ל"אסתי לאודר" קרם עיניים מתקן "אדוונסד נייט ריפייר"

בניגוד למוצרי ה"תיקון" לפנים של "אסתי לאודר" ממשפחת ANR) Advanced Night Repair), על גירסאותיהם השונות המתעדכנות, שעורי הרגיש מתקשה לעמוד בהם – דווקא עם המוצר החדש לאזור העיניים לא הייתה שום בעיה. להיפך, העור קיבל בברכה והגיב יפה ל "New Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix" – תכשיר מרוכז לתיקון והזנה אינטנסיביים של אזור העיניים עם 360° Matrix Technology" , המיועד להפחתה דרמטית במראה סימני ההזדקנות העיקריים, לרבות הופעת הקווים, הקמטים, הנפיחות מתחת לעיניים והעיגולים הכהים.

360° Matrix Technology" היא טכנולוגיית מטריקס חדשה, ש"אסתי לאודר" עומדת לרשום כפטנט, והיא מכילה כמות כפולה של שני סוגי חומצה היאלורונית ביחד עם פולימר אלסטי. לדברי החברה, הם יוצרים רשת ויסקו-אלסטית נושמת וגמישה, המאפשרת לעין לבצע את תנועותיה הטבעיות תוך מתן ריפוד ותמיכה נגד תוצאות תנועתיות זו. שני הסוגים של החומצה ההיאלורונית מספקים לעור באזור העיניים לחות מיידית, המרווה אותו במהירות, יוצרת אפקט מרפד וממריצה את העור לייצר בעצמו יותר לחות.

מעבדות המחקר של "אסתי לאודר" גילו כי מה שמאיץ את הופעת סימני הגיל באזור העיניים הוא המאמץ התנועתי שלהן, שכן מדי יום העיניים שלנו מבצעות יותר מ-10,000 תנועות טבעיות זעירות (השוות ל-8 ק"מ צעידה יומית). פיתוח מוצר התיקון החדש שלה לאזור העיניים, ה-"Night Repair Eye Concentrate Matrix" מכוון להעניק לאזור זה חיזוק, הזנה אינטנסיבית וטכנולוגיית "360° Matrix" החדשנית, המרפדת ותומכת בעור שסביב העיניים כתגובת נגד להשפעות התנועות הזעירות. טכנולוגיה קוסמטית נוספת, המשולבת במוצר החדש, היא טכנולוגיית "ChronoluxCB" הבלעדית ל"אסתי לאודר" ומשולבת במוצרי ANR שלה לפנים.

אופן השימוש המומלץ: פעמיים ביום, בבוקר ובערב, להניח מהחומר בעזרת אפליקטור העיסוי שבבקבוקון, המותאם ופועל ב-360 מעלות, לגלגל בעדינות את האפליקטור מתחת לכל עין 3 פעמים ולאחר מכן לעסות, בתנועות מעגליות, מתחת לעין ומעל לעפעף ולטפוח עם כרית האצבע, עד לספיגה מלאה.

התוצאות המצופות, לדברי מעבדות המחקר, הן: הפחתה דרמטית בסימני ההזדקנות העיקריים, כולל תיקון כל הסימנים הניכרים של הזדקנות העיניים לרבות קמטוטים וקמטים, נפיחות מתחת לעיניים וגוון עור לא אחיד; חיזוק העור הדק באזור העיניים באמצעות הגדלת צפיפותו בקרוב ל-20%; הענקת`תמיכה וריפוד של 360° מפני השפעות תנועות המיקרו של העיניים, כך שאזור העיניים ישמור על עמידותו; הרווית העור בלחות עמוקה ומתמשכת ל-24 שעות, כך שהעיניים נראות רעננות, קורנות ופקוחות לרווחה.

אספר לכן, כי אני משתמשת במוצר כ-3 שבועות ונוהגת לפי ההוראות. ההתרשמות המיידית שלי היא מענה איכותי ביותר ליובש באזור העיניים, בלי ליצור נפיחות מעודף קרם. כלומר, מה שקורה לי, הרבה פעמים, הוא שכדי להרוות את העור מתחת לעיניים בלחות, שהוא מאוד זקוק לה והיא הבסיס להופעת קמטוטים – אני מורחת כמות יפה של חומר, והתוצאה המאכזבת בבוקר היא דווקא נפיחות לא מחמיאה. עם "New Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix" – כבר לאחר הנחת כמות קטנה בעזרת האפליקטור, אני מרגישה שהעור מלוחח היטב ואין צורך בכמות נוספת.

לא רק שעור אזור העיניים שלי סופח היטב את הלחות מהמוצר מבלי שתופענה "שקיות" – גם ה"שקיות" הקלות שהייתי רגילה אליהן – נעלמו ויש הטבה מרשימה בנפיחות. נראה כי המענה המעולה בתחום הלחות משפיע לטובה על מראה הקמטוטים ומעניק לאזור תחושת רעננות. יתרון נוסף הוא שהשימוש בכמות מועטה של חומר בבוקר והספיגה הטובה שלו לעור – מאפשרים איפור עיניים מהיר ומחמיא.

באריזה 15 מ"ל והמחיר: 300 שקל.

להשיג ב: חנות "אסתי לאודר" בקניון איילון ברמת גן, ברשתות ה"פארם", "אפריל" ו"המשביר לצרכן", בפרפומריות פרטיות נבחרות ובאתר האונליין: www.esteelauder.co.il

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.