ל"AHAVA" מסכת פילינג מתקלפת עם אצת דונליאלה

אחד מטיפולי היופי, שאסור לנו לוותר עליו, הוא הפילינג – שמשמעו "הסרה". קילוף קל ביותר של שכבת העור העליונה בפנים שמטרתה להסיר תאים מתים, שאמורים היו לנשור מעצמם – אך מחמת סיבות שונות, שבדרך-כלל קשורות בעליה בגיל – הם לא נשרו, הם נרבדו זה על גבי זה והתוצאה היא שכבה עליונה של תאים מתים. מה רע בכך? ובכן, מצבור התאים המתים מעניק לעור גוון אפרפר ונטול חיות, שעוד יותר מחמיר את סימני הגיל וגם – השכבה המיותרת הזו חוסמת את חדירת רכיבי הטיפוח שאנו מעניקות לעור הפנים שלנו בעזרת קרמים טובים. אז אנחנו מורחות – וכל הטוב נשאר על פני השכבה החיצונית המתה, שלא מסוגלת לנצל אותו ומונעת מהתאים הצעירים להינות ממנו.

הסרת התאים המתים, בתהליך של פילינג קל, חושפת את התאים הרעננים, שמעניקים לעור מראה בריא וקורן יותר ורכיבי הטיפוח שבקרם יכולים להגיע אליהם ולהזין אותם. קיימים סוגים שונים של פילינג ביתי. ביניהם, פילינג מיכאני על ידי מוצר המכיל גרגרים קטנים ובפעולת עיסוי החומר על פני העור – הם משייפים את השכבה החיצונית ומשחררים ממנה את התאים המתים. פילינג ביתי אחר הוא כימי – על ידי חומצות אלפא הידרוכסיות, שממיסות את ההיצמדות המיותרת של התאים המתים ולכן מאפשרת להם נשירה קלה. פילינג נוסף – הוא על ידי מסכה מתקלפת, שמורחים על העור, ממתינים שתתייבש ואז, בעדינות – מקלפים אותה מהעור ובהסרתה היא מסירה גם את תאי העור המתים, שנצמדו אליה. כאן בא החידוש האחרון של "אהבה – מעבדות ים המלח".

"AHAVA – מעבדות ים המלח" היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח ומשלבת במוצריה טכנולוגיות חדשניות יחד עם סגולות המינרלים מים המלח. חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA , הממוקמת לחופי ים המלח, שוקדת כ-30 שנים בחקר המינרלים, רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור. האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-AHAVA שם עולמי. מוצרי AHAVA נמכרים בלמעלה מ- 30 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד. בקרב הישראלים AHAVA היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים לחו"ל.

החידוש האחרון של המותג הוא מסכת פילינג המועשרת באצה דונליאלה סלינה – "Dunaliella Algae Refresh & Smooth Peel-Off Mask" . אצת זו הינה מרכיב פעיל במכלול מוצרי "AHAVA", הודות ליכולותיה לתרום להחלקת את מרקם העור כנגד קמטוטים וקמטים ולחזק את העור כנגד קרינת UVA ורדיקלים חופשיים המזרזים את הופעת סימני הגיל.

הכישורים המיוחדים של אצת הדונליאלה סלינה מיוחסים לכושר הישרדותה יוצא הדופן בתנאי מחייתה הקשים: היא האצה היחידה שמשגשגת במים המליחים ביותר בעולם. היא מסוגלת לשרוד ולשגשג בתנאי הסביבתה הקיצוניים ביותר משום שהיא מייצרת באופן טבעי כמויות גבוהות של בטא-קרוטן, ונוגדי חמצון שהעור מסוגל לתרגם לפרו-ויטמין A , המוכר לנו בשמו – רטינול.

לדברי יפעת יופה, סמנכ"ל השיווק של AHAVA: "טרנד האצות שסוחף את עולם הטיפוח בשנים האחרונות אינו זר עבורנו. למעשה, המדענים שלנו חוקרים את תועלותיהן עבור העור כבר לאורך שלושה עשורים. מסכות לפנים מזוהות כבר שנים רבות עם חברת AHAVA , ובראש מצעד המכירות הבינלאומי עומדת מסיכת הבוץ המטהרת שלנו. אנו צופים שמסיכת הדונליאלה תהיה פופולרית לא פחות".

מרחיב המדען הראשי של AHAVA, ד"ר זאבי מאור: "הסיפור של דונליאלה סלינה הוא מעניין מאוד. לפני למעלה מ-100 שנה, אנשים האמינו כי ים המלח הוא סביבה סטרילית. בשנות ה-40, מדען צעיר, שהפך מאוחר יותר לחוקר מפורסם, ביקר בים המלח כדי לבחון את המינרלים. הוא גילה אורגניזם, אותו כינה דונליאלה סלינה, בו אנו משתמשים באופן בר-קיימא במוצרי הטיפוח שלנו. לאצה זו תועלות מיוחדות המועילות ומגינות על העור: היא מסייעת להילחם ברדיקלים חופשיים, מחליקה את העור, מחייה ומזינה עור הסובל ממתח ועייפות ונלחמת ביעילות בקמטים".

רכיבי טיפוח מובילים במסכת "Dunaliella Algae Refresh & Smooth Peel-Off Mask", בנוסף לאצת דונליאלה סלינה ונוגדי חמצון המשפרים את גמישות העור ומבטלים את השפעות ההזדקנות הנגרמות מאור השמש והרדיקלים החופשיים, הם: אבקת במבוק שחור, המסירה ומטהרת קומודונים ("ראשים שחורים") המרוכזים בעיקר באזור ה-T (מצח, אף, סנטר) ותמצית מהמינרל צורן המסייעת לשמור על חלקות העור וחוסנו.

אופן השימוש:

1) על עור פנים נקי ויבש, מורחים שכבה נדיבה מהמסכה (יש להימנע ממגע באזור העיניים, הגבות וקו השיער).

2) ממתינים 15 – 20 דקות כדי שהמסכה תתייבש.

3) מחייכים קלות כי כך פעולת שרירי הפנים מאפשרת לשחרר מעט את המסכה ואז קל ונוח לקלפה בעדינות, עד לחשיפת עור רענן וחלק יותר.

4) את שאריות המסכה שוטפים מהעור עם מים פושרים ומורחים קרם לחות.

באריזה 125 גרם והמחיר: 179 שקל.

להשיג ברשת חנויות AHAVA, רשת סופר-פארם, דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, וחנויות נבחרות.

למידע באתר: www.ahava.co.il , ובדף הפייסבוק.

צילום: מוטי פישביין (מסכה), אלכסנדר ליפקין (דוגמנית).

סגור לתגובות.