ב"דנילו" כפכפי MOSES לקיץ 2017 ומגוון מותגים

בעולם סוחף של קניונים, רשת הנעליים "דנילו" ממקמת עצמה דווקא ברחובות הומים וחנות הקונספט החדשה שלה – בגודל 150 מ"ר נפתחה לאחרונה היכן שהייתה "מיקולינסקי" המיתולוגית. זו שעלינו אליה לרגל ולכבודה הגענו באוטובוסים גם ממקומות מרוחקים. היבט מרשים במיוחד בכניסה לחנות החדשה הוא התצוגה הצבעונית, המושכת את העין, של כפכפי MOSES. הביטו בתמונות והודו בעצמכם: לא תבחרו יותר מזוג אחד? נראה שזה הולך להיות הלהיט החדש של הקיץ הישראלי. הלהיט של המוני הצעירים, שבשנים האחרונות נצמדו לכפכפי האצבע לכל שעות היממה, כנראות תקנית ואפילו חלק מאאוטפיט. ברור לחלוטין שהצבעוניות המאירה של כפכפי MOSES תתפוס את המקום הראשון.

הכפכפים מוגדרים כאלמנט של חופש – "כפכף החופש" במובן של "ללכת בדרכך המיוחדת והאופיינית רק לך". מדובר בייצור ישראלי מבריק של כפכפי פלסטיק בדוגמת נעלי הטבע והבריאות. הייצור בטכנולוגיה חדישה, הם עשויים פלסטיק ומעניקים תחושה של ריחוף בעת ההליכה. שיטת ייצור זו, מעניקה נוחות ואוורור בזמן ההליכה ועוד פרט שימושי: הכפכפים ניתנים לשטיפה. בקולקציית קיץ 2017 דגמים בצבעים שונים ומרעננים לנשים, גברים וילדים.

אם לרגע תסירו את העיניים מהצבעוניות המדהימה של הכפכפים ומהנוחות שלהם על כפות הרגליים – תוכלו לסקור את המלאי המעניין בחנות. את רשת "דנילו" הקים דניאל זגורי בשנת 2008, בקונספט של רשת חנויות מולטי-ברנד ועבורן הוא בוחר את הקולקציות ממותגים שונים, בהתאם לטרנדים האופנתיים, שאנחנו מחפשים. ביניהם: Fly London, Palladium, Puma, ,Republic Footwear Blundstone ,Adidas ,New Balance ,Nike ,Melissa. סניקרס 100% אקולוגיים של Natural World ו"דזיגואל" הספרדיות.

כתובות רשת חנויות "דנילו": דיזנגוף 127 תל-אביב, שינקין 14 תל אביב

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.