"דונה קארן" ו"סברובסקי" תערוכה בקניון רמת-אביב

עוד סיבה משמחת לבקר בקניון רמת אביב: החל מהיום 16.2.17 ועד לסוף החודש, מוצגת ברחבה שמול ה"סופר פארם", תערוכה של 8 מבכירי המעצבים בארץ, שלרגל השקת הבושם החדש של "דונה קארן" הוזמנו לתת את פרשנותם ולעצב את בקבוק הבושם בהשראת הקריסטלים של "סברובסקי".

למה דווקא "סברובסקי"? – כי הבושם החדש של "דונה קארן" או-דה-פרפיום "Be Delicious", במהדורה מוגבלת ומפוארת, עם הניחוח המוכר והאהוב, עוצב בשיתוף פעולה עם מותג הקריסטלים היוקרתי "סברובסקי". בקבוק תפוח אייקוני המכוסה ב 1,800 קריסטלים מנצנצים! משובחים וממוספרים, בעיטור אמנותי ומיומן של פקקי הבקבוקים בעבודת יד שנמשכה 12 שעות למכסה. במסגרת שיתוף הפעולה, ימכרו בעולם בסה"כ 55 בקבוקי בושם כאלה – שניים מהם בישראל. המחיר לצרכן: 1,365 שקל. להשיג בחנות "סופר- פארם", בקניון רמת אביב, בלבד.

כאמור, במסגרת ההשקה בישראל, 8 מעצבי אופנה ותכשיטים עיצבו את הפרשנות האישית שלהם לבושם בהשראת "סברובסקי" ויצירותיהם מוצגות בתערוכה בקניון רמת אביב, מול ה"סופר פארם" בתאריכים 16.2 – 28.2.17 . כך משתפים אותנו המעצבים במקור השראתם:

ירון מינקובסקי: "עיצוב הבושם קיבל את השראתו מהקו המנחה בקולקציית אביב-קיץ 2017 שלי – אורנומנטיקה של ארט דקו משולבת בניחוח אוריינטלי. הדיאלוג בין צבעוניות הבקבוק והטקסטורות יוצר צורה אורגנית זורמת, המתכתבת עם הבקבוק ומעניקה זוהר הוליוודי עם קריצה אוריינטלית".

אפרת קסוטו: "את ההשראה קיבלתי מהתפוח, פרי עץ הדעת בגן עדן. העיצוב נשען על הפנטזיה, החלום, גן עדן קסום והרמוני. החומרים: מתכת בציפוי כסף ושיבוץ אבני סברובסקי".

מיכל נגרין: "יצירת מוזיאקה סיפורית על גבי הבקבוק, גלויות בתלת-ממד, קריסטלים של סברובסקי וכדורי פנינים מיניאטוריים".

לי גרבנאו: "בהשראת תפוח הזהב, הידוע במיתולוגיה היוונית כסמל נצחי ליופי ונשיות. אלת האהבה הגישה תפוח לנסיך פאריס בהבטחה שימצא את האישה היפה בעולם".

קרן וולף: "הניחוח של הבושם העלה בי זיכרון של ריח פרחי ילדותי. בחרתי לחבר את הזיכרון הזה עם מה שמזוהה עם העיצובים העכשוויים שלי ויצרתי מיצג עדין של כתר קטנטן, הנראה כלקוח מעולם האגדות. הבושם יושב על פרח שנעשה בעבודת יד ומעליו כתר מיניאטורי".

ליטל קלמנסון: "ההשראה לעיצוב היא עונת האביב והפריחה המחודשת. הגוון של הבושם מזכיר עלי בוסר של תחילת הפריחה וההתחדשות".

גינת מויאל וישגב רותם HOTCROWN: "בבסיס ההשראה עומד המרוץ האינטנסיבי שבו אנו חיים. האישה המודרנית מנסה לא לאבד את עצמה, אבל יודעת שאת המלכה שבה איש לא יוכל להכניע".

גליה להב: "את ההשראה קיבלתי מקולקציית האופנה שהצגתי לאחרונה בשבוע האופנה בפריז. קולקציית 'רומן ויקטוריאני', שנוצרה בהשראת התקופה הוויקטוריאנית באנגליה ומקבילתה 'התקופה היפה' בצרפת. פלטת הצבעים מאופיינת בצבעים עמוקים כמו שחור על כל גווניו, זהב וארד, אדום חם, גווני ורוד עתיק וסגולים סמוקים שנצבעו כמעט רובם, ביד, כדי להדגיש את השורשיות של אותה תקופה ואת ההדים שיצרה".

DKNY_Crystilized#

DKNY_TLV#

צילום: יח"צ חו"ל, ערן לם (תערוכת המעצבים הישראלים)

סגור לתגובות.