"קרליין" לניקוי פנים: מסכה מתחממת, ג'ל וסקראב

עושה נעים על עור הפנים, המסכה המתחממת של "קרליין" – "Self-Heating Mask" מסדרת "Clear Skin", מסכה מטהרת עם אפקט חימום, המופעל במגע עם עור רטוב. בין רכיביה: פחם טבעי פעיל וגרגרים וולקניים עדינים וביחד הם פועלים לניקוי עמוק ויעיל של עור הפנים, כולל ספיחת שמנוניות, טיהור רעלנים והסרת תאים מתים, שהצטברו בפתחי הנקבוביות ועל פני העור. התוצאה המובטחת: עור מאוזן, רך ונעים למגע, במראה חלק יותר, ללא קומודונים (נקודות שחורות) וללא ברק שמנוני. מאוד מומלצת בערב, לפני השינה, כצעד המכין את העור לקרם לילה עשיר ומזין – שיניב תוצאות מרשימות בבוקר שלמחרת.

האפקטיביות המרשימה של פעילות המסכה נובעת מהשילוב היעיל של 3 אלמנטים: חום, פחם טבעי וגרגרי פילינג וולקניים:

1) פעולת החימום המתקבלת במגע עם עור רטוב, מעודדת זרימת דם בנימים שמזינים את תאי העור ומסייעת לניקוי עצמי וטבעי, יעיל יותר של העור. כמו כן, החימום העדין מרכך את השכבה הקרנית העליונה ועוזר להמסת הצטברות לכלוך ושומן עקשניים בנקבוביות.
2) הפחם הטבעי סופח ומטהר שומן ורעלנים מעור הפנים ומהנקבוביות, שזו פעילות מוכרת שלו ברפואה העממית. נשטף בקלות ומותיר עור רענן, נקי לגמרי – ללא תחושת יובש או גירוי.
3) גרגירי פילינג וולקנים בגודל מיקרוסקופי, המיוצרים מלבה וולקנית ועשירים במינרלים חיוניים. הגרגירים מבצעים פילינג עדין המסיר תאים מתים ומשחררים הצטברות שומן ולכלוך בנקבוביות, מזינים את העור במינרלים וחושפים עור בריא וחלק יותר.

אופן השימוש: עם אצבעות רטובות, מניחים שכבה נדיבה של המסכה על עור פנים נקי ורטוב ומבצעים תנועות עיסוי למשך דקה. במהלך העיסוי על הפנים מורגש אפקט החימום. להגברתו, ניתן להרטיב שוב את האצבעות במים ולהמשיך בעיסוי. המסכה אינה מתייבשת על העור וגם לא מייבשת אותו. יש לאפשר לה 2 – 3 דקות פעילות ולאחריהן לשטוף היטב במים, להסרתה המלאה. באריזה 100 מ"ל והמחיר: 59.90 שקל.

שני מוצרי ניקוי פנים חדשים של "קרליין" בסדרת "Clear Skin" הם: ג'ל מרענן לניקוי הפנים וסקראב. הג'ל המרענן, "Fresh Wash", מבושם בניחוח הדרים טבעי ומתאים גם לגבר וגם לאישה. מיועד לשימוש יומיומי, פעמיים ביום, או בכל פעם שהעור זקוק לפרץ של רעננות. מתאים לכל סוגי העור, כולל לעור רגיש, נשטף בקלות ואינו יוצר תחושה של יובש ומתח בעור. הפורמולה מועשרת בוויטמין C כאנטי-אוקסידנט לנטרול רדיקלים חופשיים, בתמצית קמומיל, אלנטואין וביזבלול להרגעת העור. באריזה 280 מ"ל והמחיר: 34.90 שקל.

"Double Scrub" הוא פילינג בעל פעולה כפולה: ניקוי עמוק של עור הפנים והסרת תאים מתים: 1) גרגירים עדינים, שבעיסויים על פני העור מביאים להסרה פיזית של תאי עור מתים, לכלוך ושמנוניות שהצטברו בפתח הנקבוביות ועל העור; 2) אנזים פאפאיה, שמבצע פילינג אנזימטי טבעי על-ידי המסת ה"דבק" שבין תאי העור המתים, כך שינשרו ביתר קלות מעל פני השכבה העליונה של העור.

עוד בפורמולה: ויטמין C כאנטי-אוקסידנט, חוחובה, אלנטואין ותמצית קמומיל המונעים יובש, מרגיעים את העור ומעניקים תחושת רכות וגמישות. מתאים לכל סוגי העור ויעיל להכנתו לספיחה טובה יותר של הרכיבים הקוסמטיים מקרם הטיפוח שמורחים לאחר הפילינג. באריזה 150 מ"ל והמחיר: 29.90 שקל.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.