ל"Amika" בושם לשיער בניחוח האהוב של המותג

חבקו רעיון חדש למתנה, שבטוח תהיה מוצלחת ורצויה: בושם לשיער של "אמיקה". 3 דברים שמותג מוצרי השיער "Amika" מנצח בהם בגדול: איכות, נראות וניחוח. ניחוח ארומטי ייחודי, אהוב וממכר, מלווה את כל ליין מוצרי הטיפוח, כולל השמפו, הקונדישנר, המסכה והשמן מטפח. הכי אנחנו רוצות שהריח הנפלא הזה יישאר על השיער שלנו עוד ועוד זמן וישמר את הרגשת הרעננות של אחרי החפיפה. ב"אמיקה" הבינו את החלום שלנו ויישמו אותו בבושם לשיער – "001 Signature Hair Fragrance".

בואו נודה כי הריח הנהדר הזה יחמיא וינעים לכל שיער, גם אם לא השתמשתן במוצרי המותג כי הוא ממש נפלא, מרוכז במיוחד ומעניק לשיער ריחות משכרים וארומה של וניל חם, פירות הדר מרעננים ותלתן פיקנטי ומתקתק. הבושם של "אמיקה" ללא פתלטים, ללא פראבנים, ללא סיליקון, ללא גלוטן והוא מועשר בשמן אובליפיחה מזין, במקום אלכוהול שמשולב בבשמים הרגילים כי אלכוהול נוטה להתנדף ואגב כך גם לייבש ומכאן החשש ששילוב אלכוהול יגרום לדהיית צבע השיער.

בקבוקון הבושם נוח לנשיאה בתיק, כך שאנחנו יכולות לרענן את השיער במהלך היום ובכל מקום ולהעניק לו את הארומה הייחודית של Amika"". כל מה שנדרש לעשות הוא להתיז במרחק 30 ס"מ משיער רטוב, יבש, או לח.

באריזה 30 מ"ל והמחיר: 90 שקל.

להשיג ברשת" אפריל", באתר "אמיקה": www.loveamika.co.il ובמספרות נבחרות ברחבי הארץ.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.