ל"סטייל" סדרה לשיער עם קרטין וויטמין E

הרכיב "קרטין" לטיפוח השיער, מצא עד היום את מקומו במוצרים לשיער שעבר החלקה. החידוש בתחום: חברת "גורי", יצרנית מותג השיער "סטייל", מצאה לנכון לשלבו במוצרים לשיער יבש ופגום – גם אם לא עבר החלקה. למען האמת, השיער של כולנו יבש ופגום – לאחר נזקי הקיץ, המלח שבים והכלור שבבריכה, שלא לדבר על קרני השמש וגם כל טיפולי הצביעה והפאן – שמזיקים בהתמדה לשיער. הקרטין, במוצרים של "סטייל", מיועד לחזקו, למנוע שבירותו להעניק לו מראה בריא וחיוני ביותר.

היתרון בפורמולה של הסדרה החדשה הוא נוסחתה הייחודית לשיקום מיטבי של השערה, הודות להעשרתה בקרטין טהור ובוויטמין E. הקרטין מזין את השיער באופן אינטנסיבי, משיב לו את הגמישות והחיוניות, מחדש את פנים השערה ומעניק ציפוי והגנה מרבית. ויטמין E חיוני לבריאות השיער והקרקפת, תורם לשיפור זרימת הדם, לריכוך ולהגמשת השיער. מעניק לשיער ברק ורכות מדהימים ותחושת רעננות טבעית. כמו כן, ויטמין E הינו נוגד חמצון המגן על מעטפת השיער מפני נזקי זיהום סביבתי ורדיקלים חופשיים ומסייע בשיקום, חיזוק ובנייה מחדש של סיבי השערה.

אוסיף עוד את חשיבותם של פטנט "KERAVIS" וטכנולוגיית ”KERAVIS”, שפותחה במיוחד לשיקום שיער יבש, פגום וצבוע ועיקרה שילוב ייחודי של פרוטאינים ממקור צמחי, התורמים לחיזוק סיבי השערה. חשיבות משמעותית ביותר יש לשילוב חומרי הקצפה עדינים (ללא מלחי סודיום כלוריד), שמנקים את השיער ואינם מנטרלים את פעולת הקרטין. פעולת ההקצפה העדינה שלהם מאפשרת שימוש בהם גם אצל ילדים ותינוקות.

נכיר את מוצרי הסדרה:

1) שמפו קרטין + ויטמין E: שמפו המבוסס קרטין טהור ומועשר בוויטמין E ושמן ארגן. ללא מלחי סודיום כלוריד. מנקה את השיער בלי להכביד עליו ומעניק לשיער מראה בריא, מבריק, קל לעיצוב עם תנועה טבעית. המחיר: 29.90 שקל לאריזת 750 מ"ל.

2) מרכך קרטין + ויטמין E: קונדישינר המבוסס קרטין טהור ומועשר בוויטמין E ושמן ארגן. מזין את סיב השערה ומותיר את השיער חזק וקל לעיצוב. המחיר: 29.90 שקל לאריזת 750 מ"ל.

3) מסכה משקמת קרטין + ויטמין E: מסכה עם שילוב של קרטין, ויטמין E ושמן ארגן. מעניקה לשיער שיקום והזנה אינטנסיביים, מראה חזק ורך, ברק וחיות מוגברת, באופן הנראה לעין. המחיר: 39.90 שקל לאריזת 500 מ"ל.

4) קרם לחות משקם קרטין + ויטמין E: קרם לחות לשיער, ללא שטיפה, מועשר בקרטין טהור וויטמין E לשיקום אינטנסיבי!. מותיר את השיער רווי, מוזן ומוגן מנזקים. המחיר 39.90 שקל לאריזת 400 מ"ל.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.