ל-"IL MAKIAGE" שפתונים חורפיים חדשים מסדרת "INFINITY"

ברור לי, לחלוטין, שרבות מכן מכירות את שפתוני המט העמידים מסדרת "INFINITY", בגלל שהם מעניקים שילוב מושלם של גימור מט עוצמתי, כיסוי מלא ואטום, מרקם קרמי נעים שאינו מייבש את השפתיים וכן עמידות לאורך זמן. זה הזמן לספר לכן, כי "IL MAKIAGE" הוסיפה לסדרה 8 גווני חורף חדשים ומפתים, צבעים לוהטים במשפחת החומים – כך שכיום, הסדרה מכילה 28 שפתוני מט עמידים בקשת גוונים רחבה של ניודים, ורודים, כתומים, אדומים, סגולים וחומים. היצע הגוונים הרחב מאפשר אינסוף אפשרויות ושילובים ליצירת מראות ועיצובים שונים – החל ממראה יומיומי טבעי ועדין, מראה דרמטי ומפתה, מראה נועז ובולט ועד מראה טרנדי של אומברה מושלם.

להצלחת שפתוני "INFINITY" אחראים הפורמולה המתקדמת העשירה בפיגמנטים והאפליקטור הייחודי. השילוב של שניהם מעניק לנו בדיוק את מה שאנחנו מחפשות ואוהבות. בואו נודה, כולנו משתוקקות לדרך קלה וקצרה להשיג איפור שפתיים מושלם:

1) כיסוי מלא – שמושג כבר במריחה ראשונה של צבע אינטנסיבי בגימור מט, שנשאר מושלם לאורך זמן.

2) למרות שהוא מט – לקרם הצבע מרקם קטיפתי והוא מחליק על השפתיים ללא מאמץ, מתייבש ומתקבע במהירות ומותיר את השפתיים נעימות ורכות, ללא תחושת יובש או דביקות גם לאחר מספר שעות.

3) למהירות ולדיוק בביצוע – אחראי האפליקטור של השפתון, שהוא ייחודי וגמיש למחצה, בעל צורה מחודדת למריחה נוחה ושרטוט מדויק.

אוסיף היבט חשוב נוסף והוא ששפתוני "INFINITY" אינם נעצרים בצבע שפתיים יפה, אלא מעניקים לשפתיים גם היבט חשוב של טיפוח. למטרה זו הם מועשרים בוויטמין E, התורם להאצת קצב חידוש התאים ולהגנה מפני נזקי הסביבה, תמצית שמן סיליקון מעניקה מרקם משי ויכולת אחיזה מיטבית וגמא-אורינזול מרכך את השפתיים ובעל סגולות שיקום.

המחיר המלא מחיר כל שפתון: 129 שקל ועד סוף דצמבר מחיר מבצע של 69 שקל.

להשיג ב- 42 סניפי IL MAKIAGE ברחבי הארץ

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.