ל"אחוה" טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר

אנחנו מחפשים משהוא חדש על פרוסת הלחם או הקרקר ועוד מעט – על המצה. ליד הקפה או בסנדוויץ לבית הספר. המתוק מפתה ואנחנו מנסים לא להיכנע לו – ל"אחוה" יצרנית הטחינה המובילה יש מענה מעניין: ממרח טחינה עם שוקולד אך ללא תוספת סוכר. בהתחלה קצת מוזר כי מצפים שבגלל השוקולד יהיה יותר מתוק – אך מהר מאוד מתרגלים, מה לא עושים בשביל הבריאות והדיאטה. ואגב, באוזני המן הביתיים שלנו לפורים – הממרח הזה התברר כמאוד מוצלח, דווקא בגלל שהוא לא כל כך מתוק.

מה יש בו: הממרח מכיל 42% טחינה משומשום מלא, ללא סוכרים, ללא שומן טרנס, ללא כולסטרול, דל מאוד בנתרן (37 מ"ג ל-100 גרם) ואינו מכיל צבעי מאכל. השומשום המלא, מעניק את ערכיו התזונתיים המעולים, בדומה לממרחי הטחינה ללא שוקולד כי הוא עשיר בערכים תזונתיים: 365 מ"ג סידן (ב-100 גרם שומשום מלא), 11 גרם חלבונים, 3 מ"ג ברזל ו- 8 גרם סיבים תזונתיים (8 גרם ל-100 גרם). הממרח אינו מכיל חומרים מהחי ומתאים לטבעונים (ויגן פרנדלי).

ממרח הטחינה החדש, עם שוקולד וללא תוספת סוכר מצטרף אל סדרת ממרחי הטחינה של "אחוה": ממרח טחינה עם שוקולד וממרח טחינה עם סילאן, שזוכים להצלחה כבירה וכולם חידוש בתחום ממרחי השוקולד הרגילים, העשירים בשומן ובסוכר. כל ממרחי הטחינה של"אחוה" מכילים לפחות 42% טחינה משומשום מלא והינם בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר שיש כיום בתחום ממרחי השוקולד. לדברי יובל מלאך, מנהל השיווק של חברת "אחוה": "טחינה גולמית נמצאת בשימוש גובר ועולה, במקביל לעלייה במודעות לאורח חיים בריא ותזונה נכונה. למדנו כי הצרכן אוהב את הטחינה גם בגרסה המתוקה והחלטנו על פיתוחים מיוחדים והשקה של גרסאות מתוקות ומומלצות לטחינה עם שוקולד וסילאן ואנו שמחים להוסיף לסדרה גם ממרח שוקולד ללא תוספת סוכר".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 11 – 13 שקלים לאריזת 400 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.