ל"HL" סדרת טיפוח "Perfect Time" לעור בוגר

עור בוגר מאופיין בקמטים, איבוד נפח ורמת מוצקות נמוכה המובילה לקווי מתאר פחות ברורים – ואליו מכוונת חברת הקוסמטיקה המקצועית HL את סדרת הפרימיום החדשה שלה – "Perfect Time" (פרפקט טיים). לדבריה, מוצרי הסדרה פועלים למיצוק, מתיחה ומילוי קמטים, חיזוק קווי המתאר של הפנים, הצוואר והמחשוף וכמובן העלאת רמת הלחות בעור והענקת תוצאות ממשיות הנראות לעין של מראה מהודק, חד וצעיר יותר. לכך תורמים הרכיבים המובילים בפורמולות החדשניות של מוצרי הסדרה. נכיר אותם:

1) ליפו- פפטידים חדשניים, הממריצים את ייצור הקולגן והאלסטין בתאי העור ומשפרים את גמישות העור ומוצקותו. חלקם אף מדכא את פעולת שרירי ההבעה (בדומה לפעולת הבוטוקס) ועל ידי כך הם תורמים להפחתת עומק הקמט באופן נראה לעין, לצמצום קמטים קיימים ולעיכוב היווצרותם של קמטים חדשים.

2) חומצות אמינו חיוניות, החודרות לשכבות העור העמוקות ושם מעודדת תהליכים ביו-כימיים. חומצות האמינו ידועות ביכולתן לתמוך בתיקון רקמות ולהעלות את סינטזת החלבונים חיוניים בעור (קולגן ואלסטין). כך הן מסייעות במילוי קמטים עמוקים, תיקון מראה לחיים שקועות והידוק קווי המתאר של עור הפנים.

3) בוסטר של חומצה היאלורונית, שהינה מרכיב טבעי המיוצר ברקמת החיבור בדרמיס, מבוסס על חלבונים וסוכרים. סופח נוזלים ובכך שומר על מאגר המים בעור ומשפר משמעותית את רמת הלחות בעור. מעניק נפח, רכות וגמישות, ממצק ומצמצם את מראה הקמטים באופן משמעותי.

מירב בן יקר, מנהלת מחלקת ההדרכה בחברת HL, מדגישה את בעיית אובדן הלחות מהעור, המאפיינת את עורן של נשים בגיל המעבר. היא מסבירה לנו כי אחד מתפקידיו החשובים של העור הוא היותו מחסום, המונע חדירת חומרים מזיקים אל הגוף דרכו ובמקביל, מונע אובדן מים מתוך הגוף. מחסום זה, הנקרא מערכת הידרו-ליפידית והוא מורכב מחומרים המיוצרים על ידי העור, בהם סבום, שומנים אחרים וגורמי לחות טבעיים (Natural Moisturizing Factors – NMFs). עם הגיל, הולכת ומתמעטת כמות החומרים המרכיבים את המחסום ההידרו-ליפידי וכתוצאה מכך, תפקודו משתבש, רמת הלחות בו יורדת והוא הופך חסר ברק ובעל גוון אטום. תהליך זה מואץ על ידי תנאים סביבתיים, כמו חשיפה לשמש, זיהום אוויר, שימוש במזגנים, ואורח חיים לקוי, כגון חוסר שתייה מספקת של מים, צריכה מוגזמת של קפה ואלכוהול וצריכת סיגריות ותרופות. מכאן חשיבות רכיב זה באופן כה מרוכז בסדרה החדשה "פרפקט טיים".

4) פיטו- אסטרוגנים צמחיים, הם רכיבים צמחיים בעלי מבנה הדומה להורמון האסטרוגן. הם מחקים את פעילות האסטרוגנים בגופנו, שתפקידם בין היתר לזרז את יצירת הקולגן והאלסטין, ובדרך זו להחזיר לעור את האיזון ההורמונלי ואת התפקוד התקין, לעכב הופעת קמטים ולטפל בקמטים קיימים. הקומפלקס של הפיטו-אסטרוגנים בפורמולה מעלה את רמת הלחות, משפר משמעותית את גמישות ומרקם העור, ממצק ומפחית קמטים.

בסדרת "פרפקט טיים" 7 מוצרי טיפוח ייחודיים. נכיר אותם:

1) סבון ג'ל עדין – Gentle Gel Soap התורם לשיפור טקסטורת העור, העלאת רמת הלחות וסיוע בהפחתת איבוד הנוזלים. מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב (250 מ"ל, 152 שקל).

2) קרם יום פעיל למיצוק ועידון קמטים – Daily Firming Cream מועשר בקומפלקס ליפו-פפטידים ייחודי הפועל לטשטוש קמטים. תמציות סויה ובטטת בר פועלות לחיזוק מרקם העור וחומצות אמינו חיוניות פועלות למילוי קמטים, שיפור הגמישות ולהענקת אפקט מתיחה (50 מ"ל, 293 שקל).

3) קרם לילה ייחודי למיצוק, מילוי ואפקט מתיחה – Deep Acting Night Cream תורם לזירוז ייצור הקולגן, להגברת המוצקות ולמילוי הנפח, לחות, גמישות, הפחתה ניכרת בעומק הקמט והחייאת העור (50 מ"ל, 304 שקל).

אני ניסיתי את קרם היום ואת קרם הלילה וחייבת להודות שכבר הנחתם הראשונה על העור גרמה לי לתחושה נעימה. הם קלים במידה הרצויה ועשירים ברכיבים מטפחים נחוצים וללא חומרים אגרסיבים מדי המגרים את עורי הרגיש. חשוב לי מאוד לציין כי שניהם נספגים היטב בעור כך שלא נאלצתי להמתין מדי עד לאיפור בבוקר ובערב לא חשתי כבדות של קרם עשיר מדי, שחלילה נמרח על הכרית. העור נראה יפה בבוקר וקרם היום תרם לתחושה נינוחה של לחות מתמשכת.

4) סרום אינטנסיבי הפועל למיצוק, טשטוש קמטים ולאפקט מתיחה – Advanced firm & Lift Serum מועשר בקומפלקס ליפו-פפטידים הפועל לשיפור ניכר במראה הקמטים; נוגדי חימצון המנטרלים רדיקלים חופשיים ומאטים את תהליך ההזדקנות; תמצית ג'ינקו בילובה המחייה וממריצה את העור; חומצה היאלורונית המעלה משמעותית את רמת הלחות, לאפקט מתיחה והידוק קווי מתאר (30 מ"ל, 316 שקל).

5) קרם עיניים מועשר בקפאין וליפו-פפטידים – Anti Wrinkle Eye Cream פועל לצמצום קמטים עמוקים וטשטוש קמטי הבעה; פירוק שומנים, ניקוז הפחתת נפיחויות ו"שקיות" מתחת לעיניים והענקת מראה קורן וצעיר (15 מ"ל, 246 שקל).

6) קרם לצוואר ולמחשוף – Neck & Decollete Cream מעניק מיצוק ואפקט מתיחה, עשיר בליפו-פפטידים חדשניים וחומצות אמינו הפועלים למיצוק ושיקום מבנה העור, מניעת היווצרות קמטים חדשים, עיצוב והידוק קו הלסת, הצוואר והמחשוף (50 מ"ל, 293 שקל).

מירב בן יקר, מנהלת מחלקת ההדרכה בחברת HL, מודעת לעובדה שחלק גדול מהנשים נוטות להזניח דווקא את האזור הזה ולכן מדגישה את חשיבות הקרם לצוואר ולמחשוף. לדבריה, טיפוחו חשוב במיוחד מכיוון שהחלק התחתון של הפנים (כולל הסנטר, הלסת והצוואר) הוא אחד האזורים הראשונים המסגירים את הגיל. גם כשעור הפנים מטופח (כי בו יש נטייה להשקיע) – רפיון וצניחת העור באזור הזה, תורמים למראה מבוגר יותר ומוסיפים לנו שנים.

7) מסכת פנינה זוהרת למיצוק ומתיחה – Firming Mask מועשרת בתמציות צמחים ומינרלים. המסכה ממצקת, מחזקת ומהדקת את קווי מתאר הפנים והצוואר. משפרת את מרקם העור, מעלה את רמת הלחות ומעניקה גוון אחיד וזוהר. אופן השימוש: 1 – 2 פעמים בשבוע, למרוח שכבה אחידה על עור נקי, להמתין 15-20 דקות, לשטוף היטב במים פושרים ולמרוח קרם לילה מסדרת "פרפקט טיים" (50 מ"ל, 257 שקל).

להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL. לבירור נקודת המכירה המורשית הקרובה אליך: http://bit.ly/1M8BSB9

לפרטים נוספים באתר www.hl-labs.co.il

hlskincare_official , #hlskincare_official@

צילום: אורי גרון

סגור לתגובות.