ל"ללין" בשמים, מארזים אביביים ו"פנים" – סופי מצ'טנר

הרעננות המשמחת עם היופי הטבעי והמדהים של הדוגמנית סופי מצ'טנר, שהיא הפנים החדשות של רשת Laline – מאוד מתאימה לרשת, ו"ללין" מאוד מתאימה לנוכחות שלה. פגשתי בשילוב המהפנט הזה באירוע פתיחת החנות החדשה של "ללין" והשקת סדרת הבשמים החדשה והמארזים לחג הפסח – בקניון "גינדי" ברחוב החשמונאים בתל-אביב, או בשמו המלא "TLV FASHION MALL".

סופי מצ'טנר הגיעה להשקת סדרת הבשמים של הרשת – "Laline Fine Fragrance", רחרחה גם את המוצרים השונים, בדיוק באותה התלהבות שאנחנו מכירות על עצמנו. היא עברה על כל מוצרי החנות, שהיא אוהבת, וגילתה לנו כי עדיין מאד מוזר לה לראות את עצמה בקמפיין בישראל, היכן שכולם מכירים אותה. לקראת סוף האירוע, לאחר ששמעה מכל הנוכחים שהיא ממש "נראית כמו מלאך" – והו האמת המדויקת לגבי המראה שלה – סופי ניגשה לעגלת הפרחים שהוצבה במקום, במסגרת השקת החנות, כניסת האביב, הבשמים והמארזים החדשים – ושזרה לעצמה זר מעניין.

"Laline Fine Fragrance" הוא שמה של קולקציית הבשמים של רשת "ללין" , הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף והנפש. הבשמים נרקחו ויוצרו בצרפת ומציעים שילוב של רכיבי ניחוח ייחודיים ורעננים. 4 ניחוחות או-דה-טואלט, כך שכל אחת תוכל למצוא את הניחוח המתאים בדיוק עבורה: בריזת ים נעימה של ליל קיץ, מאסק נצחי, ניחוח פירותי ומתקתק וניחוח אקזוטי ועוצמתי. כל בושם באריזת 100 מ"ל, במחיר 189.90 שקל – באריזה אלגנטית עם סרט פפיון. נכיר אותם:

Deep Ocean (1 – ניחוח נקי ורענן, מסתורי, קליל ואופטימי. הניחוח מבוסס על ג'ינג'ר, אגוז מוסקט ופרח היסמין.

Mysterious Musk (2 – בושם בניחוח מתקתק עם נוכחות מסתורית, עדינה ונצחית. הניחוח מבוסס על ורדים, מאסק, סנדלווד ווניל.

Romantic Cherry Blossom (3 – בושם נשי ואביבי במיוחד, בניחוח פירותי ומתקתק של תמצית פרחי דובדבן, פירות הדר וענבי שועל.

Spicy Vanilla Pink Pepper (4 – בושם עוצמתי ומעורר הודות לשילוב המנצח של וניל מתוק ופלפל חריף. ניחוחות חמים ואקזוטיים לחוויה חושנית וקסומה שנשארת על העור זמן ממושך. הניחוח מבוסס על פירות הדר ופלפל ורוד.

חדשים נוספים הם מארזי המתנות לקראת חג הפסח, שהשיקה "ללין" במגוון ניחוחות אהובים. מתנה מחממת את הלב, לקבל, לרכוש לעצמנו או לאחרים. נכיר אותם:

מארז בניחוח אושן/ ונילה פינק פפר/ פרוזן פיר: כולל קרם סופלה 50 גרם, מי גוף 60 מ"ל, קרם ידיים 30 מ"ל, סבון מקציף וקופסת מתנה. המחיר: 69.90 שקל (במקום 114.50 שקל, מחיר הפריטים בנפרד).

מארז בניחוח פרוזן פיר/ונילה פינק פפר: כולל נר קלאסי בניחוח הנבחר, דיפיוזר וקופסא מעוצבת. המחיר: 89.90 שקל (במקום 159.70 שקל).

מארז בניחוח אושן/ מאסק: כולל תיק רחצה, קרם גוף 350 גרם, קרם ידיים 100 גרם וסבון מקציף. המחיר: 139.90 שקל ( במקום 179.60שקל).

מארז בניחוח פרוזר פיר/ונילה פינק פפר: כולל קרם סופלה 200 גרם, פילינג גוף 240 גרם, קרם רגליים מטפח 100 גרם, קרם ידיים 50 מ"ל, מי גוף 60 מ"ל, מגבת ידיים וקופסה מעוצבת. המחיר: 169.90 שקל ( במקום 274.30 שקל).

מארז בניחוח ונילה פינק פפר: כולל קרם גוף 350 גרם, קצף אמבט וגוף, סבון פילינג, קרם ידיים, דיפיוזר, ניחוח ריחני לרכב וספוג פרח. כולם בקופסה מעוצבת גדולה (המחיר: 239.90 שקל, במקום 367.20שקל).

להשיג ברשת חנויות Laline ובחנות האונליין: www.laline.co.il

צילום: אוהד רומנו, שוקה כהן

סגור לתגובות.