ל"קרליין" אייליינר ג'ל, קרם UNCOVER ומשזף לרגליים

כמה שאנחנו רוצות להצליח לשרטט קו אייליינר ישר, צמוד לקו הריסים ומסתיים בשפיץ מושלם – והרבה פעמים לא מצליח לנו. ברור שלמאפרים המקצועיים יש יד מיומנת לשרטוט מדויק ויש להם אמצעי עזר נוסף – אייליינר במרקם ג'ל, שמאפשר להם עבודה קלה יותר, כך שיוכלו להגיע לתוצאות מושלמות בתוך שניות ספורות. "קרליין" החליטה לעזור לנו עם מוצר מקביל.

למוצר החדש של "קרליין" קוראים "אינקליינר ג'ל" – "Inkliner Gel" וזהו ג'ל לעיניים באריזת צנצנת עם מברשת מצורפת – דו-צדדית. פורמולת הג'ל מכילה ריכוז גבוה במיוחד של פיגמנטים והודות להם היא מעניקה גוון עז, שאינו יורד או דוהה.

אופן השימוש: בעזרת המברשת, מורחים את האייליינר צמוד לקו הריסים בעפעף העליון. מתחילים מהזווית הפנימית של העין כלפי חוץ ונוכחים עד כמה פורמולת הג'ל מעניקה יכולת מריחה קלה ומדויקת. אם רוצים לקבל מראה "מעושן" – מייד לאחר המריחה, מטשטשים את האייליינר בעזרת הקצה השני של המברשת ומתקבלת צללית-עיניים, המתקבעת במהירות.

התוצאה המובטחת (אני הצלחתי!) היא קו ישר, בקלי קלות. גם ביד פחות מיומנת, אין סכנה לנזילות או מריחות. התיחום מדויק, אמנם לא מתייבש במהלך המריחה – אך לאחר מכן ממש עמיד על העפעף ויש להסירו במסיר איפור עיניים עמיד. המחיר: 49.90 שקל.

את הפופולריות האדירה שקטף הבושם לנשים של "קרליין" – "UNCOVER" (ראיתי , לא פעם, צרכניות נלהבות מרחרחות ממנו שוב ושוב, בעמדתו המוצלחת ליד הקופה ברשת "סופר פארם"), החליט המותג למנף למוצר משלים – קרם גוף בניחוח תואם. מבושם בניחוח עדין של ברגמוט ופרחים לבנים, לילי, ורד ויסמין קטיפתי ומשולב בתווי מאסק חושניים, המעניקים חווית בישום וטיפוח מושלמת, לצד מרקם איכותי המפנק את העור היבש בחורף ומעניק לו תחושת נינוחות מיידית. באריזה 200 מ"ל והמחיר 69.90 שקל.

אסיים במוצר נוסף חדש של "קרליין", שהיה מתאים לו יותר לעלות על המדפים בתחילת האביב – אך ודאי ינחל מבוקשות בחופשות החורף. ספריי מייק-אפ עמיד לכיסוי מושלם של הרגליים (אפשר להשתמש בו גם על הזרועות) – "Legs Make-up". מכיל פיגמנטים עדינים, שבריסוס קל אחד, מעניקים לרגליים ברק זוהר. הפורמולה מועשרת בקומפלקס ויטמינים (B ופרו-ויטמין B5), במרכיבי לחות עשירים ובשמן חוחובה, המעניקים רכות וגמישות לעור. הגוון מתפזר בקלות, מתייבש במהירות ומכסה ורידים, כתמים ופגמי עור שונים ללא סימני מריחה האופייניים לתחליבי השיזוף המלאכותיים. מגיע בשני גוונים להתאמה מושלמת: לייט ומדיום. באריזה 150 מ"ל והמחיר 69.90 שקל.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.