשופעת – על עושר התבלינים, העצים, השרפים והצמחים, שמשמשים במנהגי בישום וקולינריה מיוחדים.

האריזה הכתומה מתכתבת עם הגוונים הכתומים והחמימים של התבלינים האוריינטליים, העוטפים את רשתות העץ העדינות והמשתרכות, שמאפיינות את האדריכלות המוסלמית. בתוכה, בקבוק מדהים ביופיו. בקבוקי הבשמים לנשים מעוצבים עם קימורים נשיים, המעוררים בדמיון את לילות ערב של שחרזאדה ואאידה, בעוד שלבקבוקי הבשמים לגברים יש מראה חד וטהור, שמבטא עוצמה וחוסן. סביב צוואר הבקבוק השקוף כרוך חוט עדין ועליו מפתח יפיפה – מפתח שמזמין להיכנס לעולם עשיר בתענוגות והנאות, לעולם של סודות – "Secret" הממוספרים בספרות רומיות, כחלק משמו של הבושם.

נכיר את 5 הבשמים הנוספים בקולקציה לנשים:

"Secret II – Jardin Des Sens" נפתח בניחוח בולט של פירות הדר בתווי הראש – עם אשכולית, מנדרינה, שזיף, פטל ופלפל ורוד; אליהם מצטרפים בלחישה עדינה מי הפרחים שסוחפים את חוש הריח והדמיון למקום אחר – יסמין, ניחוחות שמשיים, ורד, פצ’ולי ועץ ארז. בתווי הבסיס: עץ אלגום, וניל, פולי טונקה , ענבר, בנזואין, פרלין ומושק – כמו לב של נווה מדבר מוקף באלפי ניחוחות פרחים.

"Secret III – Voile De Chypre" נמצא בצומת שבין שני עולמות, בין אזורים חמים וקרים. מאופיין באווירה קלילה, עם תערובת בשמים עשירה וחושנית שבה שולטים ביד רמה הפרחים. בתווי הראש נמצא ניחוחו הרענן והאוורירי של תפוז הברגמוט, ביחד עם לימון, אשכולית, אפרסק, רוברב, פלפל ורוד ופלפל שחור; בתווי הלב: ורד, יסמין וסיגליות העוטפים את הבושם בצעיף של מסתורין; בתווי הבסיס: פצ’ולי, עץ ארז, עץ אלגום, אזוב, ענבר, לוטם, וניל ומושק.

"Secret IV – Rituel D’orient" עם העושר הייחודי של ניחוחות אוריינטליים ומבטא את התשוקה להיות נשית ושונה. בתווים העליונים תפוז ברגמוט ולימון; בתווי הלב: ורד, יסמין ועץ אגר, הנדיר והיוקרתי, ששימש במסורת קדומה שבה הפקת בושם נחשבה לדרגת אמנות גבוהה במיוחד. בתווי הבסיס: פצ’ולי, גויאקום, ענבר, וניל ומושק.

"Secret V – Ambre D’orient" ענבר אוריינטלי עם ניחוח נקטר מעקצץ ומסתורי, ניחוח נדיר, חמים ונדיב שמעורר חושניות ומבלבל את כל החושים. בתווים העליונים: תפוז ברגמוט, פלפל ורוד, יסמין, ורד וחום של קינמון; בתווי הלב: גומא, פצ’ולי, עץ ארז ווטיבר ובתווי הבסיס: מור, פולי טונקה, לבונה, בנזואין, ענבר, וניל ומושק.

"Secret VI – Cuir D’orient" הזמנה לברוח מהמציאות עם ניחוח עור אוריינטלי, שהוא חומר אציל בעל ניחוח פרא, שמדגיש את החושניות של נשים רמות מעלה. בתווים העליונים: פטל עדין, דומדמניות, פלפל וזעפרן; בתווי הלב: ניחוחות עור, לבונה, סיגליות, ורד ויסמין; בתווי הבסיס: פוליסנדר, עץ אלגום, ענבר, לוטם, פרלין, מושק.

