PULP חנות ייחודית למוצרי נייר ואקססוריז לסביבת העבודה

כשמסתובבים בתוך חנות PULP בדיזנגוף, מייד מבינים שהנייר והעפרונות קיבלו מעמד של "מתנה איכותית". בתוך המודרניצזיה שמציפה אותנו – אנחנו מחפשים את "הדבר האמיתי". את הנייר האיכותי, את עפרונות הכתיבה הרכים, את פריטי סביבת העבודה שלנו – שיהיו אישיים. ארבע שנים אחרי שיצא לאור הבלוק הראשון של PULP, שהפך למבוקש מאוד בקרב אדריכלים ומעצבים – השיקו בני הזוג זיו יעקובי וחגית כספי, בשיתוף עם אמן הדפוס והמעצב איתי בלאיש, חנות ראשונה למותג – כי גם קהל הצרכנים הרחב מבקש את אותם הדברים לעצמו.

כך אמרה לנו חגית כספי, מנכ"לית המותג, באירוע פתיחת החנות לתקשורת: "יש מטען של תשוקה אמיתית ומדבקת במוצרים של PULP שמקורה באהבה שלנו לנייר ולמלאכות יד, והיא מושרשת בזיו עוד מהימים בהם בילה כילד בכריכייה של אביו. שם החלו להתפתח גם ההבנה והיכולות שלו כמעצב לעבוד בהצלחה עם בעלי המלאכה. אחרי הכל, ב-PULP אנחנו לא מוכרים שום דבר שצריכים, רק דברים שרוצים, ודווקא בשל כך אנחנו שואפים ליצור בחנות החדשה מקום שהביקור בו הוא חוויה".

ביום שישי 21.7.17, בשעות 09:30-16:00, החנות תקיים עבור הקהל הרחב מכירת השקה חגיגית, מפתיעה, משכרת – עם פינוק של מתנת פנקס מאויר מתנה בכל קנייה. מעבר לעובדה שוודאי תלכו שבי אחר הפריטים – כמוני, כדאי לכם להתנסות באוסף כלי הכתיבה המיוחד על בלוק הקובייה הענק שעומד במרכז החנות – הוא שם עבורכם. תוכלו ליהנות מחוויה של הרכבת קולקציה אישית לתיק, לשולחן או לחלל העבודה, ולהתרשם מהתערוכות המתחלפות במסגרת מיסוד הפעילות האמנותית של המותג.

החנות פועלת בתשומת לב רבה לפרקטיקה של ארגון סביבת העבודה המשתנה והדינאמית של המאה ה-21. בין מוצריה אפשר למצוא גם מוצרים שמיועדים לנווד העירוני כמו נרתיקים, תיקים, קלמרים ופולדרים, לצד מחדדים שנמצאים בקצות העפרונות, רצועות שאוחזות את כלי הכתיבה בצמוד למחברת, ומחברות החלומות שעט עם פנס מוטבע בתוכן ומאפשר לקבע מחשבות ורעיונות בכל זמן ומקום. האביזרים ו"תכשיטי השולחן" של "PULP" מעוצבים בסדרות ייחודיות, ובדומה למותג אופנה – הם מיוצרים במספר קולקציות חדשות מידי שנה. הפריטים המעוצבים מתאפיינים בכריכות ידניות, טכניקות דפוס מיוחדות וידניות, והתמקדות בעבודה עם אמנים מקומיים ועם בעלי מקצוע מסורתיים מהארץ ומחו"ל, שפועלים באהבה גדולה לנייר, לאמנות, לאיור, לעיצוב ולדפוס.

הגישה הזו מאוד מובילה בערים "נחשבות" באירופה ומשם מיובא בבלעדיות קו מוצרי בוטיק אירופאים – "Pulp Collection". אוסף של אביזרים לסביבת העבודה מתוצרת חברות החולקות את ערכי המותג ומציעות עיצוב עדכני בפריטים שמיוצרים בעבודת יד ובתהליכי ייצור מסורתיים, שמשמרים סודות מקצועיים משפחתיים. מדהים להביט בפריטים האלה ובהחלט, הם גורמים לנו להושיט את היד ולרכוש עבור עצמנו. כשתראו אותם, תודו גם אתם עד כמה באמת קשה לעמוד בפיתוי הפריטים, כמו מחדדי "Mobius & Ruppert" – חברה גרמנית משפחתית שפועלת מאז 1922 ומחדדי הפליז שלה נמכרים בכל העולם; כלי הכתיבה של "E+M" – חברה גרמנית שנוסדה כעסק משפחתי לייצור כלי כתיבה בעבודת יד בשנת 1899 ומוצריה משלבים ייצור עצמי ועיצוב מקומי ומושתתים, בעיקר, על עבודה עם עצי גושן מהיער השחור; מגוון העפרונות הנחשקים של "Viarco" – חברת פורטוגלית שפועלת זה ארבעה דורות, ובשנים האחרונות עורכת שיתופי פעולה רבים עם אמנים מקומיים – מה שהוביל את המפעל שלה להפוך למרכז מבקרים פעיל; העפרונות המיוחדים של חברת "Worther" הגרמנית, הסרגלים ונרתיקי הרשת של "Rumold" הגרמנית ועוד.

טווח המחירים בחנות: החל מ- 2 שקל לעיפרון ועד 1,300 שקל לתיק עור.

כתובת החנות: דיזנגוף 147 (בין שדרות בן גוריון לרח' גורדון)

שעות פתיחת החנות: ראשון עד חמישי – 10:00- 22:00, שישי – 09:30 -16:00

לפרטים נוספים באתר: www.pulp-shop.com

www.facebook.com/PulpShop

www.pinterest.com/pulpshop

www.instagram.com/pulp_shop

שוב אזכיר לכם: מכירת השקה חגיגית מפתיעה, משכרת ומפנקת בפנקס מאויר מתנה בכל קנייה תתקיים השבוע, ביום שישי 21.7, בשעות 09:30 – 16:00

צילום: איתי בנית

סגור לתגובות.