"אירוקה" עם מותג העל "גוצ'י" בקולקציית קיץ 2017

כמו בכל הקולקציות שלה, "אירוקה", שהיא הבית של המותגים והרשת המובילה את אופנת משקפי השמש בישראל – מציעה לנו דגמים אופנתיים מבתי מיטב המעצבים. גולת הכותרת, בקולקציית קיץ 2017, שהושקה בחנות החדשה של המותג בקניון "גינדי" תל-אביב, היא של בית האופנה היוקרתי "גוצ'י", בעיצובו של המעצב שנחשב לגאון בתחומו – אלסנדרו מיקלה. קולקציה מרהיבה עם נגיעות וינטאג' קסומות, בהשראת שנות ה-70 העליזות עם רוח החלומות, ילדי הפרחים, תרבות הדיסקו המנצנצת ופריצת הטלוויזיה לחיינו.

בקולקציה מככבים האייקונים הפורסמים של "גוצ'י" משנות ה-70: צורות גדולות וחזקות, פס הרכיבה הירוק-אדום-ירוק, סמל ה-GG האהוב ותוספת אלמנטים ממקורות ההשראה של מיקלה. ביניהם, נצנצים של ימי הדיסקו, דמות הדבורה מהעולם הבוטני ועוד שילובים מפתיעים. בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא:

1) "משקפי טייסים" במסגרת לא שגרתית – משקפי טייסים בחצי מסגרת, בעיצוב חדשני עם עדשות מדורגות. שימוש מעניין באלמנט הצבעוניות ירוק-אדום של "גוצ'י" בקצוות זרועות המשקפיים, כאשר סיומת אחת ירוקה וסיומת אחת אדומה. בקצה הזרועות דמות הדבורה האהובה כ"כ על המעצב (דגם 17GU010707).

2) משקפי אוברסייז עגולים, חזקים ובולטים – חזרה מושלמת לשנות ה-70. משקפיים עם זרועות עבות, עם שכבת נצנצים המחזירים אותנו לימי הדיסקו השמחים. על הזרועות, מקבל סמל ה-GG מקום של כבוד (דגם GU01010117).

3) מסגרת אוברסייז עם פרשנות חדשה ומעניינת- הפרונט שחור קלאסי, אך הזרועות בצבע אדום של "גוצ'י". על זרוע אחת מופיעה דמות הדבורה ועל הזרוע השנייה מופיע סמל "גוצ'י" -GG (דגם 17GU009603).

4) משקפי אוברסייז עגולים עם עדשות התחומות ע"י מראה, בהשראת הטלוויזיה של פעם – עיצוב חדשני ומעניין המזכיר את מסכי הטלוויזיות של שנות ה-70. המשקפיים העשויים מתכת דקה מגיעים עם גשר אף כפול טרנדי, סמל ה-GG על הזרועות ואלמנט הדבורה בקצוות (דגם 17GU010501).

5) צבע ודפוסים – "משקפי טייסים" גבריים בדגם מעוגל או מרובע עם עדשות מראה צבעוניות עליהן מופיע הדפס גולגולות. המשקפיים מבטאים היטב את התפיסה העיצובית של מיקלה, לפיה האסתטיקה הגדולה ביותר באה משילובים לא צפויים שיוצרים את אפקט ההפתעה (דגם 17GU013701).

אלכסנדר מקווין – קולקציית משקפי שמש מעניינת נוספת לקיץ 2017, ברשת "אירוקה", היא של המותג MCQ" " מבית "אלכסנדר מקווין". שילוב מעניין של צורות וצבעים, כמו מסגרת חתולית מנומרת בשילוב עדשות מראה כחולות עגולות ומוטות שקופים ועוד. בין הדגמים הבולטים: משקפיים בצורות מעניינות וטרנדיות עם הטאצ' העכשווי והמרדני המוכר של בית המותג, כמו שילוב עדין של ניטים, עדשות מראה צבעוניות, "משקפי טייסים" גדולים עם גשר אף כפול טרנדי, משקפי אוברסייז עגולים, שהם הטרנד הכי חם העונה, שילוב טרנדי נוסף הוא של מסגרת בגווני חום-דבש ועדשות ירוקות ועוד הרבה דגמים אופנתיים מרשימים.

רוברטו קוואלי – גם לבית האופנה "רוברטו קוואלי" ייצוג מכובד של משקפי שמש מרשימות ברשת "אירוקה". ביניהם, דגם חדש ומעניין של מסגרת העשויה משני חלקים שמשתלבים יחד ויוצרים משקפיים חתוליים, נשיים, שיקיים ומחמיאים.

טווח מחירי המשקפיים (שמש וראייה) ברשת "אירוקה": 99 שקל – 1,999 שקל.

טווח מחירי קולקציית "גוצ'י" ברשת "אירוקה": 800 שקל – 1,500 שקל

להשיג בחנויות רשת "אירוקה"

צילום: ערן תורג'מן, דודי חסון, אסף לוי

סגור לתגובות.