ב"ננו ג'ולרי" ב"שוק הפשפשים" תכשיטים עם כיתובים זעירים

מדהים לבחון את אבני התכשיטים מתחת לזכוכית מגדלת ולראות את הכיתוב הזעיר והמדוייק. יופי של תכשיט, יופי של מתנה, ועכשיו – לקראת חג האהבה יש היצע של לבבות עם כיתובים מעניינים: גם בכתב חרטומים וגם בברייל – ותודו, שעל כזה דבר מדהים עוד לא שמעתם. גם בבית, מקבלת המתנה לא תצטרך לנחש מה הכיתוב המיוחד על אבן השרשרת שלה, כי אל השרשרת שתרכשו מתווספת זכוכית מגדלת תואמת. איפה כל היופי הזה? במתחם הציורי והשוקק של "שוק הפשפשים" ביפו, ברח' רבי יוחנן מס' 6.

זוהר עזרא, מעצב תכשיטים בעל ניסיון ומוניטין רב שנים, הקים את חברת "ננו ג'ולרי", לאחר שחבר אל מי שפיתח טכנולוגיה ייחודית, המחברת בין מתכות לאבנים. ביחד עם העיצובים המרהיבים של "ננו ג'ולרי", החל במהלך פיתוח הכולל התאמה של הטכנולוגיה לתכשיטים והתגברות על אתגרים שצצים בהתמודדות עם חומרי הגלם השונים. כל זה קרה לאחר שחזר ארצה, אחרי שנות תכשיטנות רבות באירופה ובמזרח הרחוק. שם ייצר וניהל חנויות תכשיטים, התוודע לטעמם של הקהלים המקומיים והוקסם מנקודות הדמיון והשוני ביניהם ומהאופן בו תכשיט יכול לגשר על פערים תרבותיים וחברתיים.

מאוד מפתיעה ומרשימה היא קולקציה שלמה בה מוטבע בכתב מיניאטורי המשפט "אני אוהב אותך" ב-120 שפות. גולת הכותרת של התכשיטים הם הכיתובים והמסרים המוטבעים עליהם, הנעשים גם בהתאמה אישית. הלקוחות יכולים "להרכיב" ולעצב בעצמם תכשיט, מאלמנטים מוכנים מראש כמו אבנים מסוגים שונים ושרשראות כסף וזהב. האפשרויות לכיתובים: ברכות למקבל התכשיט, פירוט תכונות המזל האסטרולוגי שלו, משפטי העצמה, תפילות ממבחר דתות, מסרים רומנטיים, משפטי השראה ועוד. הכל במגוון שפות וסגנונות והכל בכיתוב מדוייק באותיות זעירות ומכאן שם החנות "ננו" (זעיר) – "ננו ג'ולרי".

באירוע הפרזנטציה, בחנות החדשה במתחם "שוק הפשפשים", הסביר לנו זוהר כי הטבעת המסרים המיניאטוריים על האבנים נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית. לצורך הכיתוב המיוחד וטכניקת החדרתו לאבנים – אבני התכשיטים חייבות להיות חלקות לגמרי. לכן, הכוכבות של ליין התכשיטים הן אבנים סינטטיות כמו זרקוניה, סברובסקי ואונקס. איכות הפוליש והחיתוך של כל אבן, מעפילים גבוה מעל הסטנדרט הממוצע והתוצאה היא תכשיט ללא רבב, בעיצוב ייחודי ונדיר ועם טוויסט מיוחד במינו.

"ננו ג'ולרי" מקפידה כי כל המסרים יהיו חיוביים, עם אופי אוהב, נעים ובעל ערך מוסף. זוהר מעיד כי הייחודיות של התכשיטים מהווה מקור השראה ומעוררת עניין רב, המוביל פעמים רבות לשיחה על הלקוחות אודות התכשיטים שלו והמסר שהם נושאים. לכן, יש הקפדה יתרה על יצירת תכשיטים הנושאים מסרים בעלי אג'נדה חברתית. ומה צופן העתיד? זוהר מתכנן להעשיר את הקולקציות הייחודיות שלו עם צמידים מעוצבים, טבעות עם מסרים עוצמתיים, יהלומים שעליהם מוטבעים המסרים, כדרך לשדרוג כל הצעת נישואין ומחווה רומנטית.

את התכשיטים של זוהר עזרא, שעד כה ניתן היה לרכוש רק באתר המכירות המשגשג "אמזון" – כבר ניתן לרכוש בחנות "ננו ג'ולרי" ובאתר המכירות שלה. החברה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ומציעה אפשרות להזמנות גדולות.

כתובת החנות" רבי יוחנן 6 תל אביב

האתר: www.nano-jewelry.co.il

שרות לקוחות: 1-700-55-61-66

פייסבוק: NANO Jewelry / תכשיטי ננו

אינסטגרם: NanoJewelryGifts

צילום: דביר כחלון, יח"צ

סגור לתגובות.