ל"ויקטור&רולף" בושם אביבי חדש ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי"

האביב עוד יגיע, מבטיחים לנו צמד מעצבי האופנה ויצרני הבשמים "Viktor & Rolf" ומספרים כי הבושם החדש שלהם לאישה "Flowerbomb Bloom" פותח: "מתוך הרצון ליצור בושם אוורירי עם פרץ של פרחים טריים, המסמל את פריחת האביב". במזג האוויר המקומי שלנו, של סתיו שכאילו לא נגמר עם רמיזות קלות לגשמים – ההבטחה פחות מרגשת, אם כי ניחוח הבושם רענן ונעים ביותר, כמו של פרחים לאחר הגשם ואוויר מאוד נקי. אני מאוד אהבתי את הרעננות שלו כי היא מתקתקה, קצת אוריינטלית, גוון מאוד מעניין של רעננות-אוריינטלית, מה שמאוד מתאים לאווירה ה"כמו חורפית" אצלנו.

לכם, העוברים בנתב"ג בדרככם להינות מהאורות ומאווירת כריסמס בחו"ל – כדאי לזכור שאירופה היפה מאוד קרה ומצמררת בקיפאונה וכדאי להחזיק בבושם החדש כדי להזכיר לעצמכם שהאביב עוד יגיע. זו בפרוש תהיה רכישה מצוינת ובארץ, היא אפשרית רק ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי". בטוחה לגמרי כי העיצוב התואם של נקודת המכירה – ישאב אתכם לשם. קחו בחשבון והוסיפו לרשימות.

"ויקטור & רולף" הוא בית אופנה אוונגרדי, שהקימו המעצבים ויקטור הורסטינג ורולף סנוארן (Viktor Horsting & Rolf Snoeren) בשנת 1992, בתום לימודיהם באקדמיית "ארנהם" לאומנויות ולעיצוב. למעלה מ-20 שנה, הם מציגים את הקולקציות הייחודיות שלהם בתצוגות מרהיבות בפריז. המותג שלהם מתרחב בעולם ומוכר ומוערך מאוד הודות לתפירה הפרובוקטיבית ולזוהר הקונספטואלי.

יש להם גם בושם אייקוני, עשיר מאוד בתכולת הפרחים שבו ושמו: "Flowerbomb". המבע שלו הוא הכוח המודרני של הפרחים, המפיצים אווירת שפע, עם תווים עשירים או מרובדים בקפדנות ומותירים שובל מרשים – גדול מהחיים. הבושם החדש, שבארץ ניתן להשיגו רק ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג, הוא או-דה-טואלט ושמו "Flowerbomb Bloom".

תו הראש מנצנץ ועסיסי, עם נגיעה עדינה של שמן רימון, ברגמוט ומנדרינה; בתו הליבה משולבת מולקולה בלתי צפויה של אוויר טהור – מולקולה חדשנית, הלוכדת את פסגת רכסי ההרים של צפון מערב האוקיינוס השקט, ונוצרת מחדש באופן סינתטי. נגיעה עדינה של אוויר נוזלי חי מביאה משב רוח רענן מההרים, משדרגת את ליבת אלף הפרחים של הבושם ויוצרת מקבץ פרחים סוריאליסטי; בתו הבסיס סוגי מוסק, וניל ופצ'ולי.

באריזה 100 מ"ל והמחיר: 99 דולר.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.