כעת נכיר את 6 הבשמים בקולקציה לגברים:

"Secret I – Palissandre Noir" בושם עצי אוריינטלי עם תווים עליונים של ברגמוט, מנדרינה, פריחת תפוז, דוואנה, פלפל, זעפרן סוחף והפתעה של ניחוח ורד בבושם גברי; בתווי הלב: פצ’ולי, עץ ארז ועץ הפוליסנדר בעל ניחוח מהפנט ומרתק, המעניק לבושם היבט מסקרן ועוצמתי; בתווי הבסיס: עץ אלגום, לוטם, וניל ומושק.

"Secret II – Bois Precieux" אף הוא בעל ניחוח עצי אוריינטלי, שמשלב עוצמה ורכות וייחודו בנגיעה הרכה והחושנית של ניחוח הטבק לצד הענבר הלוהט. בתווים העליונים: תפוז ברגמוט, תפוז מתוק, פלפל ורוד וזעפרן; בתווי הלב: גומא, עץ ארז, פצ’ולי וורד; בתווי הבסיס: עץ אלגום, וטיבר, טבק, לבונה, בנזואין, פולי טונקה, ענבר, וניל ומושק.

"Secret III – Patchouli Noble" בושם עצי עם ניחוחות אוריינטליים מיתולוגיים, המשדרים כריזמה אסרטיבית. בתווים העליונים: תפוז ברגמוט, לימון, קינמון, הל, ציפורן, פלפל ומוסקט; בתווי הלב: פצ’ולי, וטיבר, לבנדר, גרניום, מרווה, ורד וסיגליות; בתווי הבסיס: עץ פוליסנדר, איריס, לבנדום, בנזואין, מור, פולי טונקה, וניל ומושק.

"Secret IV – Rituel D’orient" מוביל למסע ניחוחות במזרח, מערבולת של רגשות וזכרונות ויוצר חותם ריח של גבר שרגלו האחת במסורת ורגלו השנייה בעת החדשה. התווים העליונים של תפוז ברגמוט ולימון מעניקים ניחוח רענן עם חמיצות קלה; בתווי הלב: עץ אגר בעל הניחוח העוצמתי והאפל, ורד ויסמין; בתווי הבסיס: פצ’ולי, ענבר, וניל, מושק וצמח המרפא העתיק גויאקום.

"Secret V – Ambre D’orient" ענבר אוריינטלי שמבטא את העדינות המושכת שבגבר. נפתח בניחוחות של תבלינים חמים, מעקצצים ומסתוריים, הלוקחים אותנו לליבן של ממלכות עשירות במזרח. עם תווים עליונים של תפוז ברגמוט, קינמון, פלפל ורוד, יסמין וורד; בתווי הלב: גומא ועץ ארז החושפים אופי חסון וגברי, וטיבר ופצ’ולי; בתווי הבסיס: מור, פולי טונקה, לבונה, בנזואין, ענבר, וניל ומושק.

"Secret VI – Cuir D’orient" משדר אופי נונשלנטי לגבר שמסובב ראשים. אף הוא נשען על הניחוח החזק והבולט של העור, המותיר את חותמו העז ולצידו ניחוחות אפלים ופירותיים של דומדמניות והעצמתו בניחוח הלבונה המשכר, המעורר סקרנות וחוש הרפתקנות. בתווים העליונים: דומדמניות, פטל, פלפל וזעפרן; בתווי הלב: ניחוחות עור, לבונה, סיגליות, ורד ויסמין; בתווי הבסיס: פוליסנדר, עץ אלגום, ענבר, לוטם, פרלין ומושק.

כל הבשמים בסדרת "Les Orientaux Latins" הינם פרפיום מרוכז (EDP) ומחיר כל בושם 194 דולר לאריזת 50 מ"ל. הם משתתפים בהטבת 3 + 1 חינם ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג – שם ניתן להשיגם באופן בלעדי, בארץ. כדאי לקחת בחשבון לקראת הטיסה לחו"ל ולהשאיר זמן לריחוח המפתה.

dutyfree_il , #dutyfree_il@

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.