ל"שוורצקופף פרופשיונל" סדרת "BLONDME" לשיער צבוע בבלונד

את אוהבת את השיער שלך צבוע לגווני "בלונד חם" – שהם הגוונים העשירים של דבש, קרמל וטופי – או שאת מעדיפה את גווני ה"בלונד קר" – שהם גווני הבלונד-קרח, פלטינה ובלונד-ברונזה – כך או כך, הצביעה נוטה להיפגם בחפיפות השיער הבאות וכל היופי והבוהק שאיתו חזרת מהמספרה – מתעמעם. מותג המספרות המוביל "שוורצקופף פרופשיונל" מבית "הנקל" עדכן ושידרג את סדרת "BLONDME" שלו עבור כל סוגי הבלונד. בנוסף לייעודה המרכזי, שהוא הגנה על השיער לאחר התהליכים הכימיים שעבר – היא גם משלבת את טכנולוגיית "חיזוק קשרי סיב השערה" המהפכנית, הייחודית למותג. טכנולוגיה שמשנה באופן פעיל שיער פגום, שבור ודהוי על ידי חיבור ובנייה מחדש של הקשרים הדי-סולפידיים בתוך המבנה הפנימי של סיב השערה.

היתרון הגדול בסדרת "BLONDME" החדשה עבורנו – הצרכניות וגם למעצבי השיער – היא בדור חדש של מוצרי טיפוח וצביעת שיער לבלונד, שמשלבים את מערכת "חיזוק קשרי סיב השערה" המתקדמת, כשהיא כבר מובנית בתוך המוצרים. היא מאפשרת למעצבי שיער לצבוע לבלונד וליצור תהליכי "חיזוק קשרי סיב השערה" בקרב לקוחותיהם בשלב אחד קל ופשוט ובמקביל – מגוון מוצרי הטיפוח המתקדמים שבסדרה, מסייעים לצרכנית לשמור את שערה הצבוע לבלונד במצב תקין, יפה ומרשים – וגם רך ונעים למגע.

להלן המוצרים החדשים בסדרת "BLONDME" של "שוורצקופף פרופשיונל" לטיפול ביתי:

א. לשיער שנצבע במספרה לגווני בלונד קרים (בלונד-קרח, פלטינה, בלונד-ברונזה ודומיהם):

1) שמפו – "Tone Enhancing Bonding Shampoo – Cool Blondes" – שמפו עם פיגמנטים ללא סולפט. מנקה בעדינות את השיער, מייצר קשרים חדשים בתוך סיב השערה ומעניק נטרול עדין בכדי לשמור על תוצאות הבלונד בגוונים קרים ורעננים. יש לעסות על שיער רטוב, להשאיר על השיער עד דקה אחת ולשטוף ביסודיות. המחיר: 110 שקל לאריזת 250 מ"ל ו-210 שקל לאריזת 1,000 מ"ל.

2) מסכה – "Tone Enhancing Bonding Mask" במרקם קליל ועם הפיגמנטים, מזינה את סיב השערה מבפנים ויוצרת בתוכו קשרים חדשים. המסכה מעניקה החייאת הגוונים הקרים של הבלונד והדגשת בהירות הבלונד המתכתי. טיפול במסכה מותיר את השיער חזק, גמיש ובעל מראה בריא. לשימוש פעם בשבוע. לעסות על שיער לח, להשאיר על השיער 5 – 10 דקות ולשטוף היטב. המחיר: 110 שקל לאריזת 200 מ"ל.

3) קונדישינר ספריי – "Tone Enhancing Spray Conditioner" ללא שטיפה לשימוש יומיומי. מיועד להגברת הגוון ומעניק טיפוח קליל יומיומי לשיער צבוע לבלונד. מכיל פיגמנטים לנטרול תת-גוון צהוב לבלונד בעל ברק קורן, עם מסנן UV. יש לנער היטב ולהתיז על שיער יבש או שיער לח שיובש במגבת. המחיר 108 שקל לאריזת 150 מ"ל.

ב. לשיער שנצבע במספרה לגווני בלונד חמים (דבש, קרמל, טופי ודומיהם) – מוצרים המיועדים להגברת הטון:

1) שמפו – "Tone Enhancing Bonding Shampoo" ללא סולפט, להגברת הטון בשיער הצבוע לבלונדיני בגוונים חמים. שמפו עם פיגמנטים של צבע בגוון קרמל עשיר לתמיכה ולתחזוקה של צבעי בלונד חמים. הנוסחה מספקת רמות מדויקות של פיגמנטים חמים לתחזוקת גוונים חמים, תוך ניקוי עדין וטיפול בשיער המובהר והצבוע העדין ביותר. יש לעסות על שיער רטוב, להשאיר עד דקה אחת ולשטוף ביסודיות. המחיר: 110 שקל לאריזת 250 מ"ל.

2) מסכה – "Tone Enhancing Bonding Mask" מועשרת בתוספת פיגמנטים להזנה עמוקה, עם טכנולוגיית "חיזוק קשרי סיב השערה" המשולבת בתוכה. המסכה מכילה פיגמנטים של צבע חם טבעי לרענון גווני בלונד חמים ולהעשרת גווני בלונד דהויים ועייפים, תוך כדי הזנה אינטנסיבית של השיער. מחייה בלונד עמום ודהוי ומותירה את השיער חזק, גמיש ומלא בברק. לשימוש פעם בשבוע. יש לעסות על שיער לח, להשאיר 5-10 דקות ולשטוף היטב. המחיר: 110 שקל לאריזת 200 מ"ל.

הנסיינית שלי נולדה בלונדינית וכך הייתה כילדה קטנה – עד ששער התכהה לסוג של חום בהיר. במשך שנות בגרותה, היא העדיפה לצבעו בגוונים חומים בהירים, אך עם התגברות השיבה – הרשתה לעצמה לחזור ל"בלונד המקורי שלה" – שהוא סוג של "בלונד חם". ברור שלאחר הצביעה במספרה השיער נראה מרשים ביותר, אך כנראה שהאבנית ב"מים הקשים" שלנו מחבלת בו ועוד לפני שמגיע הזמן לצביעה חוזרת, לפחות של השורשים – השיער שלה מאבד מהברק שלו והצבע נראה "שחוק".

היא התרשמה ביותר ממוצרי סדרת "BLONDME" של "שוורצקופף פרופשיונל", מבחינה זו שהשיער שלה שמר טוב יותר על הצבע מהמספרה. היא מדווחת ששערה רך, נעים ומלא חיות – בלי שתצטרך להוסיף מוצרים שונים. השימוש בשמפו והמסכה לגווני בלונד חמים – עונה על צפיותיה במלואן.

להשיג נקודות המכירה של "שוורצקופף פרופשיונל", במספרות מובחרות ברחבי הארץ. לבירור כתובות: 1-800-33-33-22

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.