קטלוג "קסידי בוטיק" לקולקציית קיץ 2016

קטלוגcassidi_digital_catalog קולקציית הקיץ של רשת האופנה "קסידי בוטיק" לוקח אותנו אל המקומות הכי חלומיים, הכי רחוקים והכי אקזוטיים. אווירת חופש מתוחכמת העניקה השראתה לעיצוב השמלות, החולצות והז'קטים, המעוטרים בהדפסים צבעוניים ומלאי חיים, המתכתבים עם מעמקי הים ופני השטח המנצנצים של המים המזמינים. בהתאמה לכך, נבחרה פלטת הצבעים המקשרת בין פני הים העליונים ובין מעמקיו. הרבה גווני פסטל הפופולריים של הקיץ, ביחד עם נושא הים שמעניק לקולקציה צבעוניות של "השפרצות" קורל וצבעוניות של צמחי ים.

באופן אישי, אני מאוד אוהבת את ההיצע של "קסידי בוטיק" בגלל הבדים האיכותיים והאחוז הגבוה של הכותנה, שאני חייבת כדי להרגיש נעים בבגד. נעים, נוח, לביש ומזמין – הן הגדרות מדוייקות לפרטי הלבוש של המותג, בכל הקולקציות שלו. זו האחרונה,cassidi_digital_catalog של קיץ 2016, לוקחת אותנו אל שמחת הקיץ בשפה ברורה ומתוכננת נכון של צבעוניות מדוייקת. בחירת קו נושא שמכתיבה בחירת צבעוניות – ביחד עם הצילומים המעולים של שי יחזקאל, שצילם את הקטלוג. כל אלה מפתים לרכישת פריטים, שישימו גם אותנו בתוך היופי המדוייק והמתוחכם הזה.

מאוד קלילה ומזמינה לבישה היא קבוצת הבגדים בהשראת עולם הימאות עם נוכחות חזקה של "בגדי מלחים" בצבעוניות של כחול ולבן בתוספת נגיעות של צהוב-חלמון. פני השטח המנצנצים של הים העניקו השראה למראה שכבות בדים בדפוסים פנטסטיים. שילוב של רשת ובדים טכנולוגים יחד עם וולנים נשים ושרוולים רחבים – כולם ביחד זועקים ספורטיבי ושיקי. כתפיים חשופות ושרוולים רחוקים מהגוף, רשת רחבה ודייטלים מעולם הספורט – אלה משרים אוירה של רוח מהים.

עוד בולטים בקטלוג, מלתחה נשית מבדי סאטן נשפכים וטקסטורות קלות עם אפקט הטבעה. לצידם, פריטים בהדפסי פסים ומשבצות, חולצות ושמלות מכותנה לבנה. לאוהבות הג'ינסים, מציעות מעצבות "קסידי בוטיק" מגוון גדול של ג’ינסים בגזרות ושטיפות שונות – מסקיני ועד ג’ינסים מתרחבים באורך 7/8, ביניהם גם ג’ינסים דקים במיוחד שמתאימים לעונת הקיץ וג’ינסים מ-100% כותנה ללא לייקרה.

צילום: שי יחזקאל

סגור לתגובות.