"גאיה קוסמטיקס" חוגגת 6 ומציעה 50% הנחה

"גאיה קוסמטיקס" היום (12.12) בת 6 – ואת מתנת חגיגת יום ההולדת שלה, היא רוצה להעניק לכן במשך כל השבוע – 50% הנחה ברכישה ברשת החנויות ובאתר בין התאריכים 12 – 18 בדצמבר. אז, בין אם אתן אוהדות מושבעות של המותג, ותאמינו לי שבהחלט יש לכן סיבה מוצדקת לכך, או שתמיד שקלתן לרכוש משהו ודחיתן, או שאתן רוצות להצטייד במתנה שווה לחברה במחיר כדאי – היום הוא היום.

"Gaya Cosmetics" הישראלית, שדווקא החלה את דרכה להצלחה בחו"ל, היא מותג מינרלי, גם בתחום האיפור וגם בתחום הטיפוח ומייצרת את האיפורים שלה במפעלים מובילים באיטליה. מה שנכון, כבר בתודעה הצרכנית שלנו, הפנמנו שהיתרון המשמעותי במוצרים מינרליים נעוץ בעובדה שאין חשש שמשהו בהם יזיק לעור הפנים, ולהיפך – לרכיבים המובילים בהם יש תכונות טיפוליות התורמות לעור הפנים.

למעשה, אנחנו מתאפרות עם האבקה הטבעית הטחונה דק-דק, ללא תוספים, מה שמבטיח למוצר שרכשנו חיי מדף ארוכים יותר. מכיוון שהפורמולה לא משולבת בתוך תחליב – לא נדרש להוסיף לה חומרים שיחזיקו את השילוב ולא להוסיף משמרים הנחוצים לעמידות התחליב. מהצד השני – הרכיבים המינרליים הטבעיים ש"גאיה קוסמטיקס" משתמשת בהם במוצרי האיפור שלה – ממש עושים טוב לעור הפנים שלנו. נכיר אותם:

1) אבן מיקה: מופקת מסלע שעובר תהליך טחינה והיא עמידה בחום, מרגיעה אדמומיות, מגוננת מפני השמש ובעלת ברק טבעי.

2) טיטניום דו-חמצני: חסם שמש טבעי המספק שכבת הגנה ואינו אוטם את הנקבוביות.

3) תחמוצת אבץ: מינרל טבעי מחזיר אור, בעל סגולות אנטי-דלקתיות, מזין ומרפא את העור. סופג את הלחות העודפת, מונע גירויים והיווצרות פצעי אקנה.

4) תחמוצת ברזל: בעלת יכולת צביעה טבעית ומשמשת כבסיס לצבעוניות הפיגמנטים העשירה. מקנה לעור ברק טבעי, ועמידות לאורך זמן.

את מוצרי "Gaya Cosmetics" ניתן לרכוש בחנויות המותג ובאתר שלה.

לפרטים נוספים וברור כתובות רשת החנויות: www.gayacosmetics.co.il

לינק לרכישה באתר: https://goo.gl/RHMPVB

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.