ל"IL MAKIAGE" מסקרת "ICON" חדשנית רבת ביצועים

כמה שאנחנו רוצות מסקרה שעושה "את הכל": מעניקה נפח עוצמתי, מעגלת באינטנסיביות, מרימה ומאריכה את הריסים באופן מושלם במשיכה אחת. כל זאת כדי להעניק לריסים שלנו מראה מלא ודרמטי עם אפקט אייליינר, שאי אפשר לעמוד בפניו. כל כך הרבה בקשות, שתתרומנה לאיפור שלנו להיעשות במהירות ובמושלמות – והמסקרה החדשה "ICON" של "IL MAKIAGE" בפרוש עונה על כך הציפיות.

היא מוצעת בשלושה גוונים: 1) גוון שחור עמוק לאפקט שחור עז, 2) גוון חום למראה עדין וטבעי, 3) גוון כחול רויאל להענקת מראה מלכותי ובולט. ברור שאת המסקרה השחורה תאהבנה כולן – כי רמת הביצוע של הגוון השחור מרשימה ביותר. לצעירות ולבהירות העור הייתי מציעה את המסקרה הכחולה כי הגוון כחול-רויאל מאוד מרשים, מיוחד ולוכד את המבט. מי שלא רוצה ריסים "כחולים" – יכולה לשלבה רק בקצוות להאדרת מניפת הריסים שלה. אני, באופן אישי, בגלל גילי הבוגר יותר – מעדיפה את החומה. היא גם מעניקה את כל התועלות שציינתי וגם משתלבת באופן טבעי ונינוח בעור פני.

מה שתורם לרמת הביצוע הגבוהה, הוא שילוב של פורמולת צבע מתקדמת, עם מבנה ארגונומי של מברשת הסיליקון וקלות משקל הידית. לפורמולה המתקדמת של מסקרת "ICON" מרקם קרמי עשיר, המאפשר מריחה קלה, אחידה וללא גושים. לבחירת המשתמשת, ניתן לעבוד איתה בשכבות להשגת נפח מלא, למראה מניפת ריסים טבעית עם נוכחות ועד לווליום אקסטרימי ומראה של ריסים מלאכותיים. הצבע מתייבש במהירות, לא נמרח, לא מתפורר, לא מכביד על הריסים ומביא לתוצאה עמידה לאורך זמן של ריסים מודגשים באופן מרשים.

למבנה הארגונומי של המסקרה תפקיד חשוב בקלות, נוחות ומהירות המריחה. למסקרה מברשת סיליקון אליפטית, מקצועית וייחודית, בעלת סיבים דקים ומרווחים באורכים שונים, אשר מאפשרים להגיע לכל ריס וריס מהשורש ועד לקצה. הסיבים הקצרים בקצוות המברשת מאפשרים את הדגשת הריסים התחתונים וצידי העין והסיבים הארוכים במרכז מעניקים נפח מרבי, מעגלים, מרימים ומפרידים את הריסים, לקבלת תוצאה מרהיבה של ריסים רב-מימדיים.

המחיר: 139 שקל. להשיג ב- 41 סניפי "IL MAKIAGE" ברחבי הארץ

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.