ל"א.א. קרמיקה" קולקציית DOM" 2018" – איכותית ומרשימה

אריחי קרמיקה דמויי בטון, אריחים דמויי עץ ואריחים מעוטרים מחומרי גלם יוקרתיים, המבטיחים עמידות ואיכות לאורך זמן – אלה החידושים בקולקציית "DOM" של "א.א. קרמיקה" לשנת 2018. התרשמתי ממנה באירוע הפרזנטציה לעיתונאים, אדריכלים ומעצבי פנים, שנערכה בחנות המותג ברח' ששת-הימים בני ברק, מול קניון איילון, בהדרכת המעצב הבכיר ואיש האופנה מושיק גלאמין. חייבת להודות, שעוד לפני הקולקציה עצמה, מה שמפתיע הוא פנים החנות. חנות ארוכה מאוד עם תצוגות עשירות ביותר. עוד ועוד פריטים מרשימים של קולקציות קרמיקה, חיפוי, כיורים, ברזים, מקלחונים ועוד – שקשה להתיק מהם את העיניים ועוד יותר קשה לנחש מבחוץ על האוצרות שיש בפנים החנות.

קולקציית ה-"DOM" נותנת מענה מדוייק למחפשים מראה חדשני ורענן – וביחד עם זאת לגמרי לא צעקני. למבקשים לרצף את החלל העומד לרשותם באופן שיש בו שילוב של אמירה ברורה ביחד עם איפוק ואלגנטיות – תוך שמירה על קו אחיד בין כל החללים המעוצבים. הקולקציה מאפשרת ליצור קו עם נוכחות בולטת המקשרת בין האריחים, גם אם כל חדר מרוצף בסגנון שונה. למשל: ריצוף דמוי עץ במטבח, דמוי בטון בסלון וריצוף מעוטר בחדרי השירותים והאמבטיות.

הקולקציה מתאפיינת באריחים יוקרתיים, העשויים מחומרי גלם משובחים במיוחד, בייבוא אישי מאיטליה. הקו העיצובי ברור והוא יוצר מגוון רחב של אפשרויות ושילובים בין חומרים ומרקמים שונים, תוך התאמת גוונים מושלמת לעיצוב מקסימלי ותוך התכתבות עם פריטים אחרים מאותו דגם בקולקציה ועם דגמים בקולקציות שונות. האריחים משתלבים זה עם זה באותו קו עיצובי – דומה אבל מספיק שונה כדי ליצור שיק ועניין, הדגיש מושיק גלאמין.

צבעוניות קולקציית 2018 של "א.א. קרמיקה" מאופיינת בשילובי גוונים ומשחקי צבע רכים, ליצירת עיצובים חדשניים ומקוריים בכל חדר וחלל. הגוונים הרכים כוללים משחק בהתאמה מושלמת בין גווני לבן, אוף-וויט, גוונים מעושנים, אפור בהיר, כהה ושחור. הודות לכך, גם אם מרצפים חדר אחד בשני סגנונות או יותר – התוצאה המתקבלת הינה מעוצבת ונעימה לעין. בכל תת קטגוריה בקולקציה החדשה יש גוונים רבים, המשלימים זה את זה ומעניקים משחק עיצובי בין דוגמאות, מרקמים, טקסטורות וצבעים טרנדיים. הצירוף של כל אלה מוביל להרמוניה מושלמת בין החדרים ומאפשר ריצוף, חיפוי קירות בכל חדרי הבית וחיבור בין פנים לחוץ.

חברת הבוטיק המשפחתית, "א.א קרמיקה", הינה מהחברות הישראליות המובילות בתחום הריצוף והחיפוי – קרמיקה, שיש, אבן, פורצלן ופרקטים, תחום האמבטיות והכלים סניטאריים ואקססוריז המשלימים את עיצוב חדר האמבטיה והבית. החברה מנוהלת על-ידי משפחת לוי: אורית, אלי, בר, גל וניר. לגל, בוגרת מגמת עיצוב פנים, יש אהבה גדולה לתחום העיצוב והיא מובילה את בחירת המוצרים בחברה מתוך ניסיונה הרב והבנתה האישית והמקצועית בתחום.

לחברה מוניטין של 27 שנה והיא מייבאת ומשווקת מוצרי יוקרה. עיקר היבוא הוא מאיטליה וספרד, מה שמבטיח ללקוחותיה חומרי גלם ותוצרים איכותיים במיוחד ובדוגמאות מרהיבות, טרנדיות וייחודיות. חזונה של "א.א. קרמיקה" הינו להוביל את תחום הקרמיקה בישראל, תוך היצמדות לערכי המשפחה, מקצועיות, חדשנות, איכות, יחס אישי והדוק אל מול כל לקוח ולקוח והתאמה מושלמת לצרכיו. להביא אל השוק הישראלי את מיטב האופנות בענף, את החידושים הטכנולוגיים ואת מגמות האופנה המובילות, שמוצגות בתערוכות העיצוב המובילות בעולם – תוך הקפדה על תקנים מחמירים של איכות ושירות.

לחברה 3 סניפים:
סניף ראשי בני ברק – רחוב ששת הימים 16מול קניון איילון 03-9499090 .
נתניה- רחוב דרך דגניה 6 א.ת. ישן 09-8844762
כפר סבא- יד חרוצים 2, כפר סבא 09-7799353

לפרטים נוספים באתר החברה: www.aa-ceramic.com ובטלפון 03-5469595

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.