הבושם "Rêve d’Infini" מבית "Lalique" – הגרלה ב"דיוטי פרי"

לידיעת הטסים לחו"ל: חבל להפסיד את חווית "מראת הקסם" ואת האפשרות לזכות בפרס. אתם בהחלט מוזמנים לנסות את מזלכם במתחם הבישום הפעיל של "Lalique", שהוצב בחנות "ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג, עבור הבושם של המותג: "Rêve d’Infini".

בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, הוצב מתחם בישום של LALIQUE המציע לקהל הנוסעים להצטלם מול מראת קסם גדולה, היוצרת תמונה 'אינסופית'. את התמונה ניתן לשתף ברשתות החברתיות עם תיוג dutyfree_il@ וכן תיוג התחרות jr_lalique# ותמונת 'האינסוף' המקורית ביותר תזכה את בעליה בזוג בשמים במתנה, לגבר ולאישה!

עד מתי אפשר להשתתף? עד ה-12.11.17

הייחוד של בית "Lalique", שהעניק לו את ההכרה הכלל עולמית, הוא עיצובים בקריסטל של מוצרי נוי, אביזרי אופנה ובקבוקי בושם. כך שעוד לפני שתהני מהניחוח המדהים של הבושם "Rêve d’Infini" (שביומיים האחרונים אני לא מפסיקה להתיז ממנו) – תופתעי מהעיצוב המרשים של הבקבוק שלו. בקבוק שהוא ממש "תכשיט" בהשראת הארט דקו – עיצוב מלוטש, אלגנטי ועכשווי.

את ניחוח "Rêve d’Infini" רקח הבַּשָּׂם Richard Ibanez, שבחר עבורו בפָלֶטה פרחונית של מרכיבים טבעיים עדינים. בתו העליון שלו ברגמוט טהור ופְרֶזיה. בתו הלב שמן ורדים אלגנטי ומעודן, אגס טרי ועץ הארז העז. בתו התחתון וניל, מושק ואלמוג. נשיות אולטימטיבית.

באריזה 100 והמחיר 109.90 דולר.

בארץ, ניתן להשיג רק ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג.

למידע נוסף: www.lalique.com/pressroom/fragrances/revedinfini

צילום: יח"צ חו"ל

 

סגור לתגובות